Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-02-26, 16:02   

wolek14 napisa³/a:

Ale jeśli ktoś się wypowiada w taki sposób, jakby pozjadał wszystkie rozumy, to chyba ma ku temu podstawy, zapewne zajmował się tymi przypadkami zawodowo, ma wykształcenie w tym kierunku itd. Więc chciałem żeby podzielił się ze mną swoją ogromną wiedzą w tym temacie...


No to moment, bo czegoÅ› nie rozumiem.
Z jednej strony - ok, jeźeli ktoś zajmował się danym przypadkiem, ma wiedzę - no niech się wypowie.
Z drugiej strony - jeśli ma taką, a nie inną wiedzę, bo TYLKO zajmował się tym zagadnieniem - to ma milczeć, bo nic nie wie tak naprawdę?

wolek14 napisa³/a:

Jednak nikt się nie zastanawia nad tym, że niszczy on organizm i psychikę w podobny a może nawet i gorszy sposób niż używka z tego tematu (


Uważałabym z kategorycznym pisaniem "nikt się nie zastanawia".
To, że alkoholizm nie przewija się w tym temacie nie jest spowodowane tym, że ludzie nic o tym nie wiedzą, a nawet są pro-alkoholowy - po prostu jest osobny temat poświęcony temu zagadnieniu.

wolek14 napisa³/a:

i wszyscy jakoÅ› to ignorujÄ…,


Jak wyżej.

Co do stereotypów - sądzę, że w kwestii używek dobrze, że są takie, a nie inne (mówię o narkotykach). Przynajmniej w jakiś sposób trzymają społeczeństwo w ryzach.
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2012-02-26, 16:18   

Cytat:

No to moment, bo czegoÅ› nie rozumiem.
Z jednej strony - ok, jeźeli ktoś zajmował się danym przypadkiem, ma wiedzę - no niech się wypowie.
Z drugiej strony - jeśli ma taką, a nie inną wiedzę, bo TYLKO zajmował się tym zagadnieniem - to ma milczeć, bo nic nie wie tak naprawdę?


Nie rozumiem "z drugiej strony". Jeśli ktoś załóżmy pracuję w jakimś ośrodku uzależnień, albo szpitalu na toksykologi itp, widział takie przypadki, to nie ma problemu, wtedy ma prawo pisać w ten sposób. Ale jeśli swoje przekonania opiera na czymś co usłyszał itd. to może wyrazić swoje zdanie, ale nie potępiając przy tym innych.

Cytat:

Uważałabym z kategorycznym pisaniem "nikt się nie zastanawia".
To, że alkoholizm nie przewija się w tym temacie nie jest spowodowane tym, że ludzie nic o tym nie wiedzą, a nawet są pro-alkoholowy - po prostu jest osobny temat poświęcony temu zagadnieniu.


Może i źle napisałem, ale chodziło mi o minimum rząd wielkości. Nie tylko na forum, życie poza nim też się toczy, i je też trzeba brac pod uwagę przy takich dywagacjach (nawet przede wszystkim).

Cytat:

Co do stereotypów - sądzę, że w kwestii używek dobrze, że są takie, a nie inne (mówię o narkotykach). Przynajmniej w jakiś sposób trzymają społeczeństwo w ryzach.


Ja jestem odmiennego zdania, ale tutaj nie ma co roztrząsać. Każdy ma prawo uważać po swojemu w tej materii...
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-02-26, 16:20   

wolek14 napisa³/a:

Każdy ma prawo uważać po swojemu w tej materii...


No, z twoich słów wynika całkowicie coś innego ;>
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2012-02-26, 17:11   

Cytat:

No, z twoich słów wynika całkowicie coś innego ;>


Cytat:

może wyrazić swoje zdanie, ale nie potępiając przy tym innych.

_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

Rymmajsta  

User

mr smoke a lot


Do³±czy³: 20 Mar 2012

Sk±d: Wroclove / Nottigham

   

Wys³any: 2012-03-20, 04:56   

Dekstrometorfan czyli potocznie DXM a jeszcze potoczniej "deks".
Jest to odczynnik chemiczny ktory blokuje wychwyt zwrotny serotoniny. Smiertelna dawka 1500MG.
DXM jest zawarte miedzy innymi w Acodinach. Po zaaplikowaniu 10-40 tabletek mamy "bombe".
Hajem tego sie nie da nazwac, zawroty glowy, ciemnienie obrazu, wyostrzone kolory i tym podobne.
W formie Acodinu kinder drag, jezeli macie zamiar cpac to nie to, zacznijcie od amfetaminy zostawia mniejsze rysy... Jezeli ktos ma pytania, pytajcie.
_________________
Usłyszałeś prawdę a prawda zawsze boli,
Kto powiedział, że 3W i Wall-E ściągną bagnet z broni?
 

Xevik

User


Do³±czy³: 27 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-27, 06:55   

Wypisujecie tu takie bzdury że aż konto założyłem żeby odpisać.

Po pierwsze nikt nie wziął 140-200 itd bo by go zabiło....
Po 2 radzę nie przekraczać 30 to raczej nic wam się aż tak nie stanie.
Po 3 ktoś brał i w lęk padł to tylko narkotyk a nie prawda musicie to sobie uświadomić.

Ja bym odpisał moje banie ale już mi się nie chce ; D pisze na forach o braniu czegoś jak ktoś chce się dowiedzieć co po tym jest wszystko warto w życiu spróbować ale nie bierze na pierwszy raz więcej niż 20 jak już chcecie do max 30 ale po 30 może was porobić i możecie się wystraszyć a jak macie słabe banie to możecie tego nie pokonać i się męczyć ileś minut , godzin ?.

Napisze tak: Acodin pobudza, warto słuchać muzykę na tej klepie , warto oglądać coś bardzo kolorowego albo grać w jakąś grę też zobaczycie jak was porobi nieźle , latać po placu tez można ale najlepiej tam gdzie jest mało ludzi bo możecie gadać bzdury i chodzicie jak zombie ;D nie żartuje a nikt chyba nie chce problemów z policją. polecam na tej klepie się np. pohuśtać na huśtawce :P dla tych co pierwszy raz na to idą powędrować poczujecie się zaje**** , a jeżeli chcecie prawdziwego trip-a polecam wziąć 30 położyć się puścić muzykę i zacząć marzyć tylko uważajcie samemu bo ta bania nie jest taka fajna nie kiedy jak się wydaje ale jak wam się uda to jest pięknie zobaczycie świat z innej strony. ja raz nie wytrzymałem tego ;/ bo mi się wkręciło coś że jestem w kosmosie za bardzo czułem że nie jestem w swoim ciele i się włączył lęk ale na minute może bo uświadomiłem sobie że to tylko narkotyk i że sobie wkręcam głupoty do głowy i później było już spoko ja w sumie tripa troche przeżyłem było dobrze zazdroszczę mojemu kumplowi bo on był głową gdzie indziej przez okolo 2-3h :) zamknięte oczy ale nie spał wędrował i później opowiadał tylko że trochę mało pamiętał :D ale jego historyjki też zabawne.

Na pierwszy raz polecam z kumplem najlepiej z 2 kumplami żeby było was 3 albo nawet 4 w grupie lepiej na ćpaniu i każdy po 20 na głowę tylko uważajcie na ludzi ;) starajcie się opanowywać wygłupy i język bo możecie palnąć coś i zaraz się pokapują że coś braliście.

Oczywiście pisze to tylko w celach informacyjnych jestem anonimem i nikogo do tego nie zachęcam.

[ Dodano: 2012-04-27, 06:59 ]
właśnie i nie gadajcie z innymi trzeźwymi bo się nie dogadacie raczej , z tymi co to brali kumplami itd się dogadacie bez problemu ;D my tak mamy przynajmniej ale jak ktoś normalnie podejdzie to was nie zrozumie. najprawdopodobniej.

[ Dodano: 2012-04-27, 07:00 ]
Jak chcecie coś wiedzieć pisać na PW odpowiem ;)
 

ta co kocha żyć  

Hiper wymiatacz

Uciuana



Do³±czy³a: 20 Lis 2011

   

Wys³any: 2012-04-27, 17:04   

Owszem brałam Acodin jako małolata, ale nie polecam nikomu. Może faza po tym niezła, ale niszy wątrobę.
_________________

Cytat:

Jeśli nie poczułeś co to znaczy kogoś stracić
Nie zrozumiesz tego bólu, który co dzień karci

 

taonata

User


Do³±czy³: 20 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-20, 22:26   takie tam

ale niektorzy pierdoły piszą serio .
Ja brałam to raz . wziełam 35 tabletek , ,swedziało troche. W sumie nic sie nie działo ,czułam jakbym leciąła i mogłam życie przewijać jakby w klatkach ,jak film. Co do tego ze pisali ze sie chodzic nie da to niewiem czemu bo ja biegłam,poszłam spac i normalnie nic sie nie stało. Miałam delikatny bad trip. Dodam ze wazyłam wtedy 36 kg.
 

Evana  

User



Wiek: 28

Do³±czy³: 22 Kwi 2012

Sk±d: Opolskie

   

Wys³any: 2012-05-31, 20:50   

Lepiej już "czarną zupę" zrobić...
_________________
Why so serious ?
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-06-01, 16:00   

po 15 to raczej nic, źle się poczujesz, ja wziąłem z kumplem po półtora opakowania, 45tabletek, miałem fazy przez pare godzin, ogólnie brałem to raz, wymiotowałem na początku po tym, zjadłem to na czczo ;/ nie polecam, cholerne gówno według mnie, halucynacje i fazy nie są zachwycające i nijak się mają do (grzybków, LSD)
 

tigersuit  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lilia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 19 Lip 2012

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2012-07-19, 21:16   

Ta, pamiętam, jak grupa piętnastolatków zniszczyła mi i innym osobom wycieczkę szkolną, biorąc Acodin i Ibuprom, zapijając piwkiem. Dwie osoby znalazły się na lewatywie, jedna ledwo żywa. Teraz ta osoba ćpa kokę.
Oprócz tego miałam styczność z Acodinem, kiedy lekarz przepisał mi go na kaszel. Raz miałam chęć odlecieć dzięki temu z powodu trudów i problemów dwunastolatki, ale nie skorzystałam. Kretyństwo.
_________________
"Stworzyłem wszechświat, ale proszę, nie wiń mnie za to. Bolał mnie brzuch."
 

Asasello  

Wymiatacz

Asasello



Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-07-19, 23:14   

tigersuit napisa³/a:

Ta, pamiętam, jak grupa piętnastolatków zniszczyła mi i innym osobom wycieczkę szkolną, biorąc Acodin i Ibuprom, zapijając piwkiem. Dwie osoby znalazły się na lewatywie, jedna ledwo żywa. Teraz ta osoba ćpa kokę.



Szkoda, że nie zdechli.
 

Vister  

User

Fuck it!!!



Wiek: 28

Do³±czy³: 12 Sty 2012

Sk±d: Dolny ¦l±sk

   

Wys³any: 2012-07-19, 23:48   

a tak apropo bądź też a propo :-D to acodin nadal jest ogólnodostępny? czy już na receptę? bo takie plotki słyszałem ale nie wiem ile w tym prawdy.
_________________
Nadzieja - marzenia i oczekiwania zawinięte w jedną paczkę. - Ambrose Bierce
 

ciekawy

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-08-02, 10:04   

Vister napisa³/a:

a tak apropo bądź też a propo


à propos ;)

Vister napisa³/a:

acodin nadal jest ogólnodostępny?



Nie wiem czy akurat acodin jest nadal bez recepty, ale thicodin jeszcze niedawno był.
_________________
Uruchom wehikułu czasu i napisz list do siebie lub do znajomych, który odczytacie po latach.
 

paulaszysza

User


Do³±czy³: 04 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-04, 22:27   

ja biore acodin od 4 miesięcy, teraz w wakacje biore średnio co 3 dni. z acodinem jest o tyle łatwo żę jest tani, łatwy dostę i dobre fazy. przeważnie biore po 15, tzn biore 8 za pół godzinki dwie, i potem dobieram co jakieś 20 minut, wtedy faza dłużej trwa i jest lepsza, w sensie nie ma czegoś że serce mocno wali czy zawrotów głowy.
a acodinie wszystko sie trzęsie jak się chodzi, rucha, ale jak się siedzi to luzik , plącze się język :)
generalnie mam dużo miłych wspomnień z faz :D czujesz sie jak Bóg, latasz nie czujesz bólu, mogą cię bić skakać po tobie a ty nic :d
i jest tyle lepsze niż alkohol że nie ma po tym kaca *.*
ja uwielbiam ale staram się juz ograniczać, w roku szkolnym mam zamiar brać rzadko, może wcale jak dobrze pójdzie ;)
generalnie .. polecam ale nie branie 60 tablet -.-.

[ Dodano: 2012-08-04, 22:28 ]
ja acodin u mnie w mieście na luzie kupuje, bez recept :) słyszałam żę mieli zrobić i w niektórych miejscach są , ale nie spotkałam się z tym ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com