Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-12-19, 15:37   

ogladal ktos wczorajsze walki?
Wieczor wczorajszy byl bardzo ciekawy.
Sosnowski został ME !!! trzeci Polak.. Saleta Jackiewicz i Sosnowski - wielkie brawa!! Walka jak dla mnie była na naprawde wysokim poziomie i naprawde super sie ogladalo!

Walki Kosteckiego wolÄ™ nie komentowac. Wyszedl pie*dolnÄ…Å‚ i po walkce, jego przeciwnik to jakiÅ› zart byl...

Paweł Kołodziej - walka mistrzowska. Naprawde chłopak ma potencjał. Pogrom staruszka Callowaya.

Wawrzyk - zaskoczył mnie, naprawde mnie zaskoczył. Mazikin jest naprawde dobrym bokserem i nei do konca wierzyłam w Wawrzyka. SUPER!!!




i jeszcze pozwole sobie skomentowac walke zapowiadajaca sie na maj w mma... ogolnie wku*rwia mnie to robienie show z mma, ludzie calkowicie nie zwiazani ze sportami walki. Ale mimo wszystko czekam na starcie Pudziana z Krzysiem Oliwa i mam wieeeeeelką nadzieję, że Oliwa przeniesie swoje umiejetnosci z walk na lodzie na ring i przypie*doli Pudzianowi.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

jasminka144

User


Do³±czy³: 17 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-18, 00:08   

Hej!
Nie wiem czy dobrze trafiłam, ale z tego co przeczytałam to autor wątku zaznaczył, że można pisać o wszystkim i o niczym (co związane z boksem), więc postanowiłam szukać rady.
Mój chłopak kocha boks i choć nie popieram tego ze względu na to że uważam, że to brutalne i go boli etc to jednak staram sie go wspierac w rym co robi. Zbliżają się jego urodziny i wpadłam na pomysł że kupię mu taki szlafrok bokserski, jednak wszystkie jakie znalazłam w internecie są.... obrzydliwie brzydkie i tandetne, dlatego postanowilam sama mu uszyć coś takiego, bo skoro już sie bije to niech przynajmniej ładnie wygląda :P
I tu pojawił się mój problem. Czy moglibyście mi doradzic z jakiego materialu to wykonac itd? doszlam do wniosku ze to satyna chyba, ale nie znam sie kompletnie na tych sprawach a nie chce dac mu czegos co mu sie nie przyda. Szukałam w internecie jakiegoś wzoru kroju ale nic nie znalazłam. Jeśli ktos ma z Was cos takiego to bylabym wdzieczna gdyby mi podpowiedzial jakiej to ma byc dlugosci (mniej wiecej ) i w ogole. Pozdrawiam. :-)
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2011-02-18, 12:36   

jasminka144, radze zalozyc temat w Wasze problemy.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-02-18, 15:57   

Nie lubię boksu. Dla mnie patrzenie na to jak mężczyźni okładają się pięściami po twarzy, a później mają siniaki, nie jest przyjemne. Dlatego bardzo rzadko oglądam, tylko czasami jak jest jakaś ważna walka, albo jak tata ogląda.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Wika  

Wymiatacz

psychopatka



ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 28

Do³±czy³a: 28 Lis 2010

Sk±d: KMP

   

Wys³any: 2011-02-21, 14:25   

Lubię boks, przez tatę. Mimo zakazów mamy oglądaliśmy walki po nocach gdy byłam bardzo mała. Teraz nie oglądam już tak często, ale gdy już przy przerzucaniu kanałów trafie na walkę zawsze oglądam.
_________________
"Bo każda chwila, żywot motyla, żyje przez chwilę i tylko raz."

http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=219900
 

Dawiduu  

Stały User


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 29

Do³±czy³: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-05-19, 12:03   

Kocham boks :D jara mnie ten sport ;) trenuje od poczatku tego roku i nie narzekam. Raz jest lepiej a raz gorzej. Jednym z moich ulubionych bokserow jest David Haye. Jego szybkosc mnie powala :D
 

Czarodziejka

Wymiatacz



Do³±czy³: 28 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-05-19, 15:31   

Ale beznadziejne. Nie oglądam tego , bo to jest dla mnie obrzydliwe. Jak można oglądać coś takiego, przecież to nuudne jak flaki z olejem.
Nic tam się nie dzieje, obrzydliwi napompowani mężczyźni, którzy skaczą jak koguty i czasami dadzą sobie po gębie.
_________________
Kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd.
 

niktznany

Stały User


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-05-20, 10:08   

Ja lubię boks, ale bardziej tajski boks :). Choć oczywiście klasyczny boks też lubię pooglądać, czasem posparować na same ręce bo to świetnie wyrabia koordynację i wyczucie dystansu
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-20, 13:36   

Ja lubiÄ™ oglÄ…dac boks. ;) Czasem dziejÄ… siÄ™ ciekawe rzeczy... ; )
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2011-07-02, 11:39   

No i dzisiaj szykuję się najlepsza walka w tym wieku! David Haye chyba jedyny bokser mogący przerwać hegemonię braci Kliczko zmierzy się z młodszym z braci Władimirem. Zapowiada się ekscytujące widowisko, w każdym razie taką mam nadzieję oby ta walka nie przypominała poledynku Haya z Wałujewem. Stawka wysoka jak nigdy - 4 pasy mistrzowskie. Więc szykują się nie lada emocje, jak myślicie czy Haye zatrzyma Kliczkę?
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-07-03, 12:26   

Oglądałem oczywiście walkę. 12 bardzo wyrównanych rund. Co rzuciło się w oczy, to szybkość Haye'a. Anglik zaczął walczyć po swojemu, tzn bardzo nonszalancko, opuszczał gardę prowokując Kliczkę do ataków, Ukrainiec jednak zaczął bardzo spokojnie. Pierwsze 2,3 rundy były raczej na wybadanie, potem dopiero zaczęło coś się dziać. Liczyłem na nokaut, i to ciężki Kliczki, jednak Haye pokazał, że do walki był świetnie przygotowany. Parę razy doskoczył do Kliczki i go pocelował. Mam wrażenie, że Haye nastawił się na wygraną na punkty, i wydaje mi się, że po pierwszych rundach mógł nawet prowadzić. Jednak decyzja sędziów była jednogłośna, i nie ma się do czego przyczepić.
Nie ma obecnie nikogo na świecie kto byłby w stanie znokautować jednego czy drugiego Kliczkę. Goście są nie do zdarcia. Adamek, żeby wygrać z Witalijem musi walczyć podobnie jak Haye, ale dużo skuteczniej. Anglik był o 13,5 kg lżejszy, to bardzo dużo, i było to widać w ringu.
Mam na koniec jeszcze pytanie. Parę lat temu oglądałem w TV świetną walkę, nieprawdopodobną wręcz. Walczył Grek z australijskim paszportem, albo odwrotnie, nie jestem pewny. Ale to co robił z rywalem to było coś niesamowitego. Wie ktoś może o kogo chodzi? Obejrzałbym ejszcze raz tą walkę, czy inne tego zawodnika
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

olkosio  

User



ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2011

Sk±d: pó³nocne Mazowsze

   

Wys³any: 2011-10-29, 23:56   

trenowałem. fajny i wciągający sport. wiadomo kazdemu podoba sie cos innego :)

hmmm trening boksu w wydaiu damskim mogłby byc ciekawy, sam bym poudzielal rad takiej odważnej dziewczynie. hehe :)
_________________
"W każdym człowieku istnieje głęboka samotność. Każdy jest kimś niepowtarzalnym ale i samotnym "
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com