Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-05-10, 19:58   

Cytat:

Paanie ale gdzie dokładniej? Bo ja se do Lublina pojadę xd a tam w ciul ludzi


Nie chodziło mi konkretnie o sam lublin Ale o agroturystyke w tutejszych wiochach.
Cisza i spokój...i smród oprysków.Dodatkowo mamy jeszcze Ukraińców ;)
Więc jak coś to parada atrakcji :-D

Ale tak serio to jest tutaj sporo ładnych miejsc gdzie można odpocząć :-) .
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-08, 18:15   

Cytat:

Paanie ale gdzie dokładniej? Bo ja se do Lublina pojadę xd a tam w ciul ludzi


Na pole albo nad jakiÅ› zalew. Rozejtzyj siÄ™ po agroturystyce. Okolice Kazimierza dolnego polecam ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2018-06-08, 19:20   

DeVaneio napisa³/a:

Nie mogę gadać o pierdołach,obgadywać innych z księdzem również i wymyślać nowych plotek,komentować czyjegoś ubioru,śmieć się z wyglądu,z wpadek (które wcale nie są śmieszne) i śmieć się z tego w niebo głosy.




Ha!
Też kiedy tak myślałam, lecz potem zaczęłam mieszkać z koleżankami trzpiotkami, siłą rzeczy musiałam się dostosować, rozmawiając o sprawach tak zwanych przyziemnych.
W sumie to z większością znajomych podobne tematy poruszam, bo to intelektualnie odpręża, kiedy na co dzień trzeba zajmować umysł tak wzniosłymi kwestiami jak dusza, a przynajmniej trzy razy w tygodniu trzeba oddać się fenomenologicznym dywagacjom z zakresu seksualności.

DeVaneio napisa³/a:

Czy to złe że wyginęły u mnie zwierzęce prymitywne cechy ?


DeVaneio napisa³/a:

Czy moje postępowanie jest zdrowe ?


Na pewno społeczne nie jest.
To nie są cechy zwierząt, gdybyśmy mieli być precyzyjni i logiczni.

DeVaneio napisa³/a:

To co ja mam zrobić jak wszędzie do okoła idioci,prymitywy i wariaci ?


Oj nie, trzeba człowieka najpierw poznać, poświęcić mu trochę czasu.
Ja tak postrzegałam mojego kochanego M i P, a potem oglądając film z zakresu psychologii , się ogarnęłam, że oni nie są tacy głupi.
Ja nie rozumiałam filmu (prawdopodobnie dlatego, że byłam pijana), a oni mi wyłożyli puentę, choć byli też pijani, ale jednak kolejnego dnia wydało mi się to sensowne, gdy sobie w myślach powróciłam do filmu.
Ten przykład obrazuje, jak bardzo możemy mylić się w swoich opiniach, albo że niektórzy mają czasami przebłyski geniuszu.


Zalew? Kazimierz ? Serrioo?
Przecież tam nic nie ma, zwiedzania na jeden dzień.
Ani nawet dobrych miejsc, żeby posiedzieć.
_________________
W miękkim futrze kota
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-08, 19:35   

Cytat:

Ha!
Też kiedy tak myślałam, lecz potem zaczęłam mieszkać z koleżankami trzpiotkami, siłą rzeczy musiałam się dostosować, rozmawiając o sprawach tak zwanych przyziemnych.
W sumie to z większością znajomych podobne tematy poruszam, bo to intelektualnie odpręża, kiedy na co dzień trzeba zajmować umysł tak wzniosłymi kwestiami jak dusza, a przynajmniej trzy razy w tygodniu trzeba oddać się fenomenologicznym dywagacjom z zakresu seksualności.



To nawet nie chodzi o jakieś super mądre tematy do rozmowy tylko o zrozumienie się nawzajem. U mnie jest maskara. Z kilkoma osobami mogę tylko pogadać tak w miarę na poziomie.

Cytat:

Na pewno społeczne nie jest.
To nie są cechy zwierząt, gdybyśmy mieli być precyzyjni i logiczni


Możliwe ale nie mam już do tego siły :zalamany:

Cytat:

Oj nie, trzeba człowieka najpierw poznać, poświęcić mu trochę czasu.
Ja tak postrzegałam mojego kochanego M i P, a potem oglądając film z zakresu psychologii , się ogarnęłam, że oni nie są tacy głupi.
Ja nie rozumiałam filmu (prawdopodobnie dlatego, że byłam pijana), a oni mi wyłożyli puentę, choć byli też pijani, ale jednak kolejnego dnia wydało mi się to sensowne, gdy sobie w myślach powróciłam do filmu.
Ten przykład obrazuje, jak bardzo możemy mylić się w swoich opiniach, albo że niektórzy mają czasami przebłyski geniuszu.


Tak ale to tylko przebłyski...

Cytat:

Zalew? Kazimierz ? Serrioo?
Przecież tam nic nie ma, zwiedzania na jeden dzień.
Ani nawet dobrych miejsc, żeby posiedzieć.


Ja sobie tam rowerami z znajomymi w gim bazie jeździłem. Teraz nie mam na to czasu. Ale było fajnie :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2018-06-09, 10:56   

Ja kiedyś zakładałem, że dwóch moich kumpli to idioci, bardzo się pomyliłem. Często to co widzimy jest zaburzonym obrazem tego co tak naprawdę reprezentuje sobą dana osoba by to dostrzec trzeba bliżej się poznać.
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-09, 12:55   

Cytat:

Ja kiedyś zakładałem, że dwóch moich kumpli to idioci, bardzo się pomyliłem. Często to co widzimy jest zaburzonym obrazem tego co tak naprawdę reprezentuje sobą dana osoba by to dostrzec trzeba bliżej się poznać.


Moi są w porządku jak gadają z mną. Jak dojdzie jeszcze ktoś to zaczynają odwalac i zachowywać się jak gimbusy.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-06-09, 13:25   Re: Brak chÄ™ci do podejmowania dialogu z otoczeniem.

DeVaneio napisa³/a:

Nie chce mi się gadać z ludźmi,dlatego piszę(tak jak ten temat)
Nie chce mi się reagować na zaczepki czy są one miłe lub czy mają mnie na celu sprowokować,gdyż nie chce mi się potem prowadzić bezsensownej rozmowy która i tak do niczego nie doprowadzi.
Nie chce mi się kłócić,bo po co mam coś komuś tłumaczyć.I tak zrobi swoje a ja mogę go przypadkiem zmienić i już nie będzie ten sam.Po co zaburzać równowagę wszechświata.
Nie chce mi się ciągle tłumaczyć podstawowych pojęć,skrótów myślowych czy zasad.
Nie chce mi się ciągle edukować moich rozmówców.
Nie mogę gadać o pierdołach,obgadywać innych z księdzem również i wymyślać nowych plotek,komentować czyjegoś ubioru,śmieć się z wyglądu,z wpadek (które wcale nie są śmieszne) i śmieć się z tego w niebo głosy.

Czy moje postępowanie jest zdrowe ?
Czy to złe że wyginęły u mnie zwierzęce prymitywne cechy ?
Czy to źle że straciłem wolę walki o pierdoły gdyż uważam że są rzeczy ważniejsze ?




Grubo pojechałeś,ale dokładnie mogłabym napisać to samo,wiesz kijem Wisły nie zawrócisz,tak samo jest z ludżmi.Tak jest stworzony ten nasz piękny świat,to tak jak powiedział Kazimierz Pawlak w filmie " Sami swoi"-... ludzie nie dzielą się na kresowych i resztę,ale na mądrych i głupich... czy inne powiedzonko ...pijak kiedyś wytrzeżwieje,a babiarz zawsze pozostanie babiarzem... ludzi czasami nie da się niczego nauczyć i tak zawsze będą odmiennego zdania niż cała reszta.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-09, 13:31   

Cytat:

Grubo pojechałeś,ale dokładnie mogłabym napisać to samo,wiesz kijem Wisły nie zawrócisz,tak samo jest z ludżmi.Tak jest stworzony ten nasz piękny świat,to tak jak powiedział Kazimierz Pawlak w filmie " Sami swoi"-... ludzie nie dzielą się na kresowych i resztę,ale na mądrych i głupich... czy inne powiedzonko ...pijak kiedyś wytrzeżwieje,a babiarz zawsze pozostanie babiarzem... ludzi czasami nie da się niczego nauczyć i tak zawsze będą odmiennego zdania niż cała reszta.



Czyli czekanie samotność i męczarnia :zalamany:
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-06-09, 13:40   

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

Grubo pojechałeś,ale dokładnie mogłabym napisać to samo,wiesz kijem Wisły nie zawrócisz,tak samo jest z ludżmi.Tak jest stworzony ten nasz piękny świat,to tak jak powiedział Kazimierz Pawlak w filmie " Sami swoi"-... ludzie nie dzielą się na kresowych i resztę,ale na mądrych i głupich... czy inne powiedzonko ...pijak kiedyś wytrzeżwieje,a babiarz zawsze pozostanie babiarzem... ludzi czasami nie da się niczego nauczyć i tak zawsze będą odmiennego zdania niż cała reszta.



Czyli czekanie samotność i męczarnia :zalamany:



Oj tam,oj tam a czasami i warto jest poczekać,może trafi się coś lepszego.Samotności Tobie raczej nie życzę - to jedno z najgorszych wyjść jakie może spotkać każdego. Męczarnia? że niby samotność? czy inny powód? jeśli to pierwsze to tak bym tego nie nazwała,męczą się tylko ludzie nieuleczalne chorzy,a zdrowy zawsze jakoś wybrnie z każdej sytuacji. :-) nawet ten samotny. :-D
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Książę Parzewników  

User



ImiÄ™: Hubert

Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lis 2017

Sk±d: Gliwice

   

Wys³any: 2018-06-09, 13:41   

Ale co ty byś chciał?
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-09, 13:44   

Cytat:

Oj tam,oj tam a czasami i warto jest poczekać,może trafi się coś lepszego.Samotności Tobie raczej nie życzę - to jedno z najgorszych wyjść jakie może spotkać każdego. Męczarnia? że niby samotność? czy inny powód? jeśli to pierwsze to tak bym tego nie nazwała,męczą się tylko ludzie nieuleczalne chorzy,a zdrowy zawsze jakoś wybrnie z każdej sytuacji. nawet ten samotny.



Meczarnia że życie z takimi ludźmi :zalamany:

Cytat:

Ale co ty byś chciał?



Chyba wychodzi na to że czegos czego nie ma. Więcej ludzi na moim poziomie(nie twierdze że jest on wysoki).
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Książę Parzewników  

User



ImiÄ™: Hubert

Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lis 2017

Sk±d: Gliwice

   

Wys³any: 2018-06-09, 14:03   

No to zapisz się do kół zainteresowań, wolontariuszy, studia,sport itp.
Sam nikt nie przyjdzie do ciebie.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-06-09, 15:12   

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

Oj tam,oj tam a czasami i warto jest poczekać,może trafi się coś lepszego.Samotności Tobie raczej nie życzę - to jedno z najgorszych wyjść jakie może spotkać każdego. Męczarnia? że niby samotność? czy inny powód? jeśli to pierwsze to tak bym tego nie nazwała,męczą się tylko ludzie nieuleczalne chorzy,a zdrowy zawsze jakoś wybrnie z każdej sytuacji. nawet ten samotny.



Meczarnia że życie z takimi ludźmi :zalamany:

Sam dobrze wiesz,że całego świata nie zmienisz,ludzie sami muszą coś zrozumieć,nikt inny za nich tego nie zrobi.

Cytat:

Ale co ty byś chciał?



Chyba wychodzi na to że czegos czego nie ma. Więcej ludzi na moim poziomie(nie twierdze że jest on wysoki).

_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-12, 20:00   

Cytat:

Sam dobrze wiesz,że całego świata nie zmienisz,ludzie sami muszą coś zrozumieć,nikt inny za nich tego nie zrobi.


Wiem. Ale sam fakt że cały czas jestem czarną owcą :wstyd:
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com