Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

nadolski-d  

User


ImiÄ™: Derek

Wiek: 23

Doł±czył: 15 Gru 2017

Sk±d: Leszno

   

Wysłany: 2017-12-15, 19:44   afera w szkole

hej! wczoraj miala miejsce dziwna sytuacja w ktorej padlem ofiara! mianowicie spedzalem tradycyjnie przerwe w szkole na laweczce z telefonem w reku i odpalonym snapem na przeciwko stala jakas dziewczyna z klasy wyzej i ciagle sie na mnie patrzala, nagle opuscila glowe a jej kolezanka obok cos do niej powiedziala po czym powiedziala widzac ze mam snapa wlaczonego, dlaczego ja nagrywam bez jej zgody nie sluchajac nic ode mnie zadnych wyjasnien ze jej nie nagrywalem.
Poszla do dyrektora bo ten przyszedl do mnie na lekcje i na matematyce przy wszystkich zapytal ktory to nagrywal kolezanke, i wtedy ja powiedzialem , ze jestem w takie cos zamieszany, a on nie dajac mi dojsc do slowa pytal czy mi sie kolezanka podoba i jesli tak to mam sie umowic z nia na kawe a nie ja nagrywac i ze w poniedzialek o 8 mam koniecznie przyjsc do jego gabinetu sam a o 12 z ta dziewczyna.

Czego moze chciec ode mnie dyrektor?
jak mu wytlumaczyc ze nic nie nagrywalem zwlaszcza jej?
czy grozi mi jakas uwaga lub wpis do dziennika?
co mam zrobic?
_________________
Dzięki

Darek Nadolski
 

BiaĹ‚y diabeĹ‚  

Pogromca postĂłw



Wiek: 29

Doł±czył: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wysłany: 2017-12-15, 22:03   

spytaj sie pana dyrektora czy pochodzi od malpy
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

DeVaneio  

Moderator



Doł±czył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2017-12-15, 22:51   

Możliwe że dyrektor to jej ojciec albo ona za czerwony pasek dała mu d*py i teraz się o nią troszczy ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com