Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

czarownica  

Stały User


Do³±czy³a: 12 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-09-24, 14:45   buty taktyczne dla kobiety

Hej, pisze w tym dziale bo nie sądzę, żeby mi dziewczyny pomogły :)
Otóż chcę się dowiedzieć czy mozna kupić buty taktyczne dla kobiety.
Kumpel zaraził mnie paintballem, a nie chce biegac po lesie w przypadkowych butach stad pomysł, żeby kupić damskie taktyki.

Możecie mi pomóc?
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-09-24, 14:52   

http://allegro.pl/buty-ta...1242278461.html

http://allegro.pl/buty-gr...1229894730.html

Ja nigdy nie miałem takich butów, ale poszukaj sobie na allegro w militariach
_________________
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-09-24, 15:07   

Wydaje mi się, że nie dostaniesz typowo damskich butów tego typu. Najlepiej po prostu jak byś kupiła je w sklepie, przymierzyła na nogę i wtedy byś mogła stwierdzić jak Ci leżą na stopie, czy wygodnie Ci w nich etc.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

herger  

Stały User



Wiek: 38

Do³±czy³: 16 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-24, 16:45   

Bardziej proponuje poszukać po sklepach militarnych w okolicy bo jednak z rozmiarami jest różnie. Co do typowych damskich nie ma czegoś takiego, buty takie są uniseks.
 

czarownica  

Stały User


Do³±czy³a: 12 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-09-29, 14:02   

herger napisa³/a:

Bardziej proponuje poszukać po sklepach militarnych w okolicy bo jednak z rozmiarami jest różnie. Co do typowych damskich nie ma czegoś takiego, buty takie są uniseks.



heh, no ja poki co szukam w bates.pl, nie chce mi się chodzic po sklepach, a poza tym ostatnio za bardzo nie mam kiedy. Szukam szukam i nie znajduję, a może źle patrzę.
Ale w sumie na upartego czy kobieta nie może nosić męskich butów skoro rozmiar pasuje?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-09-29, 14:50   

czarownica napisa³/a:

Ale w sumie na upartego czy kobieta nie może nosić męskich butów skoro rozmiar pasuje?


No a dlaczego by nie mogła ?
Tym bardziej jeśli chodzi o takie buty jak tutaj - taktyczne. Gdzie nie ma rozgraniczenia, obuwie taktyczne damskie/męskie :)
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-10-01, 12:35   

nosilam magnumy na jednym obozie i jesli tylko znajdziesz maly rozmiar, to sa super wygodne
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-10-11, 14:52   

No raczej nie ma takiego rozgraniczenia :-) Jak dziewczyna pcha się pod ostrzał, to buty jej nie powinny przeszkadzać :-) Do paintballa taktyczne będą najlepsze, ewentualnie trekkingi. Jeśli o mnie chodzi to wybrałem Bates - buty szyte dla wojska :-) Wytrzymałe i wygodne. Jak masz zajawkę na ten sport, to możesz zainwestować.
 

zgrzytuÅ›  

User


ImiÄ™: Wojciech

Do³±czy³: 20 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-24, 14:26   

Wiem że jakieś już kupiłaś ale dla innych dziewczyn zarażonych paintballem i ASG/AEG polecam Magnumy oraz Desanty :) Jak jestem na jakimś poligonie to aż miło popatrzeć na uszoraną w błocie, zmęczoną i spoconą bez checi do życia! Ahh, to jest widok a szczególne kiedy dziewczyna mi dziękuje kiedy mam zrobić 50pompek a każe 20 ;D Kocham poligony albo strzelani aeg gdzie dziewczyną można postrzelać w dupę :hyhy: takie przyjemne ,,ałaaa!" :->

[ Dodano: 2011-01-24, 14:29 ]
Często się mszczą :-x w postaci 80kulek skierowanych we mnie :-/ Takie nie przyjemne krwawe strupy na plecach :->
 

niktznany

Stały User


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-06-09, 09:32   

A ja wszystkim bawiącym się w paintball, asg, biegających w trudnych warunkach, polecałbym buty bates. Kiedyś wchodząc na Giewont, widziałem gościa, który tam wbiegał i on właśnie miał buty tej firmy. Zagadałem go o to i mówił, że to najlepsze buty do ekstremalnych warunków. Nie widzę powodu, by gościowi nie zaufać, sam przeglądałem te buty i rzeczywiście są bardzo wysokiej jakości.
 

Juzek  

Wymiatacz


Do³±czy³: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2011-06-13, 22:54   

Dokładnie: Batesy ew. troche tańsze ale dobre Bellevile np. 790G.
Desanty, Magnumy itp. odpadają w przedbiegach do Batesów.
 

Zavih  

Stały User

Kucharzyna



ImiÄ™: Filip

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Cze 2011

Sk±d: Wschód Polski

   

Wys³any: 2011-06-19, 17:24   

Ja mam Bates'y i jestem zadowolony z nich bardzo :)
Kupiłem je, w militarnym u siebie.
_________________
Mężczyznę można "wykastrować" jednym zdaniem: Wolę, abyś był moim przyjacielem niż kochankiem. Woody Allen
 

paluszka  

User



Do³±czy³a: 26 Mar 2011

   

Wys³any: 2013-12-29, 12:45   

mój mąż właśnie poluje na jakieś buty do paintballa, myślicie że bates może się sprawdzić?
 

niktznany

Stały User


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-01-08, 18:29   

Bates są świetne, jeśli tylko ma się odpowiednie fundusze to warto je kupić. Dla kogoś, kto ma mniej kasy, polecałbym buty taktyczne Magnum - także wysoka jakość, dobre tworzywo, buty lekkie i chroniące stopę oraz kostkę.
 

Szalona Ja

User



Do³±czy³: 13 Sie 2009

   

Wys³any: 2014-01-13, 13:22   

paluszka napisa³/a:

mój mąż właśnie poluje na jakieś buty do paintballa, myślicie że bates może się sprawdzić?



Mój brat ma Batesy. Jak się dobrze poszuka w necie to można tanio kupić. Zadowolony z nich jest, no i w reszcie ma wygodne i nieprzemakające buty. W paintballa się czasami gra w trudnych warunkach, więc nie ma co ryzykować przemoczeniem nóg i chorobą. Dla kobiet też mają fajne modele, więc warto wziąć ich pod uwagę.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com