Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Armbomb  

Stały User



Do³±czy³: 02 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-05-17, 20:38   [art] Sztuka w cudzysÅ‚owiu

Siema, elo, cześć :padam:
Rysuję stosunkowo krótko, jeśli ktoś by połączył cały czas spędzony na rysowaniu. Leń ze mnie, nie rysuję nic porządnego, nie przykładam się, a jak już to raz na pół roku. Aż szkoda, bo się nie rozwijam :|
Bez owijania w bawełnę, zacznę od prac, przy których poświęciłem trochę więcej czasu niż zazwyczaj (albo po prostu uważam za udane - w jakimś stopniu). Jest kilka z załączonym filtrem z instagramu, ale to tam, nic tam, nieważne xd

Wrzesień 2013 - Bob Marley (Narysowałem to samo co ponad rok przed tym w celu porównania :mrgreen: )



Maj 2012 - znowu, progressik czyli jakiś lekki był, mimo że nic przez ten rok nie robiłem, co najwyżej sześciany w zeszytach



Teraz coś z niedawna. Pamiętam, że rysowałem na lekcjach, no ale jakoś uważam za udane, zwłaszcza, że w graffiti siedzę baardzo krótko, toż to nawet nie graffiti jest! projekty, nieudolne w dodatku



Teraz jestem w trakcie rysowania portretu, ale długo mi to idzie, już tydzień, a rysowałem może dwa dni po 2 i 1 godzinie xd



A teraz? Teraz jakieś bazgroły będą, zacznę od pierwszej wrzuty na ścianę tanimi lakierami :oops:


(nawet tego nie ruszam się już... oczy zrobiłem a już dalej mi się nie chce :wstyd: )
(ta Pani to początek całkowity :mrgreen: 2011 rok, wakacje, 13 lat)
(Miały być fajerwerki, a wyszło to co wyszło, dla koleżanki)


A to na szybko z głowy węglem
meh, lekcja
To jakoś początek wszystkiego też

A na koniec jakaś moja grafika z inkscape, mimo że mam zerowe pojęcie na temat grafiki komputerowej. No dobra, może coś tam:



Jeśli się wam podoba, to mogę dodawać jeśli będę coś miał. Zawsze jakaś motywacja też ;)
_________________
¯yj chwilą. ¯yj teraźniejszością i nie patrz za siebie. Po prostu żyj, abyś nigdy niczego nie żałował.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-05-19, 15:31   

Wow. Naprawdę podziwiam. Bardzo kreatywnie. Nawet szukam czegoś, aby się "czepnąć" ale serio mistrzu jesteś i nie mam czego. Moje komplementy mogą niewiele znaczyć, bo osobiście nie mam pojęcia, o rysowaniu, szkicowaniu, a moja młodsza siostra zabroniła mi dotykać swoich kredek, ale podoba mi się to co Ty tworzysz. Chwal się dalej, ja będę chętnie oglądać.
Pierwszy 4,5,6, 9 i ostatni wymiatajÄ…

[ Dodano: 2014-05-19, 15:34 ]
P.S A jednak wiem czego się czepne. Masz błąd w tytule. Pisze się w cudzysłowie, nie w cudzysłowiu:P Tak samo jak w du*pie, a nie w du*piu:P

Ale prace naprawdę podziwiam i pełen szacunek.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Armbomb  

Stały User



Do³±czy³: 02 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-05-19, 15:56   

A dziekuje bardzo :D Kazde zdanie jakos motywuje do dzialania, korzystajac z teg, ze jestem chory , posiedze troche przy rysunku. Daleka droga przede mna, ale coz.. Dzieki ;) A z cudzyslowiem... Mialem to potem edytowac ale za duzo z tym zwlekalem. Dopiero potem to zauwazylem :C
_________________
¯yj chwilą. ¯yj teraźniejszością i nie patrz za siebie. Po prostu żyj, abyś nigdy niczego nie żałował.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-05-19, 16:29   

Jezzzu, aż trudno uwierzyć, że rysujesz takie cuda w minutkę, ewentualnie pięć.
Na lekcji, kiedy to wymaga skupienia.
Masz talent. 13 lat i tak malować. Uhhuu, jestem pod ogoormnym wrażeniem Twojego talentu.


k***a.
Słowem, jesteś popieprzony, jeżeli uważasz, że takimi przechwałkami komuś zaimponujesz, tym bardziej, że reprezentujesz przeciętny poziom.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Armbomb  

Stały User



Do³±czy³: 02 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-05-19, 17:38   

DeSade napisa³/a:

Jezzzu, aż trudno uwierzyć, że rysujesz takie cuda w minutkę, ewentualnie pięć.
Na lekcji, kiedy to wymaga skupienia.
Masz talent. 13 lat i tak malować. Uhhuu, jestem pod ogoormnym wrażeniem Twojego talentu.


kur**.
Słowem, jesteś popieprzony, jeżeli uważasz, że takimi przechwałkami komuś zaimponujesz, tym bardziej, że reprezentujesz przeciętny poziom.



Nikomu nie próbuję zaimponować :padam: Podając, że wykonałem coś w czasie lekcji, podkreśliłem czas jaki poświęciłem na coś i warunki :oczami: Pisząc, że miałem 13 lat w 2011 roku, informuję, kiedy to się zaczęło, w jakim wieku. Jestem szczegółowy, mam w sobie to, że mówię nawet o tych nieistotnych rzeczach, życie..

Poziom może i przeciętny, ba, na pewno! Nie równam się w najmniejszym stopniu, z tymi którzy spędzili całe życie nad kartką. Mam 16 lat, rozwijam się. Chyba nie muszę być zaje**** w tym co robię, żeby założyć temat? Błagam Cię...
Najbardziej bawi mnie fakt, że tak bardzo zdenerwowałem Cię moją osobą. Trzeba mieć nieźle namieszane, żeby mieć ból dupy z powodu gościa z internetu, którego nigdy nie spotkałaś i nie spotkasz :mrgreen: ; oceniać i nazywać popieprzonym. Czuję 2 tony nienawiści w twojej wypowiedzi i no... ha :mrgreen:
Sam siebie wku**iałbym tym pisaniem, ale kto tu nie próbuje pisać w sposób jak najpoprawniejszy?

Chciałem znać opinię co myślicie o moich "dziełach", co mógłbym poprawić, a nie perfidny sarkazm ;)
_________________
¯yj chwilą. ¯yj teraźniejszością i nie patrz za siebie. Po prostu żyj, abyś nigdy niczego nie żałował.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-05-19, 20:24   

DeSade napisa³/a:

Słowem, jesteś popieprzony, jeżeli uważasz, że takimi przechwałkami komuś zaimponujesz


A dlaczego ma się nie pochwalić jeśli jest w czymś dobry?

DeSade napisa³/a:

uważasz, że takimi przechwałkami komuś zaimponujesz


W momencie gdy oglądałam Jego prace, miałam w pokoju cztery osoby, żadna nie powiedziała słowa krytyki, więc jakby nie było już zaimponował. Tym bardziej , że ja tu nie widzę przechwałek. Chłopak pisze kiedy i w jakich okolicznościach rysował, co nadaje całej wypowiedzi charakteru i ja przynajmniej odebrałam to bardzo pozytywnie.

DeSade napisa³/a:

reprezentujesz przeciętny poziom.


serio uważasz, że jest "przeciętny"? Wymień mi jedną osobę na forum, która rysuje lepiej?

Nie rozumiem jaki sens ma krytykowanie wszystkiego jak leci. Nie wszyscy musimy być od razu mistrzem świata. Jak ktoś zaczyna coś robić, to się go "hejci" za niedokładność, złe kompozycje, i **** wie co jeszcze, najlepiej bez powodu stwierdza się, że jest "popieprzony", a co tam dowartościujemy się kosztem innych, a później się dziwimy, że jest coraz mniej osób, które mają w sobie pasje i chcą coś robić.
Wkurza mnie takie podejście.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-05-19, 22:20   

Lady Virgin napisa³/a:

A dlaczego ma się nie pochwalić jeśli jest w czymś dobry?


Bo nie jest? ;p
_________________
There can be only one
 

Armbomb  

Stały User



Do³±czy³: 02 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-05-19, 22:47   

£o jezu, hejtujo, ide płakać :mrgreen:
_________________
¯yj chwilą. ¯yj teraźniejszością i nie patrz za siebie. Po prostu żyj, abyś nigdy niczego nie żałował.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-05-19, 23:24   

A może ktoś w końcu zacznie posługiwać się jakimś konkretami?
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-05-20, 02:27   

Lady Virgin napisa³/a:

A może ktoś w końcu zacznie posługiwać się jakimś konkretami?

Moze zacznij od siebie bo tez nic konstruktywnego do tematu nie wnioslas. Tobie sie podoba, innym nie musi. I tyle. Skoncz gegac.

Anyhow, autorze, cwicz nad perspektywa bo na tym lezysz totalnie a to jest megawazne jesli chcesz robic portrety czy jakiekolwiek rzeczywiste obrazy, do tego slabo ci ida kontury,bo sa poprostu krzywe, cienie, bo sa zle wkomponowane i detale, bo albo nie ma ich wcale albo sa zrobione bardzo nieudolnie. Jak nad tym popracujesz to powinno byc ok, bo moze i jakistam potencjal jest, ale dluga droga przed toba jesli chcesz serio dobrze rysowac.
Tagow nie oceniam bo to samo w sobie jest ujowe.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2014-05-20, 07:07   

Według mnie, prace są dobre, ale wymagają jeszcze sporo szlifu. Nie będę wypowiadać się o graffiti, bo nie mam na tym gruncie żadnego doświadczenia, ale portrety mnie irytują. Niby są estetyczne, ładnie wycieniowane i jakieś tam podobieństwo zostało złapane, ale są płaskie jak deska. Patrzę na dr House (odgadłam?) i mam wrażenie, że przejechał po nim walec drogowy. Wiem, że taki efekt wyskakuje niechcący przy odrysowywaniu z fotografii, ale mimo wszystko wkurza. Może zacznij rysować z natury? Wyjdzie to na zdrowie tym Twoim szkicom.
Przy czym, nie powiem, jak bardzo irytują mnie opisy do obrazków... :wstyd:
_________________
meow
 

Armbomb  

Stały User



Do³±czy³: 02 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-05-20, 14:14   

No i za takie właśnie wypowiedzi dziękuję bardzo ;) Takich oczekuję.
A gdybym mógł edytować post, to usunąłbym te opisy do obrazków, żeby już nikt się nie irytował :mrgreen:
Skończyłem Depp'a, nie jestem raczej zadowolony, sztuczny jest :C Już miałem jakoś "opisać", ale się powstrzymam xd



EDIT:
Zrobiłem zdjęcie przed chwilą, bo na tym pierwszym za bardzo odbija się światło. Ołówek kłuje w oczy (przynajmniej mnie) :-)

[/i]
_________________
¯yj chwilą. ¯yj teraźniejszością i nie patrz za siebie. Po prostu żyj, abyś nigdy niczego nie żałował.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-05-20, 19:18   

Armbomb napisa³/a:

No i za takie właśnie wypowiedzi dziękuję bardzo ;) Takich oczekuję.


To może trzeba było wcześniej napisać, czego konkretnie oczekujesz?
Ostatni może być. Poza tłem i tą dziwną czarną plamą w prawym dolnym rogu. Ni to cień, ni to nie wiadomo co.
No i fakt przerysowywania wychodzi na minus
_________________
There can be only one
 

Armbomb  

Stały User



Do³±czy³: 02 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-05-20, 19:46   

To cień.
_________________
¯yj chwilą. ¯yj teraźniejszością i nie patrz za siebie. Po prostu żyj, abyś nigdy niczego nie żałował.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-05-20, 21:43   

Armbomb napisa³/a:

To cień.


G*wniany
_________________
There can be only one
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com