Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Fenix123

User


Do³±czy³: 12 Maj 2018

   

Wys³any: 2018-05-12, 09:53   18 stka problem

Witam Wszstkich:)
Za trochę ponad 2 tygodnie obchodzę swoją 18 i myślę nad imprezą dla znajomych. Na razie byłem tylko na 1 osiemnastce i zapowiada się że do końca roku będę na max 3 jeszcze:/ Mam do dyspozycji ogródek dziadków i myślę o klimatach ogniska albo jakiś grill gitara trochę alkoholu i te sprawy co myślicie? Nie wiem też czy zapraszać te osoby 2 co mnie nie zaprosiły? Myślałem żeby większość ludzi z klasy zaprosić bo i tak koszty duże nie będą a zabawa może być lepsza. Co myślicie jak to zorganizowac kiedy zapraszać i WGL?
P.S 2 koleżanki mają w lipcu urodziny i też nie zostałem zaproszony. Nie chce ich pomijać z listy bo i tak mało dziewczyn będzie. Co myślicie?
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-05-12, 11:43   

Fenix123 napisa³/a:

Mam do dyspozycji ogródek dziadków i myślę o klimatach ogniska albo jakiś grill gitara trochę alkoholu i te sprawy co myślicie?


Klasyk.Może być.

Cytat:

Nie wiem też czy zapraszać te osoby 2 co mnie nie zaprosiły


Jeszcze się zastanawiasz ? Oczywiście że nie zapraszaj.

Cytat:

Myślałem żeby większość ludzi z klasy zaprosić


Jak ich lubisz to zapraszaj ;)

Cytat:

bo i tak koszty duże nie będą a zabawa może być lepsza. Co myślicie jak to zorganizowac kiedy zapraszać i WGL?


Jak oni umieją się bawić to pewnie.
Rób wtedy kiedy wszyscy mogą,najlepiej w sobotę po południu.
Zrób tak jak mówiłeś w ogrodzie z grillem lub ogniskiem ;)

Cytat:

P.S 2 koleżanki mają w lipcu urodziny i też nie zostałem zaproszony. Nie chce ich pomijać z listy bo i tak mało dziewczyn będzie. Co myślicie?


Zapytaj ich się dlaczego Cię nie zaprosiły ?
Jak powiedzą że Cię nie lubia to ich nie zapraszaj.Proste :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-05-12, 12:24   Re: 18 stka problem

Fenix123 napisa³/a:

Witam Wszstkich:)
Za trochę ponad 2 tygodnie obchodzę swoją 18 i myślę nad imprezą dla znajomych. Na razie byłem tylko na 1 osiemnastce i zapowiada się że do końca roku będę na max 3 jeszcze:/ Mam do dyspozycji ogródek dziadków i myślę o klimatach ogniska albo jakiś grill gitara trochę alkoholu i te sprawy co myślicie? Nie wiem też czy zapraszać te osoby 2 co mnie nie zaprosiły? Myślałem żeby większość ludzi z klasy zaprosić bo i tak koszty duże nie będą a zabawa może być lepsza. Co myślicie jak to zorganizowac kiedy zapraszać i WGL?
P.S 2 koleżanki mają w lipcu urodziny i też nie zostałem zaproszony. Nie chce ich pomijać z listy bo i tak mało dziewczyn będzie. Co myślicie?



To Twoja 18-tka i to Ty decydujesz kogo zaprosić,liczyć się też musisz z tym, że nie wszyscy mogą przyjść,dlatego,aby nie było niespodzianek,każdy zaproszony musi potwierdzić swoją obecność na tej imprezie. A ogródek dziadków jest dobrym pomysłem,przynajmniej w domu będzie i cicho i czysto,w ogródku nikomu nie będziecie przeszkadzać.Grill jest ok,bezpieczniejszy niż samo ognisko.Z ogniem żartów nie ma. :-)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Fenix123

User


Do³±czy³: 12 Maj 2018

   

Wys³any: 2018-05-12, 13:35   

A nie głupio się tak pytać czemu ktoś nie zaprosił?Zaprosiły chyba połowę klasy koło
A i przy ognisku chyba lepiej się siedzi niż gril. A myślicie że ile przed planowanym terminem pozapraszac?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-05-13, 13:15   

jasne, że nie pytaj. Wyjdziesz na jakiegoś buraka.
Myślę, że 2 tyg wystarczy śmiało.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-05-13, 13:18   

Cytat:

A nie głupio się tak pytać czemu ktoś nie zaprosił?Zaprosiły chyba połowę klasy koło


To siÄ™ nie pytaj i ich nie zapraszaj.

Cytat:

A i przy ognisku chyba lepiej się siedzi niż gril.


Moim zdaniem lepsze ognisko.

Cytat:

A myślicie że ile przed planowanym terminem pozapraszac?


Z tydzień albo z pół tygodnia,3-4 dni.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 25

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-05-14, 11:02   

3, 4 dni to strasznie mało. Nie zdziw się, jak połowa osób nie przyjdzie, bo będzie mieć już inne plany ;)

Tydzień minimum, ale myślę, że 2 tygodnie akurat będzie ok. A co do ludzi, którzy Cię nie zaprosili, to po co masz zapraszać ich? Widać nie chcieli się bawić z Tobą, to i tak pewnie nie przyjdą na Twoją imprezę. Ja na swoją zapraszałam najbliższych znajomych tylko i było spoko. No ale już jak wolisz, zawsze możesz zaprosić całą klasę, to może jeszcze wpłyną zaproszenia od innych ;)

Ognisko fajna sprawa, tylko jak się popijecie, to ogień może stać się niebezpieczny ;) grill zawsze bezpieczniej.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com