Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

pingwin

User


Do³±czy³: 24 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 01:08   biega ktoÅ›?

Tak jak wyżej - kto regularnie biega i dba o kondycję? Ja właśnie zaczynam cykl treningowy i mam nadzieję, że da porządne efekty. Nawet sobie specjalne buty do biegania kupiłem na newbalance.pl - czytałem, że to jedna z lepszych marek jeśli chodzi o obuwie, a podobno bieganie w badziewnych butach może spowodować więcej szkód niż pożytku. Więc koniec z tanimi tenisówkami :hyhy:
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 04:19   

biegam raz na dwa, trzy dni..
Co do butów to nie mam pojęcia czy można sobie szkody wyrządzić, osobiście biegam w airmaxach i nie wyobrażam sobie biegania w tanich trampkach bo bolą nogi..
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

Agyness  

Wymiatacz



ImiÄ™: Basia

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 09:45   

ja biegam raz na 3 dni i mam do tego buty http://www.sarafis.pl/p-1...didas.taipa.htm w trampkach nie ma mowy.
_________________
SÄ… dwa pytania, które czÅ‚owiek musi sobie zadać: pierwsze brzmi “DokÄ…d idÄ™?” a drugie: „Kto idzie ze mnÄ…?” JeÅ›li kiedykolwiek postawisz sobie te pytania w zÅ‚ej kolejnoÅ›ci – masz problem.

<3
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 10:10   

Ja nie biegam w ogole nie wyobrazam sobie tego przy takiej pogodzie.
Nie mieszkajac w miescie biegac musisz po lasach itp. a przy takim chlodzi to mi sie nie chce.Latem i owszem ale w zwyczajnych trampkach.
 

Zdarta.Cena  

Stały User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 10:59   

HEHE, ja biegałam w wakacje, ale skończyło się na kilku razach i ochota jakoś zniknęła. Do biegania nie mam ambicji :) a biegałam w trampkach najzwyklejszych i byle jakim dresie :P
_________________
"niekiedy mężczyźni to świnie, ale też ich przeciwieństwo. Co jest przeciwieństwem świni?"

http://www.photoblog.pl/zdartacena
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-10-24, 15:37   

biegam 5 dni w tygodniu, godzine, rano. mam buty specjalne do biegania, nie ma co oszczedzac na butach, bo mozna sobie tylko kontuzji nabawic.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 15:54   

Biegam, ale robiÄ™ przerwÄ™ do wiosny.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-10-24, 17:39   

nie znoszę biegać. zdarza mi się to sporadycznie - głównie wiosną i latem, jak mnie coś ruszy.
_________________
meow
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-10-24, 18:57   

Kiedyś, jeszcze w podstawówce - tak. Ale nabawiłam się poważnych kontuzji kostki i biodra. Musiałam przestać trenować. Teraz biegam tylko, gdy muszę. Najczęściej do sklepu.;D
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-26, 00:12   

Jak już mam ochotę biegać to tylko na bieżni w jakimś klubie fitness.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-26, 07:03   

pingwin napisa³/a:

kto regularnie biega i dba o kondycjÄ™?


W liceum jeszcze jako tako to wyglądało. Mianowicie byłam "zadręczana" przez nauczycielkę w-fu, która twierdząc, że jestem bardzo szybka pakowała mnie do jakichś konkursów.

W sumie nie mam jej tego za złe. Było śmiesznie, poznałam wielu ludzi. No i przede wszystkim nauczyłam się dyscypliny.
Nie tylko jogging, ale wiele innych ćwiczeń uprawiałam rano przed wyjściem do szkoły, i wieczorem. I choć czasem miałam dość to i tak się nie poddawałam.

pingwin napisa³/a:

czytałem, że to jedna z lepszych marek jeśli chodzi o obuwie, a podobno bieganie w badziewnych butach może spowodować więcej szkód niż pożytku. Więc koniec z tanimi tenisówkami :hyhy:


Tak. Tenisówki to w ogóle odpadają na starcie, buty muszą być wygodne (miękkie) z twardą podeszwą. Zawsze stawiałam na tradycyjne adidasy. Co prawda nie zawsze były one markowe lub dorgie Bóg wie ile, ale nie widziałam większej różnicy.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-10-26, 11:41   

Biegałam dawno temu. W podstawówce. Ale nie znosiłam tego. Później już do biegania nikt nie mógł zmusic, później to już nawet przestali straszyc, że dostane pałe;p.
Nie lubie biegac i koniec. Dbac o kondycje to ja mogę na różne inne sposoby.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

pingwin

User


Do³±czy³: 24 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 11:24   

Dzięki za odzew ;) Widzę, że kilka osób lubi sobie jednak zrobić przebieżkę dla zdrowia i kondycji. Mnie znajomi pytają, czy chce mi się wychodzić na dwór jak jest zimno i pada, ale zauważyłem, że wtedy biega się nawet lepiej - bardzo fajne uczcie :-D
 

Cukierek  

Wymiatacz

Jestem chłopakiem !



Wiek: 54

Do³±czy³: 08 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 16:07   

Biegałem całe wakacje ale teraz przestałem.Sam nie wiem dlaczego.Chyba znowu zacznę :mrgreen:
_________________
Jeżeli zamkniesz oczy i wsłuchasz się w szum powietrza, będziesz w stanie wyobrazić sobie jak wygląda muzyka.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-10-27, 17:38   

Biegam zwykle w sezonie jesionno zimowym jedynie na autobus,do cukierni,czy też szkoły ;)
Zwykle coś koło wakacji biegam z psem w celu poprawieniu kondycji.
Nabiegałam się już w swoim życiu,głownie na zaprawach oraz obozach tanecznych.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com