Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: vialink | 2012-09-02, 20:48

Autor

Wiadomo¶æ

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-31, 01:30   

Sweeetie napisa³/a:

Nikt nie akceptuje go jako moderatora, kazdy z innych powodow.


Nikt? Na pewno znalazłoby się parę osób, którym nie przeszkadza. Każdy z innych powodów? Ja tak sobie czytam i widzę, że każdy ma ten sam powód - bo nie jest dobrym modem. Nie jestem na tym forum na tyle długo, by wyrobić sobie na ten temat twarde zdanie, a pewnie jeszcze zostanę upomniany, że się nie znam. Również się zgodzę z Asasello. Wy możecie się buntować przeciwko Mizantropowi ile chcecie, ale i tak nie osiągniecie swojego celu. Póki Mizantrop ma znajomości i dobre kontakty z ludźmi z "góry" będzie moderatorem. A administracja nie widzi nic złego w tym, co robi Mizantrop i najwyraźniej nie ma zamiaru ulec waszym protestom. Mimo wszystko powodzenia w próbowaniu.
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-31, 07:26   

PanTotenowy, mamy swoje sposoby jak zrobić to, do czego dążymy, także spokojna Twoja rozczochrana. Tym się nie martwić.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-08-31, 08:06   

Sweetie napisa³/a:

Nie rob z nas bezmozgich idiotow tepo idacych za liderem.



Kiedy właśnie tacy jesteście :wstyd: .
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-31, 08:10   

dzilu96, Ah, ah, ah. Skąd wiesz, że ja tego nie robię dla własnych korzyści?
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-08-31, 10:13   

JustAnotherGuy napisa³/a:

pożyjesz, to zobaczysz, kto ma rację. Tylko trochę cierpliwości.

JustAnotherGuy napisa³/a:

mamy swoje sposoby jak zrobić to, do czego dążymy, także spokojna Twoja rozczochrana.


łoł, aż normalnie się boje co się zdarzy na forum. Przejmiecie władze siłą? viva la revolucion!
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-31, 10:20   

Nikt nie powiedział, że przejmiemy władzę, a już na pewno nie siłą. Koniec tematu.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-08-31, 12:15   

JustAnotherGuy napisa³/a:

Skąd wiesz, że ja tego nie robię dla własnych korzyści?



Dla własnych korzyści chcesz usunąć Mizantropa? Allright.
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-31, 13:02   

Cytat:

Dla własnych korzyści chcesz usunąć Mizantropa? Allright.


¬le się wyraziłem. Sorry za wprowadzenie w błąd. Chodziło mi o to, że może ja robię to z własnych pobudek i niekoniecznie potrzeba mi Straha jako motywatora?
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2012-08-31, 13:11   

Porcelana., oczywsicie kochana studentko z Polski
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2012-09-01, 17:26   

Piszecie, ze usuniecia Mizantropa chca tylko osoby, ktore na forum jedynie prowokuja, wiec pozwolcie, ze wypowie sie osoba ktora tego nie robi. Tez mi sie takie zachowanie nie podoba i mozna to zauwazyc takze po tym, ze kiedys na forum bywalam praktycznie codziennie, chociaz na chwilke, a teraz wchodze raz na kilka dni. Po prostu mi siÄ™ nie chce, przestala mi sie podobac atmosfera na forum. Moze i Mizantrop nic mi nie robi, ale naduzywania wladzy nie lubie i niesmak zostaje.

Gdzies Mizantrop pisal, ze jego zachowanie wynika z tego, ze nie da sobie wejsc na glowe. Bylabym jeszcze w stanie to zrozumiec, gdyby naprawde tak bylo, ale przejrzyjcie sobie chociaz flame apocalypse, gdzie Mizantrop zaczal offtopowac bez zadnego konkretnego powodu. Oczywiscie zadnych konsekwencji nie poniosl za to, jak zwykle. Kolejna sprawa, skoro Mizantrop moze sie "bronic" i nie dawac sobie wejsc na glowe, to dlaczego zwykly szary user nie ma takiego prawa? Podejrzewam ze kazdy chcialby moc odpowiedziec na jakas glupia zaczepke, zwyzywac kogos czy zwyczajnie sie na kims wyzyc, bez dostania ostrzezenia. Tylko wtedy zrobilby sie burdel na forum. I ten burdel juz sie robi za sprawa Mizantropa, ktory nie ponosi zadnych konsekwencji i moze sobie do woli obrazac, offtopowac itd. Patrzac na cala ta sprawe, wychodzi na to, ze zwyczajny user zachowuje sie lepiej niz moderator, a to przeciez moderatorzy powinni byc przykladem. Jak moga osadzac innych, dawac warny, jesli sami nie przestrzegaja regulaminu? Ja tego nie rozumiem.

Kolejna sprawa. Wezme tu za przyklad Slow. Skoro ona moze nie dac wejsc sobie na glowe bez naduzywania swoich uprawnien, to dlaczego Mizantrop nie moze? Bo nie potrafi. Slow nie prowokuje, nie offtopuje, nie wdaje sie w glupie przepychanki slowne bo ma cechy jakie powinien posiadac moderator. Czyli np cierpliwosc, spokoj, opanowanie, zdaje sobie sprawe z tego ze skoro jest modem, to powinna dzialac tak, zeby lepiej bylo calemu forum, nie tylko jej. Do czego zmierzam... Mod powinien miec pewne cechy, ktorych Mizantrop po prostu nie ma. I dlatego tym modem byc nie powinien.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com