Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Deus Vult

User


Doczy: 06 Sty 2017

   

Wysany: 2017-01-06, 22:01   Brak powodzenia u dziewczyn

Witam

Piszę ten temat, gdyż chcę usłyszeć jakąś obiektywną opinie :P Aktualnie jestem 20letnim facetem na studiach, który poszukuje partnerki w płci przeciwnej.W życiu realnym próbowałem nie raz, lecz bez jakiś powodzeń więc stwierdziłem czemu nie założyć tindera i tam nie spróbować i tu pojawia się problem.Kilka osób uważa że jestem przystojny, ja sam też uważam że jakąś paskudą nie jestem, lecz to co się wydarzyło w tinderze powoli zaczyna wpędzać mnie w kompleksy i nie wiem już co myśleć.Aplikacji używam w miarę systematycznie i staram się dać każdemu szanse więc daję w jakiś 80% tak problem polega na tym że dałem serduszko 972 dziewczyną (tak liczyłem tą) i połączyło mnie w pare dosłownie 4 razy :O nie wiem o co chodzi i co o tym myśleć, ale z każdym kolejnym odrzuceniem czułem się coraz gorzej.Kilku moich kolegów używa apki i łączy ich z co 4-5 dziewczyną a mnie z mniej niż 1% ? :( Co sądzicie o tym ? Czy można być aż tak paskudnym ? W czym tkwi problem ?
 

bezkaen  

User


Wiek: 25

Doczy: 06 Sty 2017

   

Wysany: 2017-01-06, 22:11   

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Isco21

User


Doczy: 03 Sie 2016

   

Wysany: 2017-01-06, 22:13   

Myślę ze tego typu portalach dziewczyny chca sie tylko dowartosciowac i tyle. Wiec raczej sie nie przejmuj. Ogólnie internet i tego typu aplikacje, to nie najlepsze miejsce do szukania kobiety
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



Imię: Arek

Wiek: 28

Doczy: 13 Cze 2014

   

Wysany: 2017-01-06, 22:14   

Boże drogi ...
_________________
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-01-06, 23:18   

Podobno na grinderze jest łatwiej :mrgreen:
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



Imię: Kuba

Wiek: 24

Doczy: 16 Lis 2013

Skd: Najlepsze Miasto

   

Wysany: 2017-01-07, 00:44   

zwyczajnie trzeba mieć dobre zdjęcia, twoje jak widać są do dupy ;]
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Doczy: 21 Lut 2013

   

Wysany: 2017-01-07, 05:25   

po prostu brzydki jestes. mnie laczy w sumie z prawie kazda co dam serduszko. ladna mordeczka to podstawa na tego typu aplikacjach, ewentualnie duzy bajceps.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2017-01-07, 09:55   

Pokaż zdjęcie, to Ci powiemy.
Brzydki czy niebrzydki.
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2017-01-07, 13:32   

Chyba kwestia zdjęcia.
albo masz gdzieś napisane, że masz poniżej 180 cm xD
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

altairsek  

Wymiatacz



Imię: Kamil

Wiek: 28

Doczy: 20 Kwi 2012

   

Wysany: 2017-01-08, 15:59   

Prawda jest taka że jedna osoba może mieć założone dwa konta i mieć dwa różne zdjęcia-profil z ładniejszym będzie zgarniał więcej serduszek(choć to ta sama osoba).Napierdziel jakiegoś filtru z candy cam czy czegoś tam,uśmiechnij się i pokaż że masz jakieś zajęcie/hobby.

Chyba nie muszę dodawać że szukając tam partnerki na stałe masz małe szanse? Znam osoby które tak znalazły partnera/parterkę ale to rzadki przypadek .Co dopiero ,podkreślam-partnerkę na stałe ;-) ))

Ewentualnie jak jesteś w takiej desperacji załóż konto na chrześcijańskich portalach randkowych albo nieśmiali.net czy jak to tam się zwało.Zawsze coś z tego wyniesiesz.
Pozdro 600
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



Imię: Kuba

Wiek: 24

Doczy: 16 Lis 2013

Skd: Najlepsze Miasto

   

Wysany: 2017-01-09, 20:01   

Mam już jako takie doświadczenie w tego typu portalach i naprawdę podstawa to dobre zdjęcia. Przykładowa fotka, miałem swoje zdjęcie profilowe z fb oraz parę na których widać że nie jestem jakimś chucherkiem, z twarzy wyglądam 7/10 i taka też była ocena na fotce. Jeżeli jednak dostawałem w miarę dużo 'tak' to z odpisywaniem było różnie. W ramach eksperymentu wrzuciłem więc zdjęcie swoich pleców nawet bez żadnej specjalnej napinki. Skuteczność wzrosła o 100-150%.

Jeżeli zaś chodzi o sam profil postawy podstawą jest dobre uchwycenie siebie aby nie wyjść na grubego, odpowiednie uchwycenie twarzy i pokazanie 'pewnej' postawy (nie przesadzajmy z dresowymi pozami XD). Dodajesz jakieś proste filtry albo bawisz się kontrastem itd aż w końcu masz. No i oczywiście ważna jest dobra jakość zdjęcia.

Najwięcej powodzenia na portalach podobnego typu mają dobrze ubrani chłopcy, często przystojni chociaż nie zawsze. Zwyczajnie dobrze ustawiają się do zdjęć, mają dobre światło itd. Jeżeli jesteś przystojny to jest spora szansa że słabo się ubierasz, np koszule w kratę, jeżeli jest w niej jeszcze jeszcze krótki rękaw to właściwie od razu wiadomo XD musisz być schludny i ubrany w jakimś konkretnym, dobrze kojarzącym się stylu.

Jakby co pisz na priv
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Deus Vult

User


Doczy: 06 Sty 2017

   

Wysany: 2017-01-10, 01:30   

Zdjęcia wolałbym do tematu nie wrzucać bo jeszcze ktoś ze znajomych trafi na to a wtedy będę celem śmieszków na najbliższe 5 lat :/ Z tego co piszecie też mi się nasuwa fakt że może być to kwestia zdjęć, sam zawsze uważałem że jestem niefotogeniczny i w rzeczywistości wyglądam lepiej niż na zdjęciach.W opisie mam 184cm więc raczej nie kwestia tego :D . Jak ktoś się zna i umiał by rzetelnie ocenić to mogę w sumie podesłać zdjęcia na privków z nadzieją że ktoś coś doradzi :) Ewentualnie może jestem brzydki bo kilku kolegów usilnie próbuje mi to wmówić :/
 

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2017-01-10, 21:47   

najlepiej podrywaj tak jak podrywają zwierzęta wyskocz na jakąś zza krzaków i złap ją zębami za szyje. A jak ktos inny podejdzie to powarcz na niego, skutecznosc 100%
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com