Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

strika  

User


ImiÄ™: Chrystian

Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-16, 17:51   Aktualny stan polityczny Polski, wÅ‚asne zdanie i dyskusja.

Hej, mam na imię Chrystian, w tym roku skończyłem 18 lat. Nie wiem czy jest to odpowiedni dział bo wydaje mi się że poruszę parę tematów więc proszę o wyrozumiałość oraz naprowadzenie, bo jak widać jestem nowym użytkownikiem tego forum. Szukałem społeczności gdzie mogę komuś o tym powiedzieć czy trochę podyskutować bo jest mi to potrzebne jako iż jestem człowiekiem wrażliwym i strachliwym.

Moja mama bardzo angażuję się politycznie, mój dziadek walczył w AK i nasłuchałem się BARDZO wiele rzeczy, w które trudno uwierzyć. Boję się tego co dzieje się w Polsce jako dążę nasz kraj wielką miłością. Nie oglądam zwykłej telewizji bo jestem zdania że tam kłamią, nie usłyszałem tam słowa które się sprawdziło a jest to zwykła manipulacja, naprowadzanie czy błędne informację. Moim osobistym zdaniem Polska jest bardzo mało wydajnym krajem w tej chwili, dziś oglądałem filmy na YT jasnowidza Jackowskiego i nadzwyczajnie przestraszyłem się słów jakie on powiedział, sprawdziłem też filmy z przed paru lat i w wiekszośći z nich jest jakieś ziarno prawdy. Tak, wierzę w tego gościa ale mam powody i jest to moje osobiste zdanie. Zostało przepowiedziane że czeka nas wojna, ale nic nie jest pewne. Chociaż wiadomo że to co się dzieje teraz nie wróży dobrze, każdy ma prawo się bać ale spotkałem się z typami osób w szkole, którzy chcą wojny czy w niej uczestniczyć nie zdając sobie sprawy jakie jest to okropne.

Moim zdaniem Polska jest lekko zniszczonym krajem po rządzie wcześniejszej parti, oczywiście jest to moje zdanie i nie chce wywoływać zbędnego konfliktu w sprawie parti wiec też nie będę posługiwał się ich nazwami. Przekręty, afery to coś prawdziwego i strasznego, ludzie którzy żyją na nas, żyją na naszych podatkach. Myślę że Wałęsa jest takim samym zdrajcą komunistycznym jak Kiszczak i reszta. Wiele ludzi myśli że Wałęsa zrobił coś wielkiego, a to gówno prawda. Media robią właśnie takie rzeczy.

Oglądam filmy Witolda Gadowskiego, Wojciecha Sumlinskiego i cenie ich bardzo za to co robią i jak to robią. Większość moich znajomych stają murem za Stonogą, nie wiem jaką osobą trzeba być żeby popierać tego gościa, który pokazał swoją prawdziwą twarz po wyborach. Setki afer, które miał udostępnić to ucichły. Gdzie one są? Setki ludzi, których miał udupić robią dalej to co robią. Jak trzeba być zapatrzonym po tym, jak gość rozkręca swoją społeczność jednym a potem i tak konkretnego z tego nie wychodzi. Współczuje naszej aktualnej premier co zobaczy w kancelarii po wcześniejszej pani premier - katastrofa.

Gdzieś na internecie wyskoczyło mi że 70% fejsa jest dumna z tego, że mają ustawiony francuskie flagi. Mhm, raptem 3-5 moich znajomych miało tą flage na twarzy, z ciekawośći sprawdziłem to eksperymentem z wyszukiwarką i te 70% to chyba sobie na kartce napisali. Kto ustawiał Polską flagę po katastrofie, a raczej zamachu smoleńskim? Czemu Polskie flagi nie był na twarzach 11 listopada? Tacy właśnie są patrioci w polsce.
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-11-16, 18:01   

Cytat:

dziś oglądałem filmy na YT jasnowidza Jackowskiego i nadzwyczajnie przestraszyłem się słów jakie on powiedział, sprawdziłem też filmy z przed paru lat i w wiekszośći z nich jest jakieś ziarno prawdy. Tak, wierzę w tego gościa ale mam powody i jest to moje osobiste zdanie. Zostało przepowiedziane że czeka nas wojna, ale nic nie jest pewne.


To poczytaj jeszcze przepowiednie Nostradamusa. Uchylę Ci rąbka tajemnicy - po III wś, Polska wraz z Francją będą mocarstwami i podzielą się po połowie światem.
P.S.
Wielki żelazny ptak spadł 10 kwietnia pięć lat temu! :-D
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

strika  

User


ImiÄ™: Chrystian

Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-16, 18:12   

Czarne Indigo napisa³/a:

Cytat:

dziś oglądałem filmy na YT jasnowidza Jackowskiego i nadzwyczajnie przestraszyłem się słów jakie on powiedział, sprawdziłem też filmy z przed paru lat i w wiekszośći z nich jest jakieś ziarno prawdy. Tak, wierzę w tego gościa ale mam powody i jest to moje osobiste zdanie. Zostało przepowiedziane że czeka nas wojna, ale nic nie jest pewne.


To poczytaj jeszcze przepowiednie Nostradamusa. Uchylę Ci rąbka tajemnicy - po III wś, Polska wraz z Francją będą mocarstwami i podzielą się po połowie światem.
P.S.
Wielki żelazny ptak spadł 10 kwietnia pięć lat temu! :-D



Daj sobie spokój z Nostradamusem, on patrzył na to filozoficznym spojrzeniem. Trzeba wierzyć w Boga i Bogu trzeba wierzyć, to jest najważniejsze. Człowiek zajmował się okultyzmem a dla mnie to jest chore, więc niestety nie przyjmę twojego argumenty jako ten właściwy.
P.S
A ilu takich ptaków wielkich i żelaznych już spadło?
 

Dumrock  

User

Draenei



ImiÄ™: John

Do³±czy³: 28 Sie 2015

Sk±d: Z otch³ani internetu

   

Wys³any: 2015-11-16, 18:24   

Zostało przepowiedziane, że czeka nas wojna? Wojna trwa już od dawna..
_________________
Brothers it’s time to make a stand
To reclaim our lives
Because all this steel can set us free
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-11-16, 18:31   

strika napisa³/a:

Kto ustawiał Polską flagę po katastrofie,



Hehe, taki młody jesteś że nie pamiętasz co się wtedy działo.

strika napisa³/a:

A ilu takich ptaków wielkich i żelaznych już spadło?



Nie tak znowu dużo, ponieważ samolotów nie buduje się z żelaza, a od dekad nawet nie buduje się ich z metali żelaznych.

strika napisa³/a:

raczej zamachu smoleńskim?



Zamachu smoleńskim? Pomijając, że sam Macierewicz chyba nie wie która z 40 hipotez ma być właściwa, to kto i po co miałby dokonywać zamachu na ustępującego z urzędu prezydenta nieliczącego się kraju?
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-11-16, 18:32   

Cytat:

Daj sobie spokój z Nostradamusem, on patrzył na to filozoficznym spojrzeniem. Trzeba wierzyć w Boga i Bogu trzeba wierzyć, to jest najważniejsze. Człowiek zajmował się okultyzmem a dla mnie to jest chore, więc niestety nie przyjmę twojego argumenty jako ten właściwy.
P.S
A ilu takich ptaków wielkich i żelaznych już spadło?



To nie był żaden argument, a zwykła ironia. Dla mnie wiara w Boga i jednocześnie wiara w przepowiednie jakiegoś tam jasnowidza się wykluczają. Albo Bóg, albo jakiś Jackowski czy inny wróżbita Maciej.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

strika  

User


ImiÄ™: Chrystian

Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-16, 18:45   

Czarne Indigo,

Wiara w Boga nie wyklucza umiejętnośći Jackowskiego, ja myśle że Jackowski bardzo sensownie i mądrze mówi a w Boga wierze.
Ojciec Klimuszko też miał podobne zdolności a nie był hokstzaplerem.

philosophus,

Nie dyskutujemy tutaj z czego stworzony jest samolot, chyba...

Nie znasz Macierewicza, a obejrzałem i przeczytałem wiele wiadomości. Większość ludzi hejtuje jego poczynania, ale czego? Jestem głodny argumentów, ot to.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-11-16, 18:51   

strika napisa³/a:

Większość ludzi hejtuje jego poczynania, ale czego?



Ponieważ nie miał pojęcia o rzeczach którymi się zajmował i nawet bliscy współpracownicy uważają że ma skłonność do paranoi.

strika napisa³/a:

Jestem głodny argumentów, ot to.



A ja jestem ciekaw odpowiedzi: po co ktoś miałby przeprowadzać zamach? Bez dobrego powodu wszelkie rozważania na ten temat nie mają sensu.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

strika  

User


ImiÄ™: Chrystian

Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-16, 18:54   

philosophus napisa³/a:

strika napisa³/a:

Większość ludzi hejtuje jego poczynania, ale czego?



Ponieważ nie miał pojęcia o rzeczach którymi się zajmował i nawet bliscy współpracownicy uważają że ma skłonność do paranoi.

strika napisa³/a:

Jestem głodny argumentów, ot to.



A ja jestem ciekaw odpowiedzi: po co ktoś miałby przeprowadzać zamach? Bez dobrego powodu wszelkie rozważania na ten temat nie mają sensu.



A po co wybija się elite czyjegoś kraju? To jest wystarczający powód.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-11-16, 18:56   

strika napisa³/a:

A po co wybija się elite czyjegoś kraju? To jest wystarczający powód.



A po co wybijać polską elitę, konkretnie: niewielką jej część, dowódców wojska, oraz prezydenta ustępującego z urzędu? Kto i co by zyskał na zabiciu tych osób, może wyjaśnisz łaskawco? :padam:
Pytam poważnie, bo jak dotąd NIKT nie wskazał powodu który by miał sens w tych konkretnych okolicznościach.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

strika  

User


ImiÄ™: Chrystian

Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-16, 19:03   

philosophus napisa³/a:

strika napisa³/a:

A po co wybija się elite czyjegoś kraju? To jest wystarczający powód.



A po co wybijać polską elitę, konkretnie: niewielką jej część, dowódców wojska, oraz prezydenta ustępującego z urzędu? Kto i co by zyskał na zabiciu tych osób, może wyjaśnisz łaskawco? :padam:



Taka argumentacja nie ma sensu rzeczywisćie.

Zaczełeś temat Macierewiecza więdząc tyle co i nic, to znaczy tyle na ile media dały Ci znać. I bliscy współpracownicy wsadzili go na takie miejsce, hm. Przestań oglądać tą publiczną telewizje.

Aha, to ja uważam że to był zamach a o Macierewiczu to mówie tyle, że mądrze gada. ;)
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-11-16, 19:11   

strika napisa³/a:

Przestań oglądać tą publiczną telewizje.



Nie oglądam żadnej TV, internetowych również, chyba żeby się pośmiać.

strika napisa³/a:

Aha, to ja uważam że to był zamach a o Macierewiczu to mówie tyle, że mądrze gada.



Możesz sobie nawet uważać że Księżyc jest z sera, ale to nie sprawi że Księżyc rzeczywiście będzie z niego zrobiony. Dobrze zostawmy Macierewicza. Ja oczekuję odpowiedzi na pytanie: Kto i po co miałby dokonywać zamachu w Smoleńsku?

strika napisa³/a:

Taka argumentacja nie ma sensu rzeczywisćie



Jak najbardziej ma sens, ponieważ nikt nie dokonuje zamachu nie mając powodu. Jeżeli zamachowiec działa racjonalnie, to i powód jest racjonalny, a taki w ew. zamachu w Smoleńsku nie sposób wskazać, ponieważ:

-politycy na pokładzie nie mieli wielkiego znaczenia, pojedynczych osób też nie było sensu zabijać, zwłaszcza niszcząc cały samolot, za duży rozgłos, za duży skandal, za duże ryzyko
-celem nie byli dowódcy wojskowi, ponieważ nikt nie skorzystał z ich śmierci żeby nas zaatakować, poza tym żaden nasz sąsiad nie był wówczas przygotowany do ataku, a co więcej nie ma w ogóle powodu żeby napadać Polskę.
-nie było sensu zabijać prezydenta ponieważ: 1. prezydent RP nie ma dużych uprawnień, 2. Polska ma bardzo niewielkie wpływy w świecie, 3. najważniejszy powód: WYSTARCZY£O POCZEKAÆ KILKA MIESIÊCY DO WYBORÓW PREZYDENCKICH i Lech Kaczyński odszedłby ze stanowiska.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

strika  

User


ImiÄ™: Chrystian

Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-16, 19:22   

philosophus napisa³/a:

strika napisa³/a:

Przestań oglądać tą publiczną telewizje.



Nie oglądam żadnej TV, internetowych również, chyba żeby się pośmiać.

strika napisa³/a:

Aha, to ja uważam że to był zamach a o Macierewiczu to mówie tyle, że mądrze gada.



Możesz sobie nawet uważać że Księżyc jest z sera, ale to nie sprawi że Księżyc rzeczywiście będzie z niego zrobiony. Dobrze zostawmy Macierewicza. Ja oczekuję odpowiedzi na pytanie: Kto i po co miałby dokonywać zamachu w Smoleńsku?

strika napisa³/a:

Taka argumentacja nie ma sensu rzeczywisćie



Jak najbardziej ma sens, ponieważ nikt nie dokonuje zamachu nie mając powodu. Jeżeli zamachowiec działa racjonalnie, to i powód jest racjonalny, a taki w ew. zamachu w Smoleńsku nie sposób wskazać, ponieważ:

-politycy na pokładzie nie mieli wielkiego znaczenia, pojedynczych osób też nie było sensu zabijać, zwłaszcza niszcząc cały samolot, za duży rozgłos, za duży skandal, za duże ryzyko
-celem nie byli dowódcy wojskowi, ponieważ nikt nie skorzystał z ich śmierci żeby nas zaatakować, poza tym żaden nasz sąsiad nie był wówczas przygotowany do ataku, a co więcej nie ma w ogóle powodu żeby napadać Polskę.
-nie było sensu zabijać prezydenta ponieważ: 1. prezydent RP nie ma dużych uprawnień, 2. Polska ma bardzo niewielkie wpływy w świecie, 3. najważniejszy powód: WYSTARCZY£O POCZEKAÆ KILKA MIESIÊCY DO WYBORÓW PREZYDENCKICH i Lech Kaczyński odszedłby ze stanowiska.



To co piszesz jest powierzchowne i dla Ciebie nie ma sensu bo sens żeby zobaczyć to trzeba sięgnąć w przyszłość. Kaczyński już by nie zmartwychwstał ani nie wróciłby na to stanowisko i to właśnie był cel.

Proponuję lekturę Gadowskiego, Gmyza, Sumlińskiego, Kanii. Piszą swoje książki na dokumentach a nie na czczych słowach, u nich nie ma niedomówień ponieważ wszystko jest dokumentowane, ale pewnie i tak nic z tym nie zrobisz, bo przecież trzeba trochę poczytać i wysilić.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-11-16, 19:28   

strika napisa³/a:

Kaczyński już by nie zmartwychwstał ani nie wróciłby na to stanowisko i to właśnie był cel.



Powtarzam jeszcze raz:

-za kilka miesięcy ustąpił by ze stanowiska. Wyborów nie wygrałby na pewno, klimat medialny i prognozy były miażdżące.
-Prezydent RP ma bardzo niewielkie uprawnienia (jak nie wierzysz to przeczytaj konstytucję), a Polska nie ma żadnego znaczenia (co po raz kolejny udowodniła m.in. sprawa Ukrainy, gdzie nawet nie uczestniczymy w negocjacjach. Sens to miało dla Stalina zabicie Josiba Broz Tito, a dla Amerykanów Fidela Castro, bo chodziło o realne przejęcie władzy na terenach o strategicznym znaczeniu militarnym oraz znacznej wartości ekonomicznej w ówczesnym świecie. Inna sprawa, że ani jedni ani drudzy nie byli w stanie wówczas takiego zamachu dokonać.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

strika  

User


ImiÄ™: Chrystian

Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-16, 19:49   

Nie zgadzam się z tym co mówisz bo to nic nie wniesie do mojego życia a dyskusja o smoleńsku nie była moim priorytetem. Szanuje Cię i jeśli masz ochotę możemy podyskutować przez prywatne wiadomośći.

Jestem tylko przekonany że Polska w regionie mimo wszystko miała i ma znaczenie. Mnie nie przekonasz że jest inaczej, niestety.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com