Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

soniam88  

User


Do³±czy³a: 12 Wrz 2017

Sk±d: WrocÅ‚aw

   

Wys³any: 2017-09-12, 14:09   

Z bieganiem to różnie bywa, ja swego czasu załapałam kontuzję i odpuściłam na rok ale powoli powracam.
_________________
Najlepsze pzu ubezpieczenie podróżne na wakacyjnapolisa.pl i ubezpieczenie podróżne online wakacyjnapolisa.pl w super cenie.
 

sportowa

User


Do³±czy³: 27 Lis 2017

   

Wys³any: 2017-12-04, 16:16   

Sama zastanawiam się nad rozpoczęciem przygody z bieganiem. Już namówiłam mojego męża i chcemy zacząć już teraz. Szukamy kurtek zimowych sportowych. Przeglądałam parę sklepów i najbardziej podoba mi się ta oferta https://aba-sport.pl/pol_m_Sporty_Sporty-zimowe_Odziez-zimowa_Kurtki-611.html Co sądzicie? Polecacie?
 

ahrik

Stały User


Do³±czy³: 04 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-12-19, 16:03   

andzulusika napisa³/a:

Do biegania trzeba się dobrze przygotować, mieć dobre obuwie, inaczej szybko kolana Ci wysiądą.


dokładnie no i w teraźniejszych warunkach pogodowych to jakaś dobra odzież termo lub merino
 

ahrik

Stały User


Do³±czy³: 04 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-12-20, 11:30   

Muriq napisa³/a:

A Ty w czym biegasz na co dzień ?


ja mam odzież termo z fjord nansen i jakieś tam pojedyncze koszulki z helikona czy z ua, co prawda nie produkują damskiej odzieży, przynajmniej nie wiedziałam, ale te najmniejsze rozmiary są dla mnie idealne
 

Stakkira

User



Do³±czy³: 05 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-12-23, 20:39   

ahrik napisa³/a:


ja mam odzież termo z fjord nansen i jakieś tam pojedyncze koszulki z helikona czy z ua, co prawda nie produkują damskiej odzieży, przynajmniej nie wiedziałam, ale te najmniejsze rozmiary są dla mnie idealne



O, dobry patent na noszenie małych męskich rozmiarów :D a c do Helikona to nie natrafiłaś na zby dużą rozmiarówkę ? Bo poodbno to częsty problem tej firmy ;/


Btw, szukam jakiś porządnych butów zimowych, bo wybieram się w Alpy zimą. Macie coś godnego polecenia ?
 

ahrik

Stały User


Do³±czy³: 04 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-12-27, 15:57   

Stakkira napisa³/a:

O, dobry patent na noszenie małych męskich rozmiarów :D a c do Helikona to nie natrafiłaś na zby dużą rozmiarówkę ? Bo poodbno to częsty problem tej firmy ;/


to prawda ze spodniami miałam problem, ale tak to wszystko mierzyłam dokładnie i mniej więcej pasowało :D

Stakkira napisa³/a:

Btw, szukam jakiś porządnych butów zimowych, bo wybieram się w Alpy zimą. Macie coś godnego polecenia ?


może protektor, porządne buty robi
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2018-04-10, 21:19   

Ja jak już zaczynam biegać, to nie mogę przestać, biegnę i nie czuję zmęczenia, serio.
Ale przeplatam jednak z marszem, bo się boję, że kolejnego dnia nie będę się mogła ruszyć. Więc ograniczam dystanse.
Na początek jedno kółko, bo przez zimę nie biegałam, dziś zrobiłam dwa.
Jutro trzy.
Najważniejsza jest rozgrzewka i rozciąganie po. Buty i odpowiednia technika biegania, łącznie z oddychaniem.
A ilu ciekawych ludzi można spotkać. Dzisiaj to miałam jakiegoś wyjątkowego pecha,bo była dość burzowa aura. Powietrze jednak cudowne i te podmuchy wiatru, że tylko szaleńcy wyszliby z domu. A ja spotkałam na swoim odcinku dwóch biegaczy. I dwóch rowerzystów, i każdy coś gadał o pogodzie.
Czuję się w trakcie i po totalnie szczęśliwa.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com