Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lepiej

User


Do³±czy³: 04 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-03-04, 20:56   Brak wzwodu.

Mam problem.Jestem po swoim pierwszym razie, z dziewczyną, którą mocno kocham i jestem z nią od 2 miesiecy.Przyznam, że gdy to nastąpiło byliśmy pijani.Przechodząc do sedna sprawy to próbowałem to zrobić 2 i 3 raz i zawsze był taki problem, że byłem mega podniecony członek był we wzwodzie, ale w pewnym momencie opadał i nic go nie ruszało, podobno jest to normalne, więc się ja nie przejmuje tym za bardzo, ale chce temu jakoś zapobiec, bo boję się, że jak się to jeszcze powtórzy to partnerka się zniechęci ;<.Co mogę zrobić?
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-03-04, 22:28   

Tak się zdarza. Nie zniechęcaj się, spróbuj jeszcze raz. Boisz się, że jak nie będzie pijana się na to nie zdecyduje? Wyluzuj.
_________________
lol
 

GoldBellis  

Wymiatacz

Bellis



Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

Sk±d: Tarnów

   

Wys³any: 2012-03-04, 23:40   

Z moim chłopakiem mielismy te sama sytuacje.. Potem on sie bal ze znów tak bedzie.. Ale za 3 razem nam juz wyszło.. Może za bardzo sie stresujesz ?
 

Tajemniak

Stały User



Do³±czy³: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-03-13, 20:34   

Musisz nad tym popracować.Powiedz dziewczynie co ciebie najbardziej podnieca i wam się uda :)
_________________
Tajemniczo tajemniczy : D
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2012-03-13, 21:11   

Nie pij. Sprawa załatwiona.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Gacek  

User

¯yj Chwilą.



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Maj 2009

   

Wys³any: 2012-03-24, 22:37   

podobnie juz drugi raz próbujemy ale gdy "wchodzę czuje ze nie moge wejsc cakiem, i w pewnym momencie juz "miękkne" proboje a ona mi mowi ze boli wiec przestaje, no i za nic nie moge dojsc czy trzeba czasu czy jak prosze o odpowiedź " dodam ze to nasza 2 próba i moja i jej heemm =]
 

Faba  

User


Wiek: 39

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2012-04-09, 11:55   

Nie upijaj się, ewentualnie dla odwagi czerwone wino, martini. Nie śpiesz sie, większość problemów leży w głowie, za bardzo chcesz do tego boisz sie o partnerkę. Teraz Twoje lęki są jeszcze większe bo raz drugi nie wyszło. Wszystko na luzie bez spinki.
 

Kennedy

Hiper wymiatacz

Devil Lawyer



Do³±czy³: 21 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-04-09, 20:44   

Podejdź do tego na lajcie, nie przejmuj się partnerką tylko idź w kierunku zaspokojenia swoich potrzeb. Potraktuj ją jako obiekt seksualny a gwarantuje ci ze nie będziesz miał żadnych problemów.
Poza tym kobiety lubiÄ… jak je dominujemy.
_________________

"Lubię przeginać kiedy wiem, że już niczego nie zmienię... " - Kennedy

Don't Smoke - Skończ z nałogiem
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2012-04-10, 10:24   

Kennedy napisa³/a:

Podejdź do tego na lajcie, nie przejmuj się partnerką tylko idź w kierunku zaspokojenia swoich potrzeb. Potraktuj ją jako obiekt seksualny a gwarantuje ci ze nie będziesz miał żadnych problemów.
Poza tym kobiety lubiÄ… jak je dominujemy.



No pewnie, całkiem masz rację.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-04-10, 10:26   

Bierzesz amfetaminę lub używasz jakichś "suplementów" na siłownię? To ważne, bo po tym nie staje :-)
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2012-04-10, 10:36   

Straho napisa³/a:

Bierzesz amfetaminę lub używasz jakichś "suplementów" na siłownię? To ważne, bo po tym nie staje :-)


Nie zgodzÄ™ siÄ™ ;)

Co do tematu. Wydaje mi się, że głównym powodem tego, że miękniesz jest stres, ew. jak ktoś już tu mówił, za dużo alko :]
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-04-10, 11:05   

viphouse napisa³/a:

Nie zgodzÄ™ siÄ™


Nie od dziś wiadomo, że po fecie i sterydach nie staje, żyj w niewiedzy.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2012-04-10, 11:32   

Straho napisa³/a:

Nie od dziś wiadomo, że po fecie i sterydach nie staje, żyj w niewiedzy.


Widać właśnie, że żyjesz w niewiedzy :-) Fakt, po fecie ciężej jest doprowadzić do wzwodu, ale nie jest to rzecz nie możliwa ;)
 

pat1111  

User

pat1111



ImiÄ™: patryk

Do³±czy³: 12 Kwi 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-04-16, 12:04   

eej, ile wy macie lat i co wy z tÄ… fetÄ…? :/
_________________
pat1111 !
 

nana93  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-22, 23:54   

Mój chłopak ma problem. Kiedy zaspokajam go ręką, lub oralnie, wszystko jest w porządku, penis osiąga pełny wzwód. Problem zaczyna się, kiedy ma już dojść do seksu - penis staje się miększy i nie może we mnie wejść. Próbujemy często, ale udało się tylko parę razy - kiedy go zaspokajałam ręką i czułam, że niedługo będzie kończył, ale to nie zdaje egzaminu, ponieważ wtedy bardzo szybko kończy. Rozmawiamy o tym, twierdzi, że problem nie leży we mnie, sam nie wie, dlaczego tak się dzieje. Proszę, powiedzcie, jak mogę mu pomóc, bo widzę, że ciężko mu z tą sytuacją.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com