Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Lady Virgin | 2020-06-10, 06:49

Autor

Wiadomo¶æ

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-03-07, 14:58   

Robiłam nie tak dawno generalny remont mieszkań i nie zadawałam tego typu pytań na żadnym forum,a to z bardzo prostego powodu - to ja mieszkam w tym mieszkaniu i to ja decyduję jak ono będzie wyglądało,bo ktoś kto nie widział moich mieszkań nie będzie mógł doradzić,to my sami musimy zdecydować jak chcemy mieszkać i jak to mieszkanie ma wyglądać i jak będzie wyglądało. Jeśli jest się tym dorosłym,to należy samemu o wszystkim decydować.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Adaresa

User


Do³±czy³: 24 Maj 2018

   

Wys³any: 2018-05-24, 10:48   

ja chyba pójdę w rolety zewnętrzne
 

kuncia12

User


Do³±czy³: 15 Sty 2019

   

Wys³any: 2019-01-15, 15:01   

Ja ostatnio też postanowiłam zmienić nieco wnętrze mojego salonu. Kupiliśmy z mężem ogromne akwarium wraz z całym wyposażeniem. Najdroższe jednak okazały się filtry kaskadowe do akwarium , które dbają o czystość wody i jej odpowiednie napowietrzenie. No ale jak coś się kupuje, to lepiej w to zainwestować, niż wymieniać za jakiś czas ponownie.
 

brontex

User


Do³±czy³: 13 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-02-13, 09:41   

Mi się wydaje, że powinniśmy przede wszystkim zadbać o komfort i możliwość wypoczynku. Dlatego mi najwięcej czasu podczas projektowania zajęła łazienka. Nie mogło zabraknąć w niej dużej, białej wanny , która pomieści mnie w całości. Poza tym ogromne łóżko z baldachimem w sypialni - żyć, nie umierać.
 

lucynka  

User


Do³±czy³: 02 Sty 2018

   

Wys³any: 2019-05-31, 08:26   

Ja już wnętrze mam zaaranżowane ale niestety zaczął się sezon na komary. Mamy ich mnóstwo w domu. Ostatnio zamówiłam przez internet moskitiery i dziś będę montować. Na https://www.agatarolety.pl/blog/jak-zamontowac-moskitiery-okienne/ czytałam już jak to zrobić poprawnie. Muszę to sama zrobić bo mój facet dopiero po weekendzie przyjeżdża do mieszkania. Masakra z tymi komarami. Mieszkamy na parterze i jest ich mnóstwo.
 

andziaks1

User


Do³±czy³: 01 Lut 2018

   

Wys³any: 2019-06-22, 22:16   

U nas padła decyzja że zamawiamy projekt wystroju w biurze http://www.miskiewiczdesign.pl/ i pani architekt uwzględniła nasze ulubione kolory, hobby itp żeby każdy czuł się dobrze w swoim pokoju. Ja mam pastele i francuskie motywy typu fototapeta z wieżą Eiffela
 

bajka

Stały User


Do³±czy³: 11 Gru 2010

   

Wys³any: 2019-11-20, 21:21   

Byłam w salonie Bokaro , kupiliśmy tam płytki, wannę i inne potrzebne rzeczy, jestem zadowolona z jakości produktu. Jest tutaj przede wszystkim duży wybór akcesoriów do łazienki, więc da się zaaranżować łazienkę według swojego projektu.
 

Mika111  

User


ImiÄ™: Mika

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2016

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2019-11-21, 09:56   

@ann_00 u nas tak było z slf24 tak samo przywieźli, wnieśli i złożyli i nawet posprzątali po sobie. Bardzo mili panowi, a meble no cóż mogę powiedzieć - strzał w 10-tkę. Sofa jest bardzo wygodna tak samo i łóżko.
_________________
Mika
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2020-05-25, 03:31   

Nie rozumiem tego wątku, czytałem pierwszy post chyba 3 razy i nie rozumiem przesłania jakie za tym idzie. Pls help.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

CookyPuss  

User


Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Cze 2020

   

Wys³any: 2020-06-05, 16:01   

Podobnie obecna sytuacja w żaden sposób nie odgrywa istotnej roli w tworzeniu nowych propozycji.
Towarzysze, zakres i miejsce szkolenia wymagają ustalenia i wyjaśnienia stanowisk zajmowanych przez uczestników w stosunku do przydzielonych zadań.

Teraz staje się oczywiste, że nowy model działalności organizacyjnej pozwala nam realizować ważne zadania dotyczące kierunków rozwoju progresywnego.
Chociaż w rzeczywistości jest już oczywiste, że realizacja planowanych celów wymaga zdefiniowania i dopracowania właściwych kierunków rozwoju.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com