Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Teodozja  

User


Doł±czyła: 30 Sie 2012

   

Wysłany: 2012-11-26, 13:31   

Teraz zrobił się boom na Szkoły Policealne. I właściwie się nie dziwię. Fach w ręku to w dzisiejszych czas, biorąc pod uwagę wymagania niektórych pracodawców.
 

fiumo20

User


Doł±czył: 01 Sie 2015

   

Wysłany: 2015-08-01, 16:39   policealna ok

ja chodzilem do policealnej i sobie chwalÄ™
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Doł±czyła: 02 Maj 2011

   

Wysłany: 2015-08-04, 17:56   

Jestem na studiach humanistycznych (polecam wbrew złośliwym opiniom) i dodatkowo wybrałam dokładnie tę samą szkołę policealną, co Ty masz zamiar. W moim przypadku takie rozwiązanie się jak najbardziej sprawdza, bo w razie "W" mam zabezpieczenie w postaci zawodu po policealnej. Chociaż po 2 roku mogę śmiało powiedzieć, że jeśli ktoś ma ambicje i nie ma zamiaru przebimbać studiów to nawet i po humanie znajdzie pracę;)
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

PatrycjaK

User



Doł±czył: 12 Sty 2015

   

Wysłany: 2017-04-19, 10:32   

Ja wybrałam studia :)
 

aśka_

User



ImiÄ™: Joanna

Doł±czył: 19 Kwi 2017

   

Wysłany: 2017-04-19, 10:35   

Ja w tamtym roku miałam podobny dylemat - czy wybrać studia, czy iść do szkoły policealnej, ale skończyło się na studiach. Teraz jestem na pierwszym roku logistyki transportu na UTH w W-wie :)
 

Kate04  

User


Doł±czyła: 15 Kwi 2017

Sk±d: WrocĹ‚aw.

   

Wysłany: 2017-04-19, 14:48   

Ja wybrałabym szkołę policealną i to samo bym poleciła innym. Tutaj po dwóch latach będziesz miała tytuł a o pracę w takim zawodzie łatwo z moich obserwacji. :) I wiesz..nic nie stoi na przeszkodzie by później gdy będziesz miała już pracę możesz pójść na studia. =)
_________________
Kto pyta - ten błądzi =)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com