Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Qmloczek  

User

Qmloczek



Imię: Kamila

Wiek: 28

Doczya: 25 Cze 2014

   

Wysany: 2014-06-29, 21:23   

Biegam od dwóch miesięcy co drugi dzień i muszę przyznać, że efekty są świetne :D mam dużo lepszą kondycję i człowiek po biegu od razu lepiej się czuje :) Na początku musiałam się bardzo zmuszać, bo nigdy nie lubiłam biegać, ale po paru tygodniach strasznie mi się to spodobało i teraz bieganie jest przyjemnością :)
_________________
Niektórzy mają tysiące powodów dla których nie mogą zrobić tego, co chcą zrobić, podczas gdy wszystkim, czego potrzebują, jest jeden powód, dla którego jednak mogą.

- Willis Whitney
 

jrgunner  

Wymiatacz

forever forward



Wiek: 28

Doczya: 16 Lip 2013

   

Wysany: 2014-07-01, 22:20   

Qmloczek, a jak z sylwetką? Widać zmiany? Pytam, bo staram się zmotywować do biegania, ale kiepsko mi to idzie :wstyd:
_________________
.

"victoria concordia crescit"


trochę szaleństwa. sen. trochę rozsądku.
 

Qmloczek  

User

Qmloczek



Imię: Kamila

Wiek: 28

Doczya: 25 Cze 2014

   

Wysany: 2014-07-01, 22:34   

Są zmiany :) wszyscy mi mówią, że widać, że schudłam (co zresztą widać także na wadze ;) ) a dodatkowo poprawiła mi się przemiana materii, dzięki czemu nie tyje od razu, gdy zjem coś niedozwolonego, jak to wcześniej bywało :P Widać, że cały organizm lepiej działa :D
_________________
Niektórzy mają tysiące powodów dla których nie mogą zrobić tego, co chcą zrobić, podczas gdy wszystkim, czego potrzebują, jest jeden powód, dla którego jednak mogą.

- Willis Whitney
 

jrgunner  

Wymiatacz

forever forward



Wiek: 28

Doczya: 16 Lip 2013

   

Wysany: 2014-07-01, 22:52   

Qmloczek, a po jakim czasie były pierwsze widoczne efekty?
Ja ćwiczę 2 miesiące, pierwszy z Chodakowską, drugi z Mel B i niby ubyło w sumie 9cm, ale w lustrze tego nie widać :-/
_________________
.

"victoria concordia crescit"


trochę szaleństwa. sen. trochę rozsądku.
 

Qmloczek  

User

Qmloczek



Imię: Kamila

Wiek: 28

Doczya: 25 Cze 2014

   

Wysany: 2014-07-02, 11:50   

9 cm, gratulacje :D myślę, że nie widzisz tego w lustrze, bo widzisz się na co dzień, ale różnica na pewno jest widoczna ;) efekty chyba były widoczne po jakimś miesiącu i straciłam tak 2-3 cm w zależności od partii ciała ;) Jeśli masz problemy z motywacją polecam zacząć biegać z koleżanką ;) ja tak robię i jest to moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie, bo wzajemnie się motywujemy, trzymamy tempo, a co najważniejsze miło spędzamy razem czas :)
_________________
Niektórzy mają tysiące powodów dla których nie mogą zrobić tego, co chcą zrobić, podczas gdy wszystkim, czego potrzebują, jest jeden powód, dla którego jednak mogą.

- Willis Whitney
 

jrgunner  

Wymiatacz

forever forward



Wiek: 28

Doczya: 16 Lip 2013

   

Wysany: 2014-07-02, 13:12   

Czekam aż ktoś w końcu powie "wow, świetnie wyglądasz, schudłaś", bo to najlepsza motywacja do dalszej walki :-D
Dziś biegałam pierwszy raz! Co prawda tylko 20min, ale to dopiero początek. Jutro będzie dłużej ;)
_________________
.

"victoria concordia crescit"


trochę szaleństwa. sen. trochę rozsądku.
 

Qmloczek  

User

Qmloczek



Imię: Kamila

Wiek: 28

Doczya: 25 Cze 2014

   

Wysany: 2014-07-02, 21:01   

oo i jak Ci się podobało? To bardzo dobry początek ;D najlepiej pomalutku sobie zwiększaj dystans, żeby czasem nie przedobrzyć i się nie zniechęcić :P ja dzisiaj zaczęłam bieganie interwałowe, podobno jest bardzo dobre, ale zobaczymy :)
_________________
Niektórzy mają tysiące powodów dla których nie mogą zrobić tego, co chcą zrobić, podczas gdy wszystkim, czego potrzebują, jest jeden powód, dla którego jednak mogą.

- Willis Whitney
 

baron123

User


Doczy: 31 Pa 2014

   

Wysany: 2014-10-31, 15:11   

Ja staram się zmotywować do tego żeby zacząc biegać :)
 

StrangeOwl  

User

Anarchista Włóczęga



Imię: Karol

Wiek: 30

Doczy: 29 Pa 2014

Skd: Gdañsk

   

Wysany: 2014-11-01, 11:25   

Parę miesięcy biegałem przynajmniej 3 razy w tygodniu, niestety miałem kiedyś kontuzjowaną nogę i stare rany dały o sobie znać - zaczęło być zbyt ciężko ;) . Szkoda, chciałbym znów spróbować, bo radość i frajda jest niesamowita. Nie, serio, nie biegałem dla sylwetki, czy innych takich pierdół - po prostu to lubiłem. Teraz w sezonie letnim, gdy wracam w swoje lasy, bardzo dużo czasu spędzam na rowerze, próbując nadrobić sobie chociaż w taki sposób.

Ale generalnie bieg zaczynałem zawsze od jakichś 5 minut szybkiego marszu i ćwiczeń rozciągających, a potem jakaś godzina truchtem, z drobnymi przystankami na szybki marsz, jeśli akurat kondycha nie wyrabiała.
_________________
"A lot of people holler “I don’t like no Blues”, but when you ain’t got no money, and you can’t pay your house rent, and can’t buy no food, you damn sure got the Blues!”
~ Chester "Howlin' Wolf" Burnett
 

Elita00

User


Doczy: 31 Mar 2013

   

Wysany: 2014-11-18, 20:44   

Ja staram się biegać przynajmniej raz, dwa razy w tygodniu... a ostatnio zdarzyło mi sie weekendy spędzić w górach - tam kondycja jest szczególnie potrzebna :)
 

lynics  

Mega wymiatacz



Imię: Roberto

Wiek: 29

Doczy: 18 Wrz 2011

Skd: WLKP

   

Wysany: 2014-11-21, 12:01   

jrgunner, Wow! ¦wietnie wyglądasz, biegasz? :)
Qmloczek, Interwały dają moc, zdecydowanie, ale trzeba je wykonywać dobrze i oczywiście jak wszystko - ze zdrowym rozsądkiem.

Ja obecnie biegam nieprzerwanie od prawie 8 miesięcy. Idzie bardzo dobrze, są świetne życiówki, teraz b. dobry okres na treningi i wiosną pełna petarda! :D
 

drap

User


Doczy: 27 Lis 2014

   

Wysany: 2014-11-27, 11:46   

JA biegam codziennie o 7 rano przez 30 min.
 

Volken  

User


Wiek: 32

Doczy: 30 Lis 2014

Skd: Kraków SYTY

   

Wysany: 2014-12-11, 23:42   

Ja biegam już od dłuższego czasu, ale dopiero zwiększenie czasu biegania do ponad godziny przyniosło efekty. W 10 miesięcy udało mi się zrzucić 10 kilogramów, także gorąco polecam :)
 

Arkovianin  

User


Imię: Karol

Wiek: 36

Doczy: 13 Gru 2014

Skd: ŁÓDŹ

   

Wysany: 2014-12-18, 09:52   

Biegam na długie dystanse zaczynając od 10 km a kończąc na półmaratonach :!:
 

torik

User


Doczy: 02 Sty 2015

   

Wysany: 2015-01-02, 14:15   

Ja mam takie postanowienie noworoczne ;) Tak że nie ma na co czekać i do dzieła !
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com