Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Promyczek425  

Stały User

Promyczek425



Wiek: 30

Do³±czy³a: 13 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-22, 10:19   

destrukcyjna napisa³/a:

Ja nie mam idealnie prostych zębów, a nie przeszkadza mi to wcale a wcale w uśmiechaniu się.



No ja niestety czasem mam jakieś opory. No ale wiadomo, nikt nie jest idealny i trzeba pewne rzeczy zaakceptować w sobie :-)
_________________
"Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci."
___________
Emil Cioran
 

lovez8  

Hiper wymiatacz

obserwatorka.



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-06-22, 12:00   

Ha, za 5 dni idę na zdemontowanie aparatu ^^ Czekam z utęsknieniem 2 lata.
_________________
My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-06-22, 18:31   

Cytat:

Idzie na to kupę kasy, ale później uświadomisz sobie, że jednak było warto.



Masz rację. Krzywe zęby to defekt natury kosmetycznej, tak samo jak trądzik, łupież i tak dalej. Nie muszą być przecież super idealne, mnie samej niedługo po zdjęciu aparatu jeden ząb poszedł odrobinę naprzód, ale takie rzeczy nie szpecą. Co innego kiedy ktoś ma każdy ząb wykrzywiony w inną stronę, to faktycznie jest problem. I każdy, kto może sobie na takie coś pozwolić, niech to zrobi, bo pomimo cierpień przez które się przechodzi, efekt jest naprawdę zadowalający.
Jeśli kogoś nie stać na aparat stały, może spróbować poprawiać się aparatem zdejmowanym, wprawdzie (zależnie od krzywizn) w części przypadków potrzebne jest wyrywanie zębów, ale zapewne może to jakoś pomóc. Potrzeba dużo silnej woli, bo jest to urządzenie denerwujące, z którym niestety trzeba się przyjaźnić i zakładać kiedy się tylko da, dla lepszego efektu.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Bajters  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 13 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-06-25, 16:02   

ja chciałabym mieć aparat, ale niestety - doktorek powiedział mi, że owszem, mogę wydać kupę kasy i założyć go sobie, ale to i tak nic nie da. a czemu? ponieważ nie mam krzywych zębów, ale szeroki łuk zębowy. zęby są proste ale mam gigantyczne przerwy między nimi. + fakt, że za jakiś czas wypadnie mi dwójka - ostatni mleczak. i co? kolejna przerwa na papierosa ;)
wkurza mnie to niesamowicie. gdy się śmieję zawsze zasłaniam usta ręką, bo mam wrażenie, że każdy się gapi na moje śmieszne zęby... ;) ja wiem, to siedzi we mnie. no ale parę osób ironicznie mówiło o tych moich perełkach i to może dlatego...

także troszkę zazdroszczę Wam tych krzywych zębów, za to bez przerw pomiędzy ;)
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-01-22, 07:03   

:] ja nosiłam i nie żałuję. Sami widzieliście w moim fotoalbumie efekty. :hyhy:
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

bubu  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 18 Lip 2012

Sk±d: Ruda ¦l.

   

Wys³any: 2013-02-06, 18:31   

Bardzo podobają mi się ludzie z aparatem na zębach. Koleżanki mają i muszę przyznać, że ślicznie wyglądają ;)
_________________
Miłość nigdy nie umiera.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com