Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

nanancy

User



Do³±czy³: 30 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-06-01, 21:14   Aparaty cyfrowe

Ostatnio wolne chwile spędzam na robieniu zdjęć. Chciałabym jednak wzbogacić się o cyfrówkę, która pozwoli mi robić przyzwoite zdjęcia, a nie mieć taki szajs jak z komórki. Macie jakiś fajny sprzęt tego typu? Jaka firma i model? Jesteście zadowoleni?
_________________
Zamykam oczy i wkraczam w mój świat... W świat marzeń.
 

Mariush_155  

Stały User

Enduro Boy


Wiek: 32

Do³±czy³: 20 Kwi 2008

Sk±d: z Polski;)

   

Wys³any: 2008-06-02, 11:18   




Co do cyfrówek to ci raczej nie pomogę, ale jesteś w błędzie nazywając zdjęcia z aparatów komórkowych szajsem;] Sony Ericsson D750i
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-06-02, 13:50   

No no Mariusz ładne zdjęcia :-) Mmm... A jaki piekny zachód :-) Ja mam cyfrówkę Olympusa, modelu nie pamiętam xD Ale jestem z niej zadowolona, zdjęcia ładne. :-) A no i jak kupisz sobie lepszy telefon to będziesz miał ładne zdjęcia. Niebrzydkie wychodzą już przy 1,3 mega pixelach. No a zawsze są lepsze. (Np. Nokia N95) :-)
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

Ostatnio zmieniony przez blondix22 2008-06-02, 16:33, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

nanancy

User



Do³±czy³: 30 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-06-02, 15:01   

chodziło mi o mój szajs (nokia 6020).
_________________
Zamykam oczy i wkraczam w mój świat... W świat marzeń.
 

arabelka

User


Do³±czy³: 30 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-09-30, 15:57   

ja mam lumixa z obiektywem leica tak do robienia zdjec na wycieczkach no i oczywiscie cyfrowke do takich lepszych - w tym przypadku sony alpha
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-09-30, 15:59   

Zainwestuj w porządną lustrzankę a na pewno będziesz zadowolony na kilka lat. Tylko to już ponad 1000zł !
_________________

 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-09-30, 16:46   

A ja mam taką cegłe (no ale cyfrówka...) już ze 3 lata ma, ale działa :-P
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

mloda  

User


Do³±czy³a: 01 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-03, 13:49   

ja mam Samsunga S760. nie narzekam na robienie fotek w czasie wakacji czy cos jest spoko
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-27, 21:03   

Funner napisa³/a:

Zainwestuj w porządną lustrzankę a na pewno będziesz zadowolony na kilka lat. Tylko to już ponad 1000zł !



Ta... ponad 1000zł a cena oscyluje w granicach co najmniej 6000zł jak nie 10000zł. Bo kupić body to pikuś potem kupić obiektywy do lustrzanki do tego filtry, lampę oraz ewentualne konwertery tele lub makro i już z 2000zł robi się okrągła suma.

Dla ludzi nie zajmujących się poważnie fotografią wystarczy jakiś dobry Canon z serii Axxx.

Dopiero potem można myśleć o czymś takim jak lustrzanka.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-10-27, 21:28   

Ale co przeszkadza w amatorskiej fotografii tańsza "lustrzanka" ?

Jeśli się ma lustrzankę to od razu trzeba ją ulepszać na max'a?

Ostatnio poleciłem koledze jakiegoś Nikona za ok. 1tys.
Jak na razie sprawuje się doskonale ze standardowym wyposażeniem.
A te dodatki o których piszesz to już tylko dla profesjonalisty.
_________________

 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-27, 22:50   

Funner napisa³/a:

Ale co przeszkadza w amatorskiej fotografii tańsza "lustrzanka" ?



Chryste panie O.O Czy Ty człowieku właściwie wiesz o czym mówisz? Tańsza lustrzanka? Nie istnieje coś takiego. Masz lustrzankę = inwestujesz w szkła. Nie robiąc tego to tak jakbyś poszedł na wycieczkę stojąc w miejscu :roll: . Może i kit ma potencjał ale doświadczona osoba wykorzysta go do granic bardzo szybko.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-10-27, 23:05   

Czyli producenci wsadzają taki a nie inny obiektyw po to by użytkownik go od razu wymienił? Bez przesady, nie jeśli kupisz lustrzankę prosto ze sklepu obiektyw wcale nie jest do kitu. Co prawda to prawda jeśli się w nią zainwestuje (filtry, obiektyw itd.) to można uzyskać na prawdę świetne efekty ale ze standardem też działać będzie...
_________________

 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-28, 22:07   

Funner napisa³/a:

Czyli producenci wsadzają taki a nie inny obiektyw po to by użytkownik go od razu wymienił?



Tak. Każdy mój znajomy posiadający lustrzankę kupił samo body bez kitowego obiektywu. Poza tym producent daje do zestawu obiektyw z marnym szkłem bo to mu da większy zysk. Np. masz lustro Canona musisz kupić obiektyw z mocowaniem pod aparat typu Canon. Producent ma z tego zysk bo musisz kupić tylko i wyłącznie obiektyw z mocowaniem Canona. Producent specjalnie daje marny obiektyw do zestawy po to żeby ktoś go zamienił na lepszy z ich firmy. Taka chamska technika sprzedaży.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

darson  

Stały User



ImiÄ™: Marek

Do³±czy³: 19 Cze 2008

Sk±d: wu wu a

   

Wys³any: 2008-12-17, 22:08   

ja mam lustrzanke cyfrowa nikon d70s, jakość zdjec duuuuuuuzo dużo lepsza niz mojego drugiego aparatu - nikona L10 za 500 zł:)
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-12-17, 22:54   

Ja mam BenQ C850, ogólnie dobry sprzęt, tylko baterie troszkę za szybko padają i przy trzymaniu go ma się takie dziwne wrażenie jakby to była zabawka. Ale ogólnie fajny...
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com