Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2016-06-04, 14:40   

Nie uważam antykoncepcji za grzech. Nie wszyscy chcą mieć dzieci, nie wszyscy się nadają na rodziców - a to nie znaczy, że mają zrezygnować z seksu.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2016-06-05, 05:40   

Darcia napisa³/a:

Nie uważam antykoncepcji za grzech. Nie wszyscy chcą mieć dzieci, nie wszyscy się nadają na rodziców - a to nie znaczy, że mają zrezygnować z seksu.


"Uważam", "sądzę", "w mojej opinii" są nieistotne w kwestii tego czy dany czyn jest grzechem czy nie. Byłbym bardziej skłonny dyskutować, gdyby ludzie nie byli aż tak skorzy do wydawania sądów na temat tego co KK powinien uznawać za grzech, a czego nie - zresztą o czym w ogóle mówić w tym kontekście, skoro w ogóle seks pozamałżeński jest wg KK grzechem?
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2016-06-05, 14:02   

Darcia napisa³/a:

Nie uważam antykoncepcji za grzech. Nie wszyscy chcą mieć dzieci, nie wszyscy się nadają na rodziców - a to nie znaczy, że mają zrezygnować z seksu.


A oceniasz to jako osoba wierzÄ…ca, katoliczka?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-06-06, 19:46   

pestka napisa³/a:

ale ja też biorę tabletki, teraz biorę elin oprócz tego, że chroni przed ciążą to jeszcze ma inne pozytywne działania androgeniczne, poprawiłą mi się cera i napięcie przedmiesiączkowe jest dużo mniejsze.


dużo tabletek ma takie "skutki uboczne", właściwie wszytskie dobrze dobrane powinny być zbawienne na wszelkie kobiece dolegliwości hormonalne
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2016-06-08, 08:20   

Bazyl666 napisa³/a:

Darcia napisa³/a:

Nie uważam antykoncepcji za grzech. Nie wszyscy chcą mieć dzieci, nie wszyscy się nadają na rodziców - a to nie znaczy, że mają zrezygnować z seksu.


A oceniasz to jako osoba wierzÄ…ca, katoliczka?



Nie. Unikam klasyfikowania pod względem wiary w życiu. Nie uważam się za katoliczkę ani osobę wyznającą jakąkolwiek wiarę. Problem w tym, że jak jeszcze się uważałam, to też miałam takie poglądy i ani przez moment nie uważałam, że są one niesłuszne. Wartości antykoncepcji trudno zaprzeczyć.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

morgan94

Stały User


Do³±czy³: 26 Sty 2015

   

Wys³any: 2016-06-18, 14:45   

Pestka mogłabyś skończyć z tą kryptoreklamą? Podziwiam 8 lat czekać na aktywacje, szacun :-D
Tylko ten elin i elin my już wiemy że to najlepsze tabletki na świecie, dobrze chociaż płacą?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-06-18, 16:33   

morgan94 napisa³/a:

Tylko ten elin i elin my już wiemy że to najlepsze tabletki na świecie


bez recepty i tak nie dostanie:D
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Honcia

User



Do³±czy³: 25 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-25, 07:50   

Bez recepty nie ma opcji, to nie są cukierki, że można sobie brać ot tak. Aby zacząć przyjmować hormony należy się przebadać i wtedy dopiero dobrać odpowiednią metodę.
_________________

 

kkamilla89  

User

kammilla



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 34

Do³±czy³a: 09 Lip 2016

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2016-07-09, 14:19   

Stosowałem plastry, ale przestałam. Teraz seks jedynie w gumce. Organizm źle tolerował chemie
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com