Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

poiek

User


Do³±czy³: 13 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-13, 14:04   

Ja na filmie nie byłem chodz miałem taki zamiar, ominełem premiere i całe szczęście ponieważ z jak rozmawiam z kims kto był na filmie to nie polecał i żałował że na tym był:)
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-05-30, 18:56   

https://www.youtube.com/watch?v=K7afCHoUzt8 k***a kocham to.

A film w końcu obejrzałam i powiem tak: rozbawił mnie do łez swoim absurdem. Polecam!
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

fenek  

Stały User


Do³±czy³: 01 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-09-29, 09:12   

Jedno pytanie: większa beka niż Zmierzch?
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2017-04-16, 21:08   

Większa
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

awfdg  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Mar 2017

Sk±d: mazowsze

   

Wys³any: 2017-04-25, 14:44   

Oooch, ile jadu jest w ludziach, strasznie to słabe. Nie rozumiem krytykowania czy obrażania kogoś za to, jaki film ogląda czy jakie czyta książki, co komu do tego? Z tego co wiem każdy jest wolną istotą i ma prawo do swoich upodobań, poglądów i nikt przez to nie jest lepszy czy gorszy, jesteśmy po prostu różni.

Film oglądałam już dawno, nie w kinie. Nie porwał mnie, nie odrzucił. Zwykły film. Został mocno nagłośniony w swoim czasie, a że tematyka dla niektórych poniekąd jest kontrowersyjna to zdobył jeszcze większy rozgłos i pieniądze. Niech sobie zdobywa. Jak już wcześniej pisało kilka osób, nie każdy film musi być wielce ambitnym dziełem.

Rozumiem że autor tematu jest osobą nietolerancyjną, skoro homosekaualizm jest dla niego nienormalny i traktuje go jak chorobę, także mam rozumieć ze człowiek jest gorszy bo jest gejem/lesbijką? No to gratuluję.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2017-04-27, 14:40   

Byłem na 50 twarzach blacka - super komedia, ale z racji nieobeznania w oryginale koleżanka musiała mi pare scen tłumaczyć.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com