Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2016-07-13, 18:47   

$karbówka napisa/a:

A niby to jakimi naukowymi metodami ta granica została wyznaczona?



Jak będziemy rozmawiać o Układzie Słonecznym, to tez będziesz się domagał żebym cię uczył o tym jakimi metodami posługuje się astronomia?

$karbówka napisa/a:

Ktoś w naukowy sposób ustalił moment w którym momencie zaczyna się życie?



To akurat łatwe, tylko że nie dotyczy tematu, bo istoty żywe mordujemy masowo i nie ma z tym problemu.

$karbówka napisa/a:

Gdyby sprawa miała charakter prawny tj. zastanawialibyśmy się co prawo mówi o danej sytuacji, to wtedy
interesowałby nas punkt widzenia prawa.

"Nie interesuje mnie co mówi prawo, bo w prawie można ustanowić wszystko czego zażyczy sobie suweren lub jego przedstawiciel"
Który z wielkich myślicieli to napisał?



CO TY PIJESZ ŻE NAGLE PRZESTAŁEŚ ROZUMIEĆ?!

$karbówka napisa/a:

Natomiast w innym dotyczącym tzw. dzieci nienarodzonych, już ów filozof pisał, że płód w żaden sposób nie jest
dzieckiem, bo to tylko manipulacja doktrynerów:



Szelej-Hulud, może przetłumaczysz na łopatologiczny, bo już mam dość tego trollowania do którego nagle przyłączył się skarbówka... Albo rzeczywiście zgłupiał, albo dla głupiej uciechy postanowił zostać szkodnikiem...
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



Imię: Dawid

Doczy: 24 Sie 2010

Skd: Zielona Góra

   

Wysany: 2016-08-17, 02:36   

Co do aborcji, myślę że każdy ma własne sumienie. Powinna to być suwerenna decyzja. Nie jestem ani za, ani przeciw. Trzeba jednak liczyć się z odpowiedzialnością za swój wybór, w związku z czym warto się dwa razy zastanowić
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-08-24, 00:38   

Feuerleben napisa/a:

Nie jestem ani za, ani przeciw

to najgorsza opcja jest... Aborcja to morderstwo koniec i traba.
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

fenek  

Stały User


Doczy: 01 Cze 2016

   

Wysany: 2016-08-24, 08:43   

No, nie być ani za ani przeciw to można w przypadku festiwali tańców ludowych, a nie takiej poważnej sprawy, od której zależy życie wielu ludzi.
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2016-08-24, 22:55   

Biały diabeł napisa/a:

to najgorsza opcja jest... Aborcja to morderstwo koniec i traba.



Powtarzaj to jak najczęściej.
Bardzo mi zależy na tym, żeby błędne poglądy były kompromitowane przez osoby ich zwolenników, bardzo by to ułatwiło wiele spraw.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-08-25, 00:02   

philosophus napisa/a:

Powtarzaj to jak najczęściej.
Bardzo mi zależy na tym, żeby błędne poglądy były kompromitowane przez osoby ich zwolenników, bardzo by to ułatwiło wiele spraw.



co za desperacja : D
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

MarcinWojewodzki  

User


Wiek: 37

Doczy: 15 Wrz 2016

Skd: Poznań

   

Wysany: 2016-09-16, 10:35   

Uważam ,że powinna być stanowczo zakazana.A tutaj co się dzieję to nie wierze.
 

agrafka95  

Stały User

smaczne truskawki


Imię: Maryśka

Doczya: 09 Mar 2012

Skd: Rawicz

   

Wysany: 2016-09-19, 11:46   

A ja uważam, że nie powinna być zakazana.
_________________

 

Daszorek  

User



Imię: Damian

Wiek: 34

Doczy: 19 Wrz 2016

Skd: Gliwice

   

Wysany: 2016-09-19, 16:14   

Jak dla mnie powinna być legalna. Patrząc na to ile nielegalnych aborcji się dzieje
 

CieńCienia  

User



Wiek: 25

Doczya: 25 Wrz 2016

Skd: Podkarpacie, Jasło

   

Wysany: 2016-09-25, 20:42   

Legalna, czy nielegalna - po co zakazy, skoro ludzie i tak postawią na swoim, jeśli tylko będą chcieli? Osobiście nie jestem za tym, by aborcja była dozwolona w KAŻDYM przypadku. Taka babka, powiedzmy około 20 lat, wpadnie do lekarza i stanowczym tonem oznajmi mu, że ona żąda aborcji bo zaliczyła wpadkę, a jest jeszcze za młoda na dzidzi i jeszcze nie zaszalała porządnie. A takie coś z pewnością by się działo, gdyby aborcję całkiem "zalegalizować". Nie jestem też za całkowitym jej zakazem, bo to niedorzeczne.
Moim zdaniem powinna być ona dozwolona w takich przypadkach jak właśnie gwałty, poważne choroby genetyczne, zagrożenie życia matki i/lub dziecka. Wielu pewnie się wypowie, że co z tego, że z gwałtu, niechciane - dziecko to dziecko i ma prawo żyć. Ale sytuacja może być i taka, że kobieta, w ciężkiej traumie może to dziecko, z nienawiści do człowieka, który jej dziecko sprezentował, po prostu zabić. Według mnie lepiej - brzydko napiszę - pozbyć się rozwijającego się płodu, niż żyjącego już na świecie niemowlaka.
 

Miętowy  

User



Wiek: 26

Doczy: 10 Mar 2015

   

Wysany: 2016-09-25, 21:24   

Jak dla mnie aborcja powinna być legalna w każdym przypadku. Są różni ludzie, różne sytuacje - zgoda, ale kobieta powinna mieć prawo do podjęcia tej decyzji. Przecież ile związków się rozpadło przez nieplanowane dziecko.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-09-25, 22:34   

CieńCienia napisa/a:

Taka babka, powiedzmy około 20 lat, wpadnie do lekarza i stanowczym tonem oznajmi mu, że ona żąda aborcji bo zaliczyła wpadkę, a jest jeszcze za młoda na dzidzi i jeszcze nie zaszalała porządnie.


Od tego jest antykoncepcja awaryjna, o którą też była wojna ideologiczna, mianowicie tabletka "dzień po", przez prolajferskich oszustów zwana "wczesnoporonną", chociaż poronienia nie wywołuje (zapobiega ciąży).

A całkowite zakazy aborcji już Europa przetestowała i były szkodliwe.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-09-26, 08:20   

CieńCienia napisa/a:

Ale sytuacja może być i taka, że kobieta, w ciężkiej traumie może to dziecko, z nienawiści do człowieka, który jej dziecko sprezentował, po prostu zabić. Według mnie lepiej - brzydko napiszę - pozbyć się rozwijającego się płodu, niż żyjącego już na świecie niemowlaka.



Przede wszystkim gwałciciel nie pyta ani o wiek, status społeczny ani stan cywilny; szczególnie martwi mnie to ostatnie, nie wiem ile mężów zdecydowałoby się z dumą wychowywać dziecko oprawcy jego żony. To wrażenia tylko dla ludzi o mocnych nerwach, kto wie ile małżeństw rozpadłoby się?
Poza tym, kobieta jak dziecko urodzi, po zniesieniu wielkich trudów ciąży, ma w sobie takie coś, że je bezgranicznie pokochuje. Dlatego by nie ciemiężyć jej psychiki dostatecznie, lepiej byłoby gdyby usunęła ciążę zanim hormony rozkręcą się na dobre.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2016-09-27, 01:53   

Cytat:

Od tego jest antykoncepcja awaryjna, o którą też była wojna ideologiczna, mianowicie tabletka "dzień po", przez prolajferskich oszustów zwana "wczesnoporonną", chociaż poronienia nie wywołuje (zapobiega ciąży).


Zabija zarodek, który uznawany jest za człowieka.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-09-27, 08:16   

Cytat:

Zabija zarodek, który uznawany jest za człowieka.


W życiu. Weź się doedukuj.
Nie pozwala zagnieździć się jajeczku w endonetrium, i co lepsze, nie wiesz czy w ogóle zapłodnionemu. To się dzieje naturalnie w organizmie kobiety co jakiś cykl (chodzi o zapłodnione) i nikt z tego powodu nie płacze bo nawet nie ma o tym pojęcia, po prostu pojawia się okres, jak w przypadku pustego jajeczka.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com