Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Hantal90  

User



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 13 Maj 2015

Sk±d: WARSZAWA

   

Wys³any: 2017-01-25, 22:45   BÅ‚onnik dla mężczyzny

Mój narzeczony chciałby zacząć stosować błonnik bo chce oczyścić sobie jelita czy możecie mu jakiś polecić ? czy w ogóle są różne rodzaje błonnika specjalnie dydykowane mężczyźnie a inne kobiecie ? bo z witaminami to wiem że bywają inne dla danej płci. Jeśli można poprosiłabym was o jakieś konkretne produkty - nie pogardze też zdjęciem :) żeby było łatwiej zapamiętać i potem szukać po aptekach.
 

julittka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Lis 2014

   

Wys³any: 2017-01-25, 23:07   

Kochana nie mam zdjęcia, ale co mogę podpowiedzieć - nowość u mojego brata, który specjalizuje się w takich rzeczach - colon men się nazywa. Mój brat mówił, że chce sobie wyregulować jelita - dam znać jak działa. Ale po tygodniu stosowania ponoć są już efekty na "tak". A na ulotce piszą, że wspomaga też zdrowie prostaty.
 

Hantal90  

User



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 13 Maj 2015

Sk±d: WARSZAWA

   

Wys³any: 2017-01-26, 21:36   

Dziękuje za szybką odpowiedź :) a możesz mi jeszcze powiedzieć ile to mniej więcej kosztuje ? i czy można go kupić normalnie w aptece czy online ? i jeśli efekty już są odczuwalne to podejrzewam że po dłuższym stosowaniu może być tylko lepiej.
 

julittka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Lis 2014

   

Wys³any: 2017-01-26, 23:15   

Nie wydasz milionów, spokojnie. Cena w granicach 20-30 zł, zależy gdzie, tak mój brat twierdzi. A kupić go możesz na spokojnie w aptece, bez recepty. Mój braciak kupił w naszej osiedlowej aptece. No ciekawa jestem i efektów w przypadku Twojego narzeczonego.
 

Hantal90  

User



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 13 Maj 2015

Sk±d: WARSZAWA

   

Wys³any: 2017-02-05, 17:38   

Wiesz tak naprawdę wole zapytać bo zdarzało się że polecane suplementy bywały w naprawdę jakiś kosmicznych cenach po 80-100 zł gdzie mi prawie oczy wyszły. Ale około 30 zł brzmi rozsądnie także na dniach go kupię , pochwalę się oraz powiem jak wygląda sprawa z efektami.
 

julittka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Lis 2014

   

Wys³any: 2017-02-06, 23:25   

super, to czekam na info :D
 

seed1

User


Do³±czy³: 11 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-11, 14:13   

Nie ma oddzielnych błonników dla mężczyzn i oddzielnych dla kobiet. Zarówno mężczyźni jak i kobiety powinni spożywać dużo błonnika w codziennym życiu, to jest dość ważne w dzisiejszych czasach.
_________________
Pozdrawiam
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-02-20, 20:40   

ja polecam zwykły w postaci chrupek, bardzo fajny w ramach zastępstwa chipsów czy innego syfu. Tylko nie przesadzić (jak dawniej ja :mrgreen: ) żeby nie mieć, brzydko mówiąc, sraki ;)
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Hantal90  

User



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 13 Maj 2015

Sk±d: WARSZAWA

   

Wys³any: 2017-02-20, 20:52   

Z tego co czytałam zdarzają się błonniki dydykowane mężczyznie ale tylko i wyłącznie z racji dodatkowych składników takich jak selen :)

Co do colonu men narzeczony już zakupił i jest zadowolony z efektów gdyż jego jelita zaczynają lepiej pracować co widać po wizytach w toalecie wcześniej zdarzały się raz na pare dni co było trochę nie zdrowe teraz jest to co dzienne do tego jego brzuch jest zdecydowanie mniej napuchnięty i czuje się lżej. Także dziękuje za porady.

Co do błonnika w chrupkach mowa tutaj o płatkach ? bo jeśli tak są one straszne smakowo bo próbowaliśmy
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-02-21, 17:06   

dokładnie je mam na myśli. No cóż, kubki smakowe każdy ma inne (chociaż trzeba pamiętać o tym jak zmienia się ich odczuwanie smaku ze względu na spożywane przez nas często jedzenie). Jak dla mnie były idealnym substytutem dla przekąsek
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

marcelinka

User


Do³±czy³: 06 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-06-01, 23:36   

Nie zgadzam się z tym ze tabletki się nie wchłaniają.. Ja osobiście biore kapsułki takie http://vitispharma.pl/kat...coplus/dicoplus i jestem zadowolona. Mój mąż też swego czasu je brał ale gdy doszedł do odpowiedniej wagi to już zaprzestał i trzyma forme. Ja biore cały czas i dodatkowo ćwicze i jem regularnie i jestem zadowolona
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com