Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Disobey

User


Doczy: 16 Kwi 2011

   

Wysany: 2012-03-13, 21:52   Brzydki dom i jego wnętrze...

Witam wszystkich forumowiczów!

Otóż mój problem polega na tym, że jestem z chłopakiem od ponad pół roku i on jeszcze nie był u mnie w domu ani ja u niego. Wstydziłam się go zaprosic wiec spędzaliśmy czas na mieście. Ja mieszkam na wsi on również, tylko wo oddalonej o 5 km. Ja mieszkam w domu jednorodzinnym, z tym że ja mieszkam z rodzicami na górze, a dół czyli parter cały nalezy do mojej babci i cioci, natomiast mój chłopak mieszka w bloku. Mój dom wygląda mniej więcej tak: płot jest nowy około 5 lat, budynek jest dosc stary ale jest pomalowany na biało, tylko że ta biel juz zszarzała wiec jest teraz bardziej szary niż biały, mam ogromne zabytkowe drzwi wejściowe "od ulicy" sa one brazowe, duże, klamka taka starodawna itd...Wchodzac tymi drzwiami widzimy korytarz: na podłodze stare kafle ściany niedawno polaowane, drzwi do pokoju babci rózniez takie starodawne...Na tym korytarzu są schody które prowadza na moją góre. Na górze jest mały korytarz, który jest zastawiony meblami, z korytarza są drzwi do pokoju, rodziców, brata, i do kuchni. Dotamtych pokoi zaglądał nie będzie, przejdzie przez kuchnię i tam sa drzwi do mojego pokoju. Pokół mam świerzo po remoncie wiec jest ok, kuchnia tez w miare ładna, łazienka tak samo. Także góra jakoś wygląda...najgorzej boje sie tego dołu i ogolnie zewnętrznego wyglądu domu. Mój chłopak nie wie który to mój dom, ani nie wie jak mieskzam, nie gadałam z nim o tym. Niedłygo ma do mnie przyjechać wiec starsznie sie boje jego reakcji...On pochodzi z bardziej zamożnej rodziny, moi rodzice utrzymują mnie tylko z gospodarstwa rolnego. Wiem że nie będzie nic o tym domu do mnei mówił...ale boje sie ze sobie źle pomyśli. Mam w domu czysto i schludnie...tylko ten wygląd. Wiem, że przychodząc z takim problemem jestem dziecinna ale nie moge sobie z tym poradzić. Oboje mamy po 17 lat.

Szukałam podobnych tematów, ale nieczego nie znalazłam.
 

Fafik

User


Doczy: 08 Mar 2012

   

Wysany: 2012-03-13, 21:59   

hehehe kolezanko on z Toba jest czy z twoim domem??
nNie ma sie co wstydzici :D
normalnie ale jaja xd
co ty wypisujesz wstydzic sie własnego domu hehe
i mnie walnelo jeszcze to jest z zamoznej rodziny mieszka na wsi i w bloku xd
na bogato leci normalnie.
i jeszcze masz 17lat eh.
pozdrawiam
 

Jendrol  

Mega wymiatacz

Bass Player



Wiek: 31

Doczy: 22 Kwi 2010

Skd: Bochnia

   

Wysany: 2012-03-13, 23:03   

Masz jakiś wpływ na to gdzie i jak mieszkasz ? - raczej nie, więc po co ten krzyk. Nie popadaj w paranoje. Może problem leży w tym, że boi się spotkać z rodzicami czy coś. Jak ma zamiar wybrzydzać tylko ze względu na to gdzie mieszkasz, to daj sobie spokój - miejsca gdzie się rodzisz nie wybierasz.
_________________
I wanna lead my life alone
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doczya: 15 Gru 2008

Skd: Barcelona

   

Wysany: 2012-03-14, 07:53   

Disobey, a nie uważasz, że takie obawy są bezpodstawne? :-) Gdyby dla Twojego chłopaka ważna była Twoja sytuacja mieszkaniowa, to z pewnością nalegałby o wiele wcześniej na wizytę w Twoim domu. Poza tym sądzę, że w dużej mierze pewnie nie doceniasz swojego domu. Wykluczasz sytuację, w której ktoś mógłby ocenić go w sposób pozytywny. Myślę, że o wiele ważniejszym czynnikiem jest atmosfera w domu. To, by Twój partner czuł się swobodnie oraz komfortowo. A na to nie wpływa stan tynku, czy jakość mebli. :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



Imię: Anet

Wiek: 30

Doczya: 06 Lut 2012

Skd: z lubelskiej wsi

   

Wysany: 2012-03-15, 16:26   

Pomyśl nad wyglądem swojego serca, bo to, o czym piszesz to nieznaczące pierdoły.
 

CiociaSamoDobro  

Mega wymiatacz

sarcasm-fluent



Wiek: 32

Doczya: 16 Lis 2011

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2012-03-15, 16:33   

koniecznie musisz wyremontowac dom, koniecznie :mrgreen: przepraszam, nie moglam sie opanowac... Przesadzasz nieco... nie przyjdzie przeciez przegladac Ci mieszkania, jezeli uwazasz ze zerwie z Tb przez "dom" :mrgreen: tzn. ze wasze relacje sa plytkie i powerzchowne i nie powinnas tracic na niego czasu.
_________________
"Act like a lady, think like a boss."
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 14 Lip 2010

   

Wysany: 2012-03-15, 19:59   

Boże, gdy ja poznałem moją dziewczynę to dom wyglądał też na stary, zwykła cegła nieotynkowana, blacha na dachu przebijała starym kolorem, w koło domu takie betonowe kwadraty. Wie gdzie mieszkałem od samego początku, codziennie obok mojego domu do szkoły jeździmy, nie robiłem z tego żadnego halo, ani ona, wszystko jest okej. Po jakimś czasie remont domu, dach, elewacja, w koło inaczej, i żadnej zmiany u niej nie widzę, nie zmieniła się z powodu domu, także Tobie radzę żebyś się nie przejmowała.
 

ania23330

User


Doczy: 15 Mar 2012

   

Wysany: 2012-03-16, 20:59   

hej. Wiesz ja tez mam taki problem bo może pewnie niektóre osoby tego nie rozumieją ale mam chłopaka, który ma śliczny dom jest zamożniejszy, a moja rodzina ma gospodarstwo rolne i sie wstydzę tego jak wygląda dom i jego otoczenie.. ale wiesz myśle że to czas spędzony z Tobą będzie dla niego najważniejszy i ty oczywiście. chłopaki w sumie inaczej patrzą na takie rzeczy niż my dzieczyny więc będzie dobrze. życzę udanego czasu z nim spędzonego i staraj sie nie przejmować tylko czuć sie naturalnie to ważne :)
 

dareczek  

User


Doczy: 26 Wrz 2017

   

Wysany: 2017-09-26, 22:08   

Dom zawsze można ogarnać małymi kroczkami :) Mój dom też wygląda średnio, ponieważ dopiero jestem na temacie ocieplania razem z kosbud i dopiero po jego ociepleniu będzie można przygotować ostatnią warstwę, aby to wygłądało :)
 

archiwald

User


Doczy: 25 Pa 2017

   

Wysany: 2017-10-25, 14:32   

Ładne schody można zamówić bez problemowo, a jest wiele fajnych i ciekawych rozwiązań, dzięki którym możemy polepszyć wygląd domu.
 

ali12  

User


Wiek: 43

Doczya: 25 Pa 2017

   

Wysany: 2017-10-25, 22:07   

daj spokoj sie przejmujesz takimi rzeczami. mysle ze jak cie kocha to nie bedzie zwracal na to uwagi. tym bardziej ze macie do siebie tak blisko i nie bywacie u siebie w domach.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com