Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Vitalna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dziabaducha

Wiek: 32

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

Sk±d: Doncaster

   

Wys³any: 2009-12-16, 19:08   

Porcelana. napisa³/a:

Film fatalny, amatorskie aktorstwo tak kłuje w oczy, że nie da się na to patrzeć.



Amatorskie, ponieważ jest to film dyplomowy... wystarczy porównać to sobie z filmem w kinach...

Moim zdaniem te galerianki to kolejny kryzys XXI wieku... Rodzice zapracowani i nawet nie zwracajÄ… uwagi co dzieciaki robiÄ…...
_________________
ProszÄ™, przepraszam, kocham, nie kocham!

Odejdź, wracaj, dotykaj słowem!

Czasami słowo nie wystarczy, wiesz?
Czasami słowo nie wystarczy - wiem.
 

Lukasz_93  

Wymiatacz

"..."



Imię: £ukasz

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-12-16, 20:35   

ja na tym filmie się tylko uśmiałem :-D
najlepszy tekst " zrobię ... jak mi kupisz dżinsy "
tylko szkoda , że to dzieje się na realu :niepewny:
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-12-16, 22:02   

Ten film nie zrobił na mnie zbyt dużego wrażenia i szczerze spodziewałam się czegoś o wiele lepszego. Co do galerianek - ogólnie tego problemu nie miałam pojęcia ze cos takiego istnieje do puki nie usłyszałam o tym filmie. W galeriach jakoś nie widuje takich dziewczyn .

Uważam że to nic jak prostytucja , a facetów którzy korzystają z tych "usług" powinno się zamykać.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

koksdeco

User


Do³±czy³: 15 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-16, 22:13   

Mi to zwisa i powiewa, że tak powiem. Są takie głupie to ich sprawa (choć niektóre są naprawde ładne). Wybierzcie się w tygodniu w godzinach szkoły, to na 99% zobaczycie. One się w oczy rzucają nie tylko ubiorem, i dość specyficzną tapetką, ale i zachowaniem. Słyszałem o tym już jakiś czas temu. Najbardziej wnerwiają mnie ich głupkowate gadki i tłumaczenia. :[
_________________
https://prawdaozarabianiu.blogspot.com/
Mój blog na którym testuję dla was różne metody zarabiania pieniędzy. Niedługo pojawią się też sylwetki osób, które odniosły sukces!
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2009-12-16, 22:38   

Film jak film. Ujdzie w tłoku.
Problem jest i to duży.
Wiem to z własnego doświadczenia.
Kiedyś spokojnie czekałam na koleżankę w galerii. Byłam ubrana w zwykłe dżinsy i koszulkę. Podszedł do mnie jakiś gość tak + - 35 lat i zapytał, prosto z mostu za co robię loda.
Na początku myślałam, że to żart, a następnie wyzwałam go od chamów i kazałam spadać strasząc policją.
To zdarzenie "uświadomiło" mnie, co do wielkości problemu.
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-03-17, 17:20   

Mnie zastanawia to, że sprzedają się głównie dziewczyny z tzw. dobrych domów, w których nic nie brakuj i prostytucja nie jest dla nich sposobem na zapewnienie sobie środków do życia. Kolejna sprawa to jak wysoko, a raczej nisko się cenią - seks za spodnie lub gadżet. Zgroza.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-03-17, 17:27   

Nataniel napisa³/a:

seks za spodnie lub gadżet



Wynika to właśnie chyba z tego, że seks traktują nie jak prostytutka - zawód, tylko.. hm... nieładnie mówiąc, hobby, czy też sposób na spędzanie czasu.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-17, 17:58   

A czym się różni prostytutka od galerianki, jak nie wiekiem?
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-03-17, 17:58   

alpen., czyli generalizujac sa kur..mi, bo jak to się mawia :D prostytutka to zawód, ku..a to styl bycia. Ja generalnie nie kminie wielkich pojazdów na ten film i tekstów typu jest mega mocno przerysowany bo problem kur..enia się nastolatek jest i to duży czy to "sponsoring" czy to "galerianki" kwestia jest taka że seks jako seks przestał już dawno być czymś "dla dorosłych" i 15 wydaje się że to już czas przykład jakiś niedawno był temat o łechtaczce 16 latki i na mnie osobiście film wywarł dość spore wrażenie chociaż myślałem bardziej że wzbudzi śmiech ale to takie moje subiektywne odczucie:P
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-17, 18:24   

Gary ma tu rację - wiek inicjacji seksualnej się obniżył, dzieci traktowane są jak dorośli, zatem z tej dorosłości korzystają.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2010-03-17, 18:27   

Tylko czasami te dzieci mają dzieci. I może do seksu się nadawały, ale z wychowaniem potomka to ściana. Mur nie do przejścia. Groza.
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-03-17, 18:32   

Tyle że każde z nas poza nimi to wie a no i owy temat "niewiedzy" też poruszony był w tym filmie
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

ocobe?  

User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 33

Do³±czy³a: 17 Lip 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-07-21, 17:19   

Film bardzo mi się podobał. Oglądałam go kilka razy. Myślę, że wśród galerianek więcej jest dziewczyn, których rodzice mają kasę, a się nimi nie zajmują. Jedna dziewczyna z mojego osiedla była kimś takim. Sprzedawała swoje ciało za ciuchy, telefon komórkowy, kasę, kosmetyki itp. Kiedyś pochwaliła się, że jakiś facet za numerek kupił jej laptopa. Dziś mieszka w Holandii i tam podobno nadal się sprzedaje. Najlepsze w tym, że jej rodzice mieli kupę kasy, ale córeczką się w ogóle nie interesowali.
_________________
"Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy, czyściec dla kieszeni"

"You are my heart.... you are my soul"
 

torpedosex  

User



ImiÄ™: Artur

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-31, 03:58   

Co mówi galerianka po stosunku?



Baza wirusów zaktualizowana :-P
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com