Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-02-19, 15:43   Biżuteria mÄ™ska - co na to Panie?

Witam was drogie Panie :)

Jaką biżuterię męską tolerujecie, która wam się podoba? £ańcuszki, £ańcuchy, Nieśmiertelniki, Kolczyki, Bransoletki, Zegarki, Sygnety itd

Jeśli chodzi o mnie noszę cienki łańcuszek 45cm - srebro, i zegarki - w zależności od okoliczności.


I kilka pytań:

1. Co sądzicie o złotych łańcuszkach(nie £AÑCUCHACH, tzw. KIETACH MURZYÑSKICH) u mężczyzny na szyi? Taki delikatny, nie za długi złoty łańcuszek?

2. Pytanie o złoto, ale na zegarku. Czy tolerujecie pozłacane zegarki(bransoleta), bo wiadomo na złote mało kogo znać, a zauważyłem, iż jest taka moda i faceci także chodzą w złotych 'sikorach'?

Nie mam więcej pytań, oddaje głos wam. Panów również zapraszam do dyskusji :-P
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-02-19, 16:53   

Chyba tylko obrączka ślubna wchodzi w grę, ewentualnie jakiś talizman jeśli facet jest do niego przywiązany, byle niezbyt krzykliwy. Zegarek to obowiązkowy element stroju mężczyzny i musi wyglądać z klasą, ale osobiście bardziej podobają mi się w srebrnym kolorze.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-02-19, 17:01   

Talizmany :o? Ktoś nosi? Zdziwiłaś mnie, bo jeszcze nie widziałem. Najczęściej widuję krzyżyk+łańcuszek albo wszelakie nieśmiertelniki od niemieckich po amerykańskie(najpopularniejsze) - i noszone na wierzchu :mrgreen:

Srebro - powszechny, sportowy zegarek, chociaż niektórzy twierdzą, że i elegancki i do garnituru noszą :-/

Mi się osobiście podobają na pasku, i bez chronografów i bajerów z James Bonda, tylko godzina i data ewentualnie. Choć wiadomo, że takiego zegarka do jeansów i bluzy nie ubiorę.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-02-19, 17:04   

No jasne. Dla wielu osób różne wisiorki mają symboliczne znaczenie i je noszą.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-02-19, 17:16   

Ja kiedyś nosiłem nabój 7.62x39 bodajże używany do kałasznikowów i SKS, autentyk - nie breloczek z alledrogo! :cool: I nosiłem w "środku" karteczkę z datą rocznicy związku, ale teraz mi to niepotrzebne to już go nie noszę, więc można to podłożyć pod symbolizm, a raczej żeby wtopy nie było. Faceci mają słabą pamięć do takich rzeczy xd

Oczywiście wcześniej opróżniony, bo przy lutowaniu "kółeczka" mogłoby być grubo :D


Generalnie biżuteria nie ma dla mnie jakiejś specjalnej symboliki - noszę, bo lubię.


A o sygnecie co sądzisz/sądzicie :D? Oczywiście nie zamierzam nosić - jestem ciekaw opinii
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-02-19, 17:41   

Mi tam się podoba kiedy facet ma kolczyk w uchu (jednym!) lub brwi, ba nawet za takimi szaleję! :wstyd: £ańcuszki też mogą być delikatne dodają jakiegoś takiego delikatnego uroku, nieśmiertelniki jak najbardziej mi się u mężczyzny podobają - nawet narzeczonemu podarowałam i nosi. Na zegarek nigdy uwagi nie zwracałam - nigdy nie był dla mnie potrzebnym gadżetem. Sygnetu bym nie zniosła chociaż to chyba też wiele zależy od tego czy akurat mężczyźnie pasuje i czy nie jest zbyt wielki. Tych wszystkich złotych "krowich" łańcuchów również nie toleruję.
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2015-02-19, 17:48   

Większego badziewia niż złoty zegarek nie widziałem. Nie ważne czy z bazaru za 30 zł czy rolex za dwie pensje. Oba są tak samo paskudne.
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

xelm.11  

User


ImiÄ™: Kamila

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-19, 19:33   

Jak dla mnie cienki łańcuszek na szyi chłopaka jak najbardziej okej. Jeżeli chodzi o zegarki to złoty raczej odpada, bardziej pasują mi do starszych mężczyzn, co innego jakiś sportowy... Poza tym jedyną rzeczą jaka w miarę mi się podoba to kolczyk w brwi. Chyba to wszystko :-P
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-19, 20:01   

Podobają mi się zegarki kieszonkowe, które nosi się w kieszeni marynarki i kiedy łańcuszek ciągnie się od spodni.
Generalnie to chyba tyle mi się podoba. Zdecydowanie bardziej pociągają mnie apaszki i bardziej wyszukany styl, niźli ten dość przeżuty można powiedzieć, typu łańcuszki itp.
Wolałabym jednak, żeby tego typu ozdób nie nosić.
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-02-19, 20:51   

lubię rzemyki albo koraliki na nadgarstku, poza tym obrączka i zegarek, na skórzanym pasku z dużą tarczą.
kolczyki raczej obojętne, ale na pewno nie na twarzy i sutkach, w sumie na penisie to też nie. Więc może raczej bez kolczyków.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2015-02-19, 20:52   

Biżuteria męska ma to do siebie, że nie może rzucać się w oczy. To tylko dodatek do stroju, który powinien być jak najbardziej neutralny. Dlatego toleruję jedynie spinki do mankietów i zegarki.

Btw złoto to tylko w postaci obrączki, ewentualnie. £ańcuszków w ogóle nie lubię, a zegarek złoty nie pasuje do niczego.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2015-02-20, 08:45   

Zegarek i ewentualnie symboliczny wisiorek.
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

Ulenka  

User



ImiÄ™: Ula

Do³±czy³a: 23 Lut 2015

Sk±d: Inowroc³aw

   

Wys³any: 2015-02-23, 11:25   

Zdecydowanie zegarek oraz medalik, który niekoniecznie musi być na łańcuszku.
 

Jakow  

User



Do³±czy³: 23 Lut 2015

Sk±d: Zabrze

   

Wys³any: 2015-02-23, 11:48   

Odnośnie zegarków możecie polecić jakiś konkretny sklep?

Odnośnie złota u mężczyzn, ja posiadam jedynie łańcuszek. Ze znajomymi śmiejemy się z facetów koło 50 lat, którzy mają obładowane palce sygnetami ze złota :)
 

Ulenka  

User



ImiÄ™: Ula

Do³±czy³a: 23 Lut 2015

Sk±d: Inowroc³aw

   

Wys³any: 2015-02-23, 15:55   

Cytat:

Odnośnie zegarków możecie polecić jakiś konkretny sklep?


Sprawdź proszę tu http://wkruk.pl/zegarki to z mojej strony mogę polecić.
A wracając do sygnetów, czasem się trafi niezwykle piękny, który przykuwa skutecznie uwagę. Kwestia gustu ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com