Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

usiek  

Stały User

The Grandmaster



Imię: Łukasz

Wiek: 31

Doczy: 16 Lip 2014

   

Wysany: 2015-08-03, 01:19   

philosophus napisa/a:

A na jakiej podstawie stwierdzasz coś tak niedorzecznego?


Na takiej samej podstawie, na jakiej Ty stwierdzasz tę niedorzeczność.
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2015-08-03, 16:35   

Jak sam widzisz, na głupotach bazujesz więc nic dziwnego że bredzisz.

Pytam o kryterium, g**** nas obchodzi twoje widzimisię nie wiadomo na czym oparte, tak samo jak nikogo nie obchodzi jaki kolor lubisz ani co zjadłeś na śniadanie, więc wsadź sobie, nie powiem gdzie, wszelkie nieuzasadnione opinie.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

usiek  

Stały User

The Grandmaster



Imię: Łukasz

Wiek: 31

Doczy: 16 Lip 2014

   

Wysany: 2015-08-03, 17:05   

A mnie g**** obchodzi Twoja opinia na temat anime, a tym bardziej nie życzę sobie tego typu ataków pod moim adresem. To jest forum dyskusyjne, jak coś Ci nie pasuje w temacie to nie czytaj go, a jak już musisz to daruj sobie takie wypowiedzi.

Jeśli jeszcze nie zrozumiałeś, to napiszę wyraźnie:

usiek napisa/a:

Dodam tylko, że manga i anime to najlepsze gatunki, jakie kiedykolwiek powstały.


To zdanie to moja OPINIA, tak samo jak Twoją opinią jest niedorzeczność mojej (również niczym nie uzasadniona).
Proszę o wskazanie punktu regulaminu, który zabrania mi wyrażania własnych opinii.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2015-08-03, 20:35   

philosophus napisa/a:

Pytam o kryterium, g**** nas obchodzi twoje widzimisię



Gdzie uczą takiej argumentacji? Na której uczelni?

philosophus napisa/a:

więc wsadź sobie, nie powiem gdzie, wszelkie nieuzasadnione opinie.



Może się przeniosę.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


Imię: Jimmy

Wiek: 28

Doczy: 19 Maj 2015

Skd: Dublin

   

Wysany: 2015-08-03, 21:13   

Panie i panowie. Anime dzielą się na różne gatunki, tak jak normalne filmy. Jedne są do dupy, a niektóre nie.
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2015-08-06, 22:45   

DeSade napisa/a:


Gdzie uczą takiej argumentacji? Na której uczelni?



Kulą w płot. Jaką wartość ma jego opinia bez podania uzasadnienia?

usiek napisa/a:

To jest forum dyskusyjne



¯eby była dyskusja to potrzebne są argumenty, a nie puste deklaracje.

usiek napisa/a:


To zdanie to moja OPINIA, tak samo jak Twoją opinią jest niedorzeczność mojej (również niczym nie uzasadniona).



Uzasadniona tym, że nie przytoczyłeś argumentu. Opinia bez argumentu musi być niedorzeczna.

Jimmyblack napisa/a:

Panie i panowie. Anime dzielą się na różne gatunki, tak jak normalne filmy. Jedne są do dupy, a niektóre nie.



Kolejny z wielu powodów dla których opinia była niedorzeczna.

usiek napisa/a:

Proszę o wskazanie punktu regulaminu, który zabrania mi wyrażania własnych opinii.



Regulamin nie zabrania ci również być idiotą, co nie znaczy że jest wskazane aby nim być.

usiek napisa/a:

tym bardziej nie życzę sobie tego typu ataków pod moim adresem



Atak nie jest pod adresem twoim, tylko pod adresem pozbawionych wartości wypowiedzi które akurat ty umieściłeś. Usiłuję ci wytłumaczyć, że wypowiadanie opinii jest zupełnie bezcelowe jeżeli się ich nie porze argumentami. To ma sens tylko do pewnych konkretnych badań ankietowych, kiedy się jest zapytanym. Nie odnosimy żadnej korzyści z tego że wiemy że ty twierdzisz że Anime jest najlepsze, na nie wiadomo jakiej podstawie. Co innego gdybyś to uargumentował. Oczywiście To twierdzenie jest nie do obronienia ze względu na zbyt szeroki zakres dzieł filmowych i ich struktury, ale przynajmniej można by się było czegoś więcej dowiedzieć.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doczya: 19 Cze 2012

   

Wysany: 2015-08-07, 15:19   

philo
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2015-08-07, 17:09   

philosophus napisa/a:

Kulą w płot. Jaką wartość ma jego opinia bez podania uzasadnienia?



Posługuje się Twoją techniką, masz http://www.e-mlodzi.com/w...e-vt102,495.htm

[ Dodano: 2015-08-07, 18:23 ]

philosophus napisa/a:

jeżeli się ich nie porze argumentami.



Co do reszty. Powiem tylko, że ten chłopak odrzekł już, że jest to jego subiektywna opinia. Nie musi zatem przytaczać argumentów, że anime jest lepsze od filmów psychologicznych, bo...
Podobnie, kiedy wypowiada się opinie o zwierzętach. Koty to najfajniejsze zwierzęta na świecie.
Zdaje mi się również, że Twoja wiedza o anime jest szczątkowa. Albowiem i wśród tego znaleźć można wiele typów; psychologiczne, historyczne, a nawet romans.
Być może nie przyszło Ci dostrzec piękna kreski stworzonej przez autora anime, czy mangi.
Filmów i anime, absolutnie nie powinno się porównywać. Tak, jak książek i filmów.
_________________
W miękkim futrze kota
 

fenek  

Stały User


Doczy: 01 Cze 2016

   

Wysany: 2016-06-01, 14:50   

Wiem, że temat stary, ale muszę to napisać, bo jestem zdumiony. :-o

Toż przecież animce to nic innego, jak japońskie kreskówki, a zatem chodzi tu tylko o technikę wykonania - to jest jedyne, co łączy te wszystkie produkcje, natomiast treść może być zupełnie różnorodna. Tak jak w przypadku wszelkich innych kreskówek. To tak, jakby Kościół stwierdził, że np. "South Park" jest zbyt obrazoburczy, a to oznacza, że kreskówki są złe i wierni nie powinni oglądać nie tylko "South Parku", ale też "Króla Lwa" i "Bambiego".

A z samego faktu istnienia "Mein Kampf" musiałoby w takim wypadku wynikać, że książki są złe!
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com