Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: slow | 2011-04-18, 15:10

Autor

Wiadomo¶æ

prondek  

User



ImiÄ™: Prondek

Wiek: 35

Do³±czy³: 30 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-05-30, 14:35   

yhhhh "Jin roh" chyab mój ulubiony film :D
_________________
Pięne kobiety kuszą Ciebie z ulicy :)
 

Apacz  

User

Niepoprawny Oi



Wiek: 26

Do³±czy³: 27 Maj 2014

Sk±d: z Brudstocku

   

Wys³any: 2014-06-01, 19:33   

darker than black
RADZÊ

kill la kill
OBEJRZEÆ


no game no life
:oops: :hyhy: :evil: :] :-P :mrgreen: ;)
_________________
"Zamiast miłości, zamiast pieniędzy, sławy i sprawiedliwości, obdarz mnie Prawdą."



Sieje ferment :P
 

rozmarynowa  

Wymiatacz



ImiÄ™: Olimpia

Do³±czy³a: 06 Lip 2012

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2014-06-02, 19:35   

W sumie to zmieniła się trochę moja lista ulubionych anime.
Obecnie w czołówce są:

Clannad
Bokura ga Ita
Another
Death Note
Kimi ni Todoke
Kaichou wa Maid-sama!

i mój dzisiejszy świeżak, czyli Corpse Party
_________________
CaÅ‚e życie martwimy siÄ™ o przyszÅ‚ość. Robimy plany. Próbujemy przewidzieć przyszÅ‚ość. Jakby mogÅ‚o to (…)zaÅ‚agodzić wstrzÄ…s.
 

Partyshow_pl

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-06-16, 17:38   

Manga i anime to legendarny Dragon Ball,ale uwielbiam też kilak innych starszych serii z końcówki lat 80 i początku 90. Uważam,że to które są obecnie nie mają już takiego klimatu jak poprzednie.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
c) Zabrania się umieszczania w podpisie treści wulgarnych oraz niekulturalnych.
 

Azure  

User


Do³±czy³: 29 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-29, 22:52   

W sumie anime rzadko oglÄ…dam, jednak jestem wielkim fanem Sword Art Online, a teraz jeszcze to nowe Gun Gale Online...
Przed chwilą obejrzałem ostatni z dostępnych odcinków GGO. Uhh, jak ja nie lubię tego uczucia, kiedy trzeba czekać na kolejny odcinek :zalamany:
 

ShiraYay  

User



ImiÄ™: Julia

Wiek: 26

Do³±czy³a: 25 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-09-06, 17:20   

Fascynuje się od dawna wszelkimi komiksami czy kreskówkami, także anime i mangą. Oglądałam te najbardziej znane serie jak Naruto, Bleach, One Piece i Fairy Tail, ale też FMA czy Death Nota :D Jednak obecnie gdy lekcje mam średnio od ósmej do piętnastej to wolę jednak czytać mangę :) Staram się być ze wszystkimi wymienionymi na początku seriami na bierząco przynajmniej w mandze, ale nie zawsze wychodzi.
 

Partyshow_pl

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-10-02, 08:30   

Polecam też Saint Seia-- anime na pewno przypadnie do gustu znawcą,zresztą samego tytułu przedstawiać osobno nie trzeba:)Ostatnio zacząłem oglądać również Death Note- przyznam ze bardzo mnie wciągnęło,nie spodziewałem się że będzie aż tak dobre.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
c) Zabrania się umieszczania w podpisie treści wulgarnych oraz niekulturalnych.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-16, 22:27   

Hah, wiadomo, że oglądam. Przez tyle lat nadal tego nie porzuciłam. Nadal nie "wydoroślałam" :)
I przy okazji powiem wam, że skończyłam dzisiaj anime, przez które ryczałam jak dziecko, co od dawna mi się nie zdarzało. rewelacja... Od dzisiaj jeden z moich ulubionych tytułów - na tyle mi się spodobał że nie chcę na razie oglądać nic innego i dalej to przeżywać. Nosi tytuł Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin. Wspaniała opowieść o przyjaźni i walce o życie i szczęście. Polecam, zwłaszcza mężczyznom.

Macie link do MAL'a http://myanimelist.net/an...ou_no_Shichinin
(oglądałam na shindenie, nigdzie indziej nie mogłam znaleźć)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-11-16, 22:52   

Ostatnio oglÄ…dam tylko yaoi i bardzo mnie to wzrusza.
_________________
W miękkim futrze kota
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-16, 23:01   

jakie tytuły? ciekawa jestem, czy jest jeszcze jakiś, którego nie znam (w co wątpię, choć bardzo chcę, bym się myliła).

Teraz wychodzi Chybrid child, z gatunku. Oglądałam pierwszy odcinek i dziwnie mi się widzi bohaterów JR całkowicie Out of Character xD
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-11-17, 06:41   

Dobrze,
Ale napiszę Ci tutaj fabułę. Aktualnie
Jest ich dwóch. Jeden starszy od drugiego.
Ten młodszy ugania się za starszym, który jest jego nauczycielem.
Nauczyciel odtrąca go zazwyczaj, ponieważ ma rozdwojenie jaźni, ale potem, szczególnie, kiedy nie są sami, po prostu do niego lgnie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-17, 12:37   

To mi dałaś niezłą zagwozdkę. Coś mi się kołacze, ale obawiam się, że prędzej z mangą niż z anime (za dużo czytam yaoi zdecydowanie) Ale jak wrócę z pracy to poszperam na pewno. Może dojdę co to za tytuł.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-11-17, 13:14   

Tak i napisz mi koniecznie, co to za tytuł.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Dominoo17  

User

Dominik z Brzezin


ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 07 Mar 2015

Sk±d: Brzeziny

   

Wys³any: 2015-03-08, 20:16   

Warto odnowić temat

w Gimnazjum ostro się jarałem Anime, i sporo się oglądało..., oraz się wgłębiało w tematykę, teraz już tak nie siedze w tym co nie znaczy że odpuściłem, zdarza mi się obejrzeć od czasu do czasu...., ale już nie jestem takim fanem jak kiedyś, prędzej moja przyjaciółka(od niej zaraziłem się tym)

Mam teraz pytanie do was, co sądzicie o osobach które wpierdalają się w to że oglądacie Anime?, dla mnie takie osoby to kompletni ignoranci, który z reguły nigdy nie oglądali Anime.., bo raz miałem taki przypadek, gdy taki jeden koleś(notabene wielki kozaczek, a tak naprawdę pizdeczka), cały czas się z tego śmiał i mówił żę to jest gówno, wystarczło go zgasić jednym prostym pytaniem, "Oglądałeś ogóle jakieś Anime?", był tylko przysłowiowy bełkot...
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-03-08, 20:33   

Co możemy sądzić?
Tacy ludzie z reguły są dla mnie mało interesujący, a zatem nie istnieją.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com