Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lilith666  

User

Lilith immaculate



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 57

Do³±czy³a: 31 Pa¼ 2011

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2011-10-31, 20:00   

Jakieś dwie godzinki temu wzięłam to "świństwo" i właśnie zaczęło mi się w bani kręcić :) Co do efektów - ostatnim razem (pierwszy raz) wzięłam bodajże 14, gadałam do siebie i takie tam. Fakt faktem, że w tym samym dniu opuściłam zakład psychiatryczny i ciągle mi się wydawało, że tam nadal jestem. Co do głosów - heh, jako, że przeżywam to na co dzień bez używek to nic nie słyszałam. Po tym jest cudowna wg mnie "faza", wszystko się kręci, łatwo się wchodzi w OOBE, do tego ta świadomość, że wszystko to sen.. I dodatkowy plus - nie czuć głodu.
_________________
"Kiedy mówisz do Boga - to modlitwa. Kiedy Bóg mówi do ciebie - schizofrenia."
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2011-11-01, 09:04   

14 lat... Tak bardzo siÄ™ nudzisz? Nie masz nic ciekawszego poza truciem siÄ™ lekami?
 

Lilith666  

User

Lilith immaculate



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 57

Do³±czy³a: 31 Pa¼ 2011

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2011-11-01, 10:11   

Wiesz.. To co się ma na papierku mało się liczy, ale patrząc na moje podejście do życia, to dla mnie nie ma jakiegoś super znaczenia, czy mi to zaszkodzi, bo i tak mam umysł struty przez psychotropy, a, że dojdzie do tego ciało, to już nie mój problem, bo i tak umrę wcześnie.
_________________
"Kiedy mówisz do Boga - to modlitwa. Kiedy Bóg mówi do ciebie - schizofrenia."
 

szara95  

Stały User

skradzione marzenia



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 27 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-11-01, 18:18   

Lilith666, ratuj się póki możesz i nie wpędzaj w jeszcze większe gó*no, nie warto..uwierz, u mnie zaczęło się jak byłam w Twoim wieku, po dwóch latach, brania leków i ćpania, skutki były dość drastyczne, człowiek już nie jest taki sam...nic już nie jest takie samo, nawet jak się jest czystym...

obyś nigdy nie musiała czuć jak boli, gdy ktoś odchodzi bo ma dość tego, że ważniejsze były dla Ciebie narkotyki, niż ktoś, kto naprawdę Cie kochał, bo to strasznie boli... a samemu potem jeszcze trudniej się ogarnąć
_________________
Powiem Ci...
Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo.


- Jim Morrison
 

Alexis  

Mega wymiatacz

Księżniczka huligan



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 15 Mar 2009

   

Wys³any: 2011-11-03, 10:38   

Cytat:

obyś nigdy nie musiała czuć jak boli, gdy ktoś odchodzi bo ma dość tego, że ważniejsze były dla Ciebie narkotyki, niż ktoś, kto naprawdę Cie kochał, bo to strasznie boli... a samemu potem jeszcze trudniej się ogarnąć



¦więta racja, szara95.
_________________
Zbieram na zupÄ™ dla Placka, bo chudy.
 

wegrrrry  

Mega wymiatacz

paranoid



ImiÄ™: Diana

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-11-03, 19:53   

Nie próbowałam, słyszałam opowieści od rówieśniczek, że po 20 tabletkach odpływa się w inną galaktykę i jest prześwietnie, ale nie zamierzam próbować. Z deczka głupota.
_________________
Go away go away
You fill my headspace
With evil thoughts unkind
 

Samael  

User


Do³±czy³a: 04 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-04, 23:29   

Zawsze było okey. Od kiedy miałam bad tripa to boje się tego łykać. Po prostu to było tak okropne, że na sama myśl o tym mi się coś robi, miałam 39 stopni gorączki, cała się trzęsłam widziałam szatana w sumie już myślałam, że umrę, nie boję się śmierci, ale nie chciałabym w ten sposób umrzeć. najgorsze jest to, że byłam sama w sumie może to i lepiej, bo inaczej ktoś by spanikował i byłby przypał. Jak przestać się bać? Po prostu przez to, że się boje tego że tak będzie później widzę te różne chore rzeczy. Miał ktoś podobnie?
Nigdy tego nie uważałam za "ćpanie", po prostu zabawa, po z tym chyba lubię ryzykować, zresztą nie mam nic do stracenia już.
_________________
Za wiele lat śmiertelnego poniżenia, za wiele dni gdy wiele się dzieje, a nie wiele się zmienia, za dużo krwi, parszywych chwil.
 

Fatum

Wymiatacz

hate me once again



Do³±czy³: 08 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-11, 01:13   

Acodin to zło, koleżanki mi po tym 'poznikały', kompletnie ich nie poznaje. Po miesiąc, dwa na bombie dzień w dzień, przestały odróżniać rzeczywistość, straciły priorytety, szkoda mi ich.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-11-13, 10:42   

Cytat:

Po miesiąc, dwa na bombie dzień w dzień, przestały odróżniać rzeczywistość, straciły priorytety, szkoda mi ich.



Idiotów nigdy nie szkoda. Ale pogratuluj im ode mnie ładowania Aco przez taki okres czasu bez wyraźnej przerwy.
 

Fatum

Wymiatacz

hate me once again



Do³±czy³: 08 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-13, 18:41   

Przestały kiedy jedna z tych panienek prawie wylądowała w szpitalu (chora wątroba i żarcie tabletek garściami, chlanie i inne sprawy, inteligencja porażająca).
_________________
__________
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-11-14, 15:08   

Wzięłam raz z głupiej ciekawości 12. Potem sobie kilka razy zapaliłam i po każdym papierosie działo się coś nowego, efekt był spotęgowany. Coś tam się działo, chodziłam po sadku słuchając muzyki i świat był taki jakiś dziwny, jak z bajki, kolory jaskrawsze i taka pogodna i lekka się czułam, choć myślałam zupełnie jasno. A gdy zdjęłam słuchawki to dźwięki (śpiewanie ptaków, szczekanie psów, odgłos samochodów) łączył się w taką jakby symfonię, patrzyłam w niebo i słuchałam. Działanie było łagodne, potem łagodnie ustąpiło.
Ale miałam jedno negatywne odczucie - szybsze bicie serca. Gdy wszystko ustąpiło wiedziałam, że to był pierwszy i ostatni raz, w sumie wiedziałam to już zanim wzięłam Acodin. Głupota, głupota. Ale wtedy chodziłam jakaś otępiała, na niewielu rzeczach mi tamtego dnia zależało, chciałam się oderwać. Mimo to jak tak o tym myślę, nic mnie nie tłumaczy. Acodin pozostanie dla mnie środkiem na kaszel.
 

Dybuk  

User


ImiÄ™: Robert

Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Gru 2011

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-12-10, 00:21   

Ci którzy zażywali acodin długo ...zauważyli jakieś skutki uboczne? bo ja ..od 4-6 lat regularnie zażywam ..i nic mi nie jest..raczej oprócz lepszego podejścia do życia Oo
 

slonik  

User

slonik


ImiÄ™: Alicja

Wiek: 27

Do³±czy³a: 29 Gru 2011

Sk±d: poznan

   

Wys³any: 2011-12-29, 01:14   Acodn

FajnyNick ? napisa³/a:

Kometa napisa³/a:

15 tabletek ?


Hardcorowi biorą 140 i w górę... :-o



140 tabletek to biorą ci którzy biorą Akodin a nie Acodin jedna literka a ogromna różnica miedzy nimi acodin jest o wiele mocniejszy. Jak wzięłam 15 tabletek to miała na maxa faze.
_________________
największa choroba od czasu adama i ewy - jaka?
-jaka pytasz. MI£O¦Æ <3
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-12-29, 01:48   

slonik, jaka to różnica?
 

slonik  

User

slonik


ImiÄ™: Alicja

Wiek: 27

Do³±czy³a: 29 Gru 2011

Sk±d: poznan

   

Wys³any: 2011-12-29, 17:41   

Ostia napisa³/a:

slonik, jaka to różnica?



różnica miedzy czym??
_________________
największa choroba od czasu adama i ewy - jaka?
-jaka pytasz. MI£O¦Æ <3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com