Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

anonimowaG

User


Do³±czy³: 10 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-07-14, 19:07   BezwartoÅ›ciowa

Byłam na tym forum już jakiś czas temu. Ciężko było mi sklecić parę zdań ponieważ nie potrafiłam znaleźć odpowiednich słów, żeby opisać co w tym momencie czuję, co czuję ostatnimi miesiącami.
Nawet teraz nie wiem jak mam obrać odpowiednie słowa.
Jedynym słowem, które opisuje ogrom moich uczuć jest: Bezwartościowa.
Taka właśnie się czuję. Nie mam nikogo kto mógłby to zrozumieć. Nie mam nikogo kto by to zniósł.
Czuję przez to wszystko co się ze mną dzieje, że nie chcę już tak żyć, że pomyłką było to, że znalazłam się na tym świecie. Płaczę co wieczór, nie potrafię spojrzeć w lustro bez skrytykowania siebie. nie potrafię myśleć o sobie pozytywnie... Każdy widzi, że się uśmiecham, że żartuję, że jestem szczęśliwa, a ja tak naprawdę umieram od środka. Nie ma już dawnej mnie, kiedy nic nie udawałam. To wszystko zaczęło się w gimnazjum, podążało za mną małymi krokami, aż do liceum. Wtedy zdałam sobie sprawę, że już straciłam nad tym kontrolę, że się uzależniłam. Skończyłam naukę w maju,trwa to tyle czasu i dociera do mnie to, że nigdy się nie uwolnię.
Nie chcę popełnić samobójstwa ale nie chcę tak żyć. Nie wiem co mam robić, bo to nigdy nie da mi spokoju...
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-07-14, 20:04   

Doprecyzuj co się z Tobą dzieje. Prócz tego, co mówiłaś, czyli że czujesz się bezwartościowa i że płaczesz. Są jeszcze jakieś objawy Twojego złego stanu? Być może powinnaś skontaktować się z psychologiem bądź z psychiatrą, żeby pomogli Ci się z tym uporać.
 

anonimowaG

User


Do³±czy³: 10 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-07-14, 20:30   

Hella napisa³/a:

Doprecyzuj co się z Tobą dzieje. Prócz tego, co mówiłaś, czyli że czujesz się bezwartościowa i że płaczesz. Są jeszcze jakieś objawy Twojego złego stanu? Być może powinnaś skontaktować się z psychologiem bądź z psychiatrą, żeby pomogli Ci się z tym uporać.



Nie mogę powiedzieć dlaczego tak się czuję, co by sobie ludzie o mnie pomyśleli....
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-07-14, 20:52   

To by pomogło ustalić co Ci tak naprawdę dolega i jak poważna jest sprawa. Bez tego ciężko powiedzieć gdzie powinnaś zgłosić się po pomoc.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-07-14, 21:18   

I tak jesteÅ› tu anonimowa.
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-07-15, 13:48   

anonimowaG napisa³/a:

co by sobie ludzie o mnie pomyśleli....


W ogóle nie powinno Cię to przejmować! To Twoje życie i błędy.
Każdy z nas ma na swoim koncie sytuacje, których się wstydzi. I to czyni nas takimi samymi, jesteśmy niedoskonali.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Oliwka18

User


Do³±czy³: 13 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-15, 14:49   

Niektóre sprawy nie kiedy wydają się takim osobom nieludzkie. Zamykają się w sobie i nie potrafią w późniejszym czasie okazywać uczuć. Kochana, wiem bardzo dobrze co czujesz. Myślę, że dobrym pomysłem będzie jeśli zaczniesz coraz częściej przebywać wśród znajomych. Poprawi ci się znacznie humor. Przestaniesz udawać uśmiechu a otworzysz sie przed nimi bardziej. Nie zamykaj sie w sobie bo jest to bardzo niebezpieczne. Tylko samotność potrafi doprowadzić do zaburzeń psychicznych i zaczynasz myśleć o samobójstwie. Nie popadaj w to. Zacznij myśleć o sobie bardzo pozytywnie. Może zapisz sie na jakies rekolecje czy wyjazd który pomoże ci się oderwać od źródła twoich smutków. Trzymam kciuki i pozdrawiam. :-) Pamiętaj , że każdy jest wartościowy. Nie ma ludzi bezwartościowych.
 

fenek  

Stały User


Do³±czy³: 01 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-10-27, 10:56   

Jak można ci pomóc, skoro piszesz ogólnikowo, nie podając prawdziwych przyczyn twojego doła? Na co liczyłaś w takim razie, pisząc na tym forum?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com