Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

marm91  

User


Do³±czy³a: 26 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-26, 20:37   

najlepiej wyjechać na wymianę za granicę...
_________________
http://tamigrobelni.com.pl/
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-01-26, 21:06   

http://www.interpals.net/

Polecam. Mam tam konto. Polega to na tym, że poznaje się osoby piszące w różnych językach.
Przeważa właściwie angielski.
Dobra zabawa.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2015-02-01, 13:36   

Ja robiÄ™ testy na przedtestem.pl
_________________
Nie powiem co myślę!
 

bimber  

Stały User

zdobywca!



ImiÄ™: bartek

Wiek: 25

Do³±czy³: 04 Sty 2015

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-02-10, 23:28   

marm91 napisa³/a:

najlepiej wyjechać na wymianę za granicę...


fakt. nie zapomniana przygoda i wrażenia na całe życie. a do tego nic faktycznie Cię tak nie nauczy języka jak niemożność dogadania się w swoim ojczystym
_________________
bla bla bla
 

Gusiaa

User


Do³±czy³: 11 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-15, 16:11   

Polecam sekcję BBC Learning English, są ciekawe nagrania na każdym poziomie (pre-, upper- intermediate), artykuły o zróżnicowanym poziomie trudności. Tak jak już wszyscy wcześniej wymienili, filmy, różne artykuły. B. fajne są te znane repetytoria Murphy'ego. W wolnych chwilach warto korzystać ze słownika online Cambridge, można załapać dużo wyrażeń frazowych, idiomów, nauczyć się definiować pojęcia przy minimalnym wysiłku. Ja w ten sposób w rok przeskoczyłam z pre- do upper-intermediate. Nie chodziłam na żadne kursy, nauczycielkę w liceum mam skrajnie lipną, ale za to używam angielskiego na co dzień pisząc z zagranicznymi znajomymi, to jest mega pomocne. I mówienie nawet do samego siebie i wyłapywanie błędów. :-)
 

bimber  

Stały User

zdobywca!



ImiÄ™: bartek

Wiek: 25

Do³±czy³: 04 Sty 2015

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-02-22, 20:53   

idiomy i frazy to faktycznie w niewielu słownikach są tak przystępnie przedstawione. spoko opcją są właśnie testy do tego. chocby ten a przedtestem.pl . Ale jeżeli trafiłby mi się taki słownik sygnowany marką, jak Cambridge czy Oksford, który naprawdę nadaje się do nauki idiomów to skorzystałbym z niego. tym bardziej multimedialnego.
_________________
bla bla bla
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com