Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2010-01-03, 20:02

Autor

Wiadomo¶æ

Krzysiek T.  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³: 24 Maj 2009

Sk±d: Ko¶cierzyna

   

Wys³any: 2009-07-29, 15:59   Re: 18 lat i nie miaÅ‚em dziewczyny

Jocker napisa³/a:

Bambo napisa³/a:

Chciałem się zapytać czy znacie takie osoby wśród dziewczyn czy chłopaków o których wiecie lub podejrzewacie że nie mieli laski lub chłopaka?



Mam takiego kumpla ale to jest ewenement na skale światową muszę Cię zmartwić ;)


A ile kolega ma lat? :->
 

Bambo

Stały User


Wiek: 33

Do³±czy³: 21 Gru 2008

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2009-08-18, 23:00   

Ja mam to wszystko generalnie gdzieś i się tym nie przejmuję:) Dużo gadam z dziewczynami i to mi wystarczy i wiem,że jakbym chciał to bym miał nawet i może jutro;) Ale ja wolę najpierw skończyć LO gdyż nauka nie idzie mi najlepiej a dobrze wiem,że czasami związki są uciążliwe i przez to można nie zdać. Najpierw skończyć szkołę a potem dziewcyzna:)
 

hghh  

Stały User

zrobiÄ™ tu horror.



Wiek: 29

Do³±czy³a: 13 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-19, 18:25   

Masz 18 lat, a do tego całe życie przed sobą, masz czas żeby poważnie się jeszcze zakochać. A osoby w podobnej sytuacji, zapewne znam, sama zresztą nie planuję, tworzyć jakiegokolwiek związku. ;-)
_________________

' swej wartości świadom, byłem, jestem, będę.
choć być może niektóre decyzje w życiu były
błędem. '
 

Mors

User


Do³±czy³: 12 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-22, 00:11   każdy może

Każdy kiedyś znajdzie drugą połówkę , prędzej czy później. No każdy oprócz mnie.
 

Balrog  

Stały User



Imię: Paweł

Wiek: 34

Do³±czy³: 13 Sie 2009

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2009-08-22, 00:53   

Ja tez nigdy nikogo nie mialem, nawet jak mam wspaniale wnetrze i charakter to wyglad mam zly ;} Widzisz dziewczyny patrza tylko na wyglad i na kase ;D wiem z doswiadczenia swojego i innych
_________________
Błąkają się w ciemnościach, nie wiedzą co i jak,
Ja mam przy sobie lampÄ™, lecz zdmuchnÄ™ jÄ… i tak.
Wyciągam zatem rękę. I liczę, że ty też.
Chcę pobyć z tobą razem, gdy ciemność wokół jest.
 

HandsToUp  

Stały User

Bóg własnego świata.



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 01 Sie 2009

Sk±d: Z wsz±d

   

Wys³any: 2009-08-22, 01:49   

Balrog, lol przeczysz sam sobie... Najpierw

Balrog napisa³/a:

Ja tez nigdy nikogo nie mialem



a później

Balrog napisa³/a:

wiem z doswiadczenia swojego



poza tym

Balrog napisa³/a:

Widzisz dziewczyny patrza tylko na wyglad i na kase



chyba cie posrało że tak powiem, albo zagadujesz tylko do tych pustaków ;-)
 

Balrog  

Stały User



Imię: Paweł

Wiek: 34

Do³±czy³: 13 Sie 2009

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2009-08-22, 02:44   

Pustakow nie lubie :] lubie inteligente dziewczyny i te wysokie wiesz 190-195cm, z doswiadczenia po probowalem :P i mowie trzeba miec wyglad xD ja anwet kolezanek nie mam :p czy znajomych "dziewczyn" tylko 1 znam ktora mnie lubi i mozna normalnie bez skrepowania pogadac i co dziwne jest piekna i madra ale niska XD i mieszka w innym miescie ;p to na zlotach sobie pogadamy :]
_________________
Błąkają się w ciemnościach, nie wiedzą co i jak,
Ja mam przy sobie lampÄ™, lecz zdmuchnÄ™ jÄ… i tak.
Wyciągam zatem rękę. I liczę, że ty też.
Chcę pobyć z tobą razem, gdy ciemność wokół jest.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-22, 07:03   

Dziwny temat. Wynika z niego, że mając 18 lat to juz najlepeij mieć za soba małżeństwo i 2 dzieci. Bez sensu. Nie uważam, że wiek 18 lat zobowiązuje do posiadania dziewczyny/chłopaka. Na to nie ma obligatoryjnego wieku, bo każdy jest dobry. Im więcej ma się lat tym lepiej można wybrać partnera. Im człowiek starszy tym lepiej ie jakie cechy docenić, jakie zaakceptować, a jakie próbować zwalczyć u partnera.

Co do tego, że dziewczyny patrzą tylko na wygląd szokiem to to nie jest. Wiele jest takich, nie tylko pustaki. A na co można patrzeć gdy widzi się chłopaka pierwszy raz??? Na jego zdolności matematyczne czy pociąg do informatyki? Jednak każdemu trzeba dać szansę bez względu na jego wygląd.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-22, 10:23   

Coco Chanel napisa³/a:

Im człowiek starszy tym


bardziej dojrzalszy.


Właśnie. Tu nie chodzi, o łapanie jakiegoś doświadczenia. Najlepiej jeśli związek będzie czystym przypadkiem, miłością, a nie na siłę szukanym przeżyciem.

Balrog napisa³/a:

i co dziwne jest piekna i madra ale niska XD


No i co? Balrog, jeśli nadal będziesz stawiał tak wysoko poprzeczkę i skreślał każde niskie dziewczyny, to długo nie znajdziesz miłości.
Najlepiej nie mieć utartego "ideału", tylko dostrzegać go w trakcie związku/zapoznawania się.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Balrog  

Stały User



Imię: Paweł

Wiek: 34

Do³±czy³: 13 Sie 2009

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2009-08-22, 11:07   

Nie skreslam niskich po prostu nie sa w moim typie :p, tutaj nie chodzi o to ze ktos ma dziewczyne to ja tez, po prostu czuje sie bardzo samotny :(
_________________
Błąkają się w ciemnościach, nie wiedzą co i jak,
Ja mam przy sobie lampÄ™, lecz zdmuchnÄ™ jÄ… i tak.
Wyciągam zatem rękę. I liczę, że ty też.
Chcę pobyć z tobą razem, gdy ciemność wokół jest.
 

Bambo

Stały User


Wiek: 33

Do³±czy³: 21 Gru 2008

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2009-08-22, 12:05   

Ja na pewno nic nie mam do swojego wyglądu:) Wiem,że jestem w miarę przystojny po prostu wiem hehe:) W końcu mam an fotce średnią 10,57 haha <Lol> Dziewczyny na pewno nie czują do mnie obrzydzenia czasem może i wręcz przeciwnie,ale może po prostu widzą,że jakoś je odpycham w podświadomości swoim zachowaniem a nawet o tym nie wiem może tak też być:)
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-23, 20:09   

ja mam za sobÄ… "zwiÄ…zek" ktory szedl w jednÄ… strone. koles sie we mnie zabujaÅ‚ a ja udawalam ze mi niby zalezy ale w koncu powiedzialam mu ze mi sie nie chce xDDDD kur***‚ mnie koles i tyle. taki duży dzieciak z niego...tym bardziej ze w jednym wieku. kazdemu sie chwaliÅ‚ ze ma dziewczyne a ja padalam ze smiechu przy tym bo wiekszosc i tak wiedziala ze tylko sie nim bawie :P ale dzis jestesmy "przyjaciółmi"
a poza tym to mam za sobÄ… wiele zauroczen w starszych facetach-obecnie tez jeden mi sie podoba ale jak zwykle-za stary :P

usunęłam podwójnego posta//motyl
 

Krzysiek T.  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³: 24 Maj 2009

Sk±d: Ko¶cierzyna

   

Wys³any: 2009-08-25, 00:24   

Justencja napisa³/a:

Właśnie. Tu nie chodzi, o łapanie jakiegoś doświadczenia. Najlepiej jeśli związek będzie czystym przypadkiem, miłością, a nie na siłę szukanym przeżyciem.


Nie miałem nic takiego narazie :-| Więc co się dzieje ze mną że nawet nie miałem dziewczyny na tydzień?
 

HandsToUp  

Stały User

Bóg własnego świata.



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 01 Sie 2009

Sk±d: Z wsz±d

   

Wys³any: 2009-08-25, 00:28   

Krzysiek T. napisa³/a:


Nie miałem nic takiego narazie :-| Więc co się dzieje ze mną że nawet nie miałem dziewczyny na tydzień?



Cierpliwości, nic na siłę... nie szukaj miłości, miłość sama ciebie znajdzie :-)
 

Krzysiek T.  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³: 24 Maj 2009

Sk±d: Ko¶cierzyna

   

Wys³any: 2009-09-26, 02:30   

Niestety :kwasny: nie wychodzÄ™ z domu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com