Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: vialink | 2014-03-30, 22:53

Autor

Wiadomo¶ć

buĹşkaxd  

User


ImiÄ™: ...

Doł±czyła: 22 Sty 2010

   

Wysłany: 2010-01-27, 15:29   

Ja miałam w piątej klasie badania w szkole. Ogólnie to cała klasa miała, ale po bilansie, za kilka dni dziewczyny miały szczepienia, a chłopaki nie. Za to w pierwszej gimnazjum, zamiast bilansu były tylko szczepienia, dla każdego bez wyjątków. Grupami nas wysyłali i danego dnia trzeba było tam być. Teraz nie wiem kiedy będzie. Może jeszcze w tym roku, albo w trzeciej, ale bardziej prawdopodobna wydaje mi się trzecia gimnazjum.
Nie nawidziłam ich. A to dlatego, że były niezapowiedziane! Przynajmniej nie dla każdego. Trzeba było samemu się dowiadywać. Pielęgniarka po prostu przychodzi do klasy i Cię zabiera ><.
Nie wiem ile masz lat, więc Ci dokładnie nie powiem. Otóż tam badają Ci wagę, wzrost, ciśnienie, u mnie akurat nie badali krwi, kręgosłup. Nie wiem o co pytają chłopaków, jednak dziewczyny o rzeczy związane z dojrzewaniem, więc i chłopaków o to również. Nie wiem jak u Ciebie w szkole, u mnie wchodzili wszyscy razem [tzn. dziewczyny oddzielnie, jako jedna geupa, chłopaki oddzielnie, jako druga grupa]
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Doł±czyła: 14 PaĽ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wysłany: 2010-01-27, 22:42   

W pierwszej gimnazjum...najpierw u pielęgniarki,a potem do lekarza który po prostu dał podpis.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

M!chal  

Wymiatacz

madry inaczej



Imię: MIchał

Wiek: 30

Doł±czył: 25 Lut 2009

Sk±d: z przyszÂłosci

   

Wysłany: 2010-01-28, 12:43   

ja miałem w 1 gim. zagladali wszedzie hehe :-P
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Doł±czyła: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wysłany: 2010-01-28, 13:57   

Z tego co się orientuję to teraz zmieniła się procedura co do bilansów i odbywają się co 2 lata. :)
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com