Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-11-20, 15:17   

Kulisy manipulacji
Bardziej takiego typu poważną publicystykę miałem na myśli.

'Hahaha, homofobia, hahaha' - Ciekaw jestem, czy matce Dominika z Bieżunia też śmialiby się prosto w twarz. Mogą nie popierać postulatów mniejszości seksualnych, ale mimo wszystko powinni mieć do innych szacunek.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Rudigerd1  

User


Wiek: 29

Doczy: 10 Lis 2015

   

Wysany: 2015-11-20, 15:22   Nic nie wiemy

Wiadomo ze to co my wiemy z tv i internetu to jest sciema. Prawdziwe oblicze i mysli politykow nikt sie nie dowie. My dyskutujemy duzo i czesto o polityce, ale to jest bezsensu. Rozmawiamy o abstrakcyjnych sprawach.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2015-11-20, 17:13   

Rudigerd1 napisa/a:

Prawdziwe oblicze i mysli politykow nikt sie nie dowie


Nie wiesz nawet co myśli twoja matka, gdy opowiada, że cię kocha. :-D
To co myślą mnie ch*j obchodzi, ważne co robią z danym im mandatem na sprawowanie władzy.
Dla mnie Korwin może myśleć, i podziwiać sobie prywatnie Stalina, póki jednak wprowadzałby liberalne przepisy uzdrawiające gospodarkę, byłby dla mnie okej.

Rudigerd1 napisa/a:

Wiadomo ze to co my wiemy z tv i internetu to jest sciema


Pewnie, wszystko w TV, książkach, Internetach, radiach i gazetach to międzynarodowa sciema, zapoczątkowana we wczesnym neolicie.

Szej-Hulud napisa/a:

Bardziej takiego typu poważną publicystykę miałem na myśli.
'Hahaha, homofobia, hahaha' - Ciekaw jestem, czy matce Dominika z Bieżunia też śmialiby się prosto w twarz. Mogą nie popierać postulatów mniejszości seksualnych, ale mimo wszystko powinni mieć do innych szacunek.


Cóż, nie da się ukryć, że poziom dziennikarstwa w tym kraju jest żałosny... z obu stron politycznej barykady.

Swoją droga, sprawdziłbym panią Kasię, prywatnie - ostra sucz, widać, że lubi dostać porządnie po tyłku. :]
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-11-20, 17:37   

$karbówka napisa/a:

Cóż, nie da się ukryć, że poziom dziennikarstwa w tym kraju jest żałosny... z obu stron politycznej barykady.


Cóż- praktycznie nie oglądam telewizji, ale takiej żenady nie widziałem nigdzie, wliczając w to "Top Model" i "Taniec z gwiazdami" :D

$karbówka napisa/a:

Swoją droga, sprawdziłbym panią Kasię, prywatnie - ostra sucz, widać, że lubi dostać porządnie po tyłku. :]


Moja myśl, jak zobaczyłem ten program: "Boże! Ale ci ludzie brzydcy!".
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2015-11-27, 21:17   

Szej-Hulud napisa/a:

Cóż- praktycznie nie oglądam telewizji, ale takiej żenady nie widziałem nigdzie, wliczając w to "Top Model" i "Taniec z gwiazdami" :D


No, ja TV tez nie oglądam, ale w internet zajrzę i co nieco widzę - żenada nie odstawało to od programów Lisa czy "Superstacji"...

Szej-Hulud napisa/a:

Moja myśl, jak zobaczyłem ten program: "Boże! Ale ci ludzie brzydcy!".


Może przynajmniej pogodynki mają ładne? :-D
 

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2015-12-04, 22:13   

Co do tego nostradamusa to o tyle ciekawe ze za jego czasów nie było żadnych żelaznych ptaków a tym bardziej samolotów niemniej uważam jednak jego przepowiednie za stek bzdur
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doczy: 04 Wrz 2008

   

Wysany: 2015-12-08, 15:37   

Na prawdę mam to w głębokim poważaniu. Interesuję się tym co dzieje się w kraju, jestem na bieżąco, ale ostatnio jakoś się nad tym nie rozdrabniam.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2015-12-15, 22:16   

krul umiłowany napisa/a:

Co do tego nostradamusa to o tyle ciekawe ze za jego czasów nie było żadnych żelaznych ptaków



Za Greków centaurów też nie było a tę bzdurę wymyślili.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

getsmile  

User



Doczy: 02 Cze 2015

   

Wysany: 2015-12-27, 21:44   

¦wieżutki MAX:

https://www.youtube.com/watch?v=EJXUY3M_HPk
 

N4VV  

Stały User

INTJ



Doczy: 11 Lis 2014

Skd: Wroc³aw

   

Wysany: 2016-01-24, 12:25   

strika napisa/a:

Nadal mam inne zdanie i widzę że się nie dogadamy wiec dyskusja na ten temat nie ma najmniejszego sensu bo ja i tak Ci nic nie przetłumaczę.


Inne zdanie oparte na irracjonalnych przekonaniach.
Z technicznego punktu widzenia zamach bombowy jest najskuteczniejszy na dużej wysokości.
Natomiast doszukiwanie się go w momencie popełnienia przez pilotów szeregu naruszeń proceduralnych i zwykłych błędów pilotażu wydaje się być kreowaniem alternatywnej rzeczywistości.
Przy tym obciążam winą za wypadek dowództwo i otoczenie prezydenta, bo bezsprzecznie dopuścili sie naruszeń przez wywołanie silnej presji oraz aktywnie przeszkadzali pilotom w pracy podczas podejścia do lądowania. Wiadomo jak skończył pilot, który kilka miesięcy wcześniej odmówił lądowania Kaczyńskiemu. Czytając tą informację pomyślałem wówczas, że takie postępowanie może się źle dla niego skończyć.

Notabene teraz myślę, że łamanie prawa źle się skończy dla jego brata.
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2016-01-28, 16:08   

Kilka niedawnych wpisów wskazuje że JKM chce powielać metody Islamistów i cofnąć nas prawnie do XVI wieku (tyle że nie w PL, a XVI w. we Francji) od teraz jestem na wojnie z tym panem który już chyba zapomniał dlaczego wymyślono liberalizm.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

N4VV  

Stały User

INTJ



Doczy: 11 Lis 2014

Skd: Wroc³aw

   

Wysany: 2016-02-13, 12:56   

Odnośnie tematu wątku - stan państwa polskiego staje się coraz bardziej tragiczny. Nic dobrego z obecnego oszołomstwa nie wyniknie dla nas wszystkich. Szkoda.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-02-13, 14:25   

N4VV napisa/a:

Odnośnie tematu wątku - stan państwa polskiego staje się coraz bardziej tragiczny. Nic dobrego z obecnego oszołomstwa nie wyniknie dla nas wszystkich. Szkoda.


Za którego rządu wynikało coś dobrego dla absolutnie wszystkich? Za AWS? SLD?
Zawsze najwięcej zyskiwali kolesie i znajomki partyjni, a nie wszyscy Janusze i Grażyny.
 

Wulf

Stały User

Młot na moralistów


Doczy: 09 Wrz 2009

   

Wysany: 2016-05-20, 02:22   

strika napisa/a:


Proponuję lekturę Gadowskiego, Gmyza, Sumlińskiego, Kanii. Piszą swoje książki na dokumentach a nie na czczych słowach, u nich nie ma niedomówień ponieważ wszystko jest dokumentowane, ale pewnie i tak nic z tym nie zrobisz, bo przecież trzeba trochę poczytać i wysilić.


O tak zwłaszcza Sumliński i jego plagiaty z kryminałów xD
Zresztą co jeden to większy oszołom.

[ Dodano: 2016-05-20, 03:24 ]

krul umiłowany napisa/a:

Co do tego nostradamusa to o tyle ciekawe ze za jego czasów nie było żadnych żelaznych ptaków a tym bardziej samolotów niemniej uważam jednak jego przepowiednie za stek bzdur


A ta o żelaznym ptaku powstała jakoś w 2010 roku. ;]
To normalne, że po różnych takich wydarzeniach "Nostradamus" przewiduje coś nowego ;)
_________________
Nie ma w świecie dość miłości i dobroci, aby wolno było z nich ofiarowywać coś urojonym istotom.
— Fryderyk Nietzsche
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com