Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-01, 11:25   

Ostia napisa³/a:

Mizi, ale na dobrÄ… sprawÄ™ - co CiÄ™ to interere? : D



Mnie to nie interesuje tak napisałem. Bo wszystkie tak się wystrzegają, że seks tylko jak się kogoś mocno kocha, aa w ciągu 9 dni można kogoś pokochać :niepewny: by z nim lecieć do łóżka.
Ale pewnie chłopak starszy.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-01, 11:27   

Mizantrop napisa³/a:

wszystkie


Wszystkie młode ^^ Z wiekiem przybywa doświadczenia i zapomina się o takich "sloganach". Fakt, dla wielu to nie są puste słowa, ale mówię o tych, którzy nie szafują takimi stwierdzeniami...
I widocznie chcieli, to poszli po 9 dniach. Who cares.

Co do antykoncepcji - tabsy + prezerwatywa. Będąc na samych tabletkach sądzę, że można sobie po jakims czasie gumki odpuścić.
 

HandsToUp  

Stały User

Bóg własnego świata.



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 01 Sie 2009

Sk±d: Z wsz±d

   

Wys³any: 2009-08-02, 00:41   

Antykoncepcja jak najbardziej w porządku... tak jak napisał/a Ostia tabsy+kondom to świetne połączenie.

Jakoś nie mogę pojąć, dlaczego antykoncepcja nie pasuje kościołowi, przecież jak ktoś nie chce mieć rodziny, albo czegoś złapać :mrgreen: , a jest silnie wierzący to co ma robić? :hyhy: Walić bez gumy czy na przerwany? :evil:
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-02, 09:52   

Nie ma to jak oceniać moralnie kogoś, kogo zupełnie się nie zna. Nie wiem w sumie, czy to bardziej śmieszne, czy przykre.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

..karinka..  

Stały User

..karinka..


ImiÄ™: <Karina>

Wiek: 34

Do³±czy³a: 12 Sie 2009

Sk±d: malopolska

   

Wys³any: 2009-08-13, 19:12   

noo jednym slowem mowiac gdyby nie te stare pospolite durexy to w tym naszym kraju i nie tylko by nie jedna panienka se wpadla...no a co ma Kosciol do tego..?????przeciez wazne to ze sie para zabezpiecza i mysli zeby se nie wpasc ..no juz napewno w tym momencie o kosciele i ksiezach nie mysli... :evil: :evil: :evil:
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-08-13, 20:30   

Antykoncepcja..hm..w przyrównaniu do aborcji,której Kościół takze nie popiera wydaje sie byc dosyc niewinnym grzechem. Jestem za,bo lepiej sie zabezpieczyć niż zniszczyć niewinnemu dzieciakowi życie,zostawiając go np w szpitalu.
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-13, 20:38   

Uważam że antykoncepcja jest potrzebna. Dzięki niej wiele osób że tak powiem nie zmarnowało sobie życia. Sama nie uprawiałam jeszcze seksu , ale kiedy się zdecyduje ma pewno się zabezpieczę używając prezerwatywy albo pigułki . Zdanie kościoła na ten temat mało mnie interesuje.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

BlaackMeetal  

Stały User

nimfomana



ImiÄ™: Scholastyka

Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Mar 2009

Sk±d: Metalowe Miasto

   

Wys³any: 2009-08-27, 19:24   

a ja tam wole bez :D
_________________
"Tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać."

"Patrząc w lustro, pytam siebie: czy muszę zabijać z zimną krwią...?"
 

JackDaniel's  

Wymiatacz

Pijany życiem.



Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-27, 23:12   

Czy liczy się ze zdaniem kościoła, czy też nie - nieistotne, bo jeśli chcemy uprawiać seks i nie płodzić dziecka, to w dzisiejszych czasach choćby prezerwatywa jest podstawą. U większości kobiet regularność występowania okresu jest tak zachwiana, że metoda kalendarzykowa jest jedną wielką rosyjską ruletką.
_________________
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!" F.Nietzsche
 

Balrog  

Stały User



Imię: Paweł

Wiek: 34

Do³±czy³: 13 Sie 2009

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2009-08-28, 11:51   

CO ty k***a z tym kosiclem FANATYK? wczuc na chill out
_________________
Błąkają się w ciemnościach, nie wiedzą co i jak,
Ja mam przy sobie lampÄ™, lecz zdmuchnÄ™ jÄ… i tak.
Wyciągam zatem rękę. I liczę, że ty też.
Chcę pobyć z tobą razem, gdy ciemność wokół jest.
 

ErteX  

User


ImiÄ™: Patryk

Do³±czy³: 27 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 12:00   

SweetGirl napisa³/a:

Uważam że antykoncepcja jest potrzebna. Dzięki niej wiele osób że tak powiem nie zmarnowało sobie życia. Sama nie uprawiałam jeszcze seksu , ale kiedy się zdecyduje ma pewno się zabezpieczę używając prezerwatywy albo pigułki . Zdanie kościoła na ten temat mało mnie interesuje.



Zmaranowanie zycia ? ja z moja partnerka robimy to bez zabezpieczen i jak cos nie wyjdzie to trudno nie zmarnujemy zycia tylko zapoczatkujemy nowe istnienie i zaczniemy nowy etap zycia... Trzeba radzic sobie w wszystkich mozliwych sytuacjach...
 

paradoks  

Wymiatacz

oryginalność!



Wiek: 32

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 12:14   

No okej ale Wy jesteście podświadomie nastawieni na to, że możecie byś rodzicami ale większość osób nie jest i stąd to zmarnowane życie potem.
 

ErteX  

User


ImiÄ™: Patryk

Do³±czy³: 27 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 12:22   

paradoks napisa³/a:

No okej ale Wy jesteście podświadomie nastawieni na to, że możecie byś rodzicami ale większość osób nie jest i stąd to zmarnowane życie potem.



Tylko ze my nie chcemy miec dzieci... Robimy to dla czystej przyjemnosci bo bez gumy leiej jak cos nie wyjdzie to dopiero bedziemy myslec co dalej...
 

paradoks  

Wymiatacz

oryginalność!



Wiek: 32

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 12:32   

No to też dla mnie dziwne... skoro nie chcecie mieć dzieci to dlaczego żadne z Was się nie zabezpiecza?

[ Dodano: 2009-08-28, 12:33 ]
W sensie, że Twoja dziewczyna tabletki np.
 

JackDaniel's  

Wymiatacz

Pijany życiem.



Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 12:42   

ErteX napisa³/a:

Tylko ze my nie chcemy miec dzieci... Robimy to dla czystej przyjemnosci bo bez gumy leiej jak cos nie wyjdzie to dopiero bedziemy myslec co dalej...

I to jest przykład nieodpowiedzialności w pewnym wydaniu. Twoje psychiczne nastawienie jest niczym w porównaniu z faktycznymi możliwościami. Będziesz w stanie zapewnić dziecku warunki do rozwoju? Wychowanie dziecka to nie tylko dobre chęci, ale i koszty przeogromne.
Ja też uprawiam sex bez prezerwatywy, a jakoś używamy antykoncepcji- istnieją pigułki antykoncepcyjne(najmniej zawodne ze wszystkich innych metod).
_________________
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!" F.Nietzsche
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com