Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ray  

Stały User



Do³±czy³a: 28 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-10-15, 21:47   Bycie w zwiÄ…zku, a inni ludzie

Powiedzmy tak, kobieta jest w związku z facetem. Kocha, to on jest dla niej najpiękniejszy i najcudowniejszy, a ona dla niego. Czy wy mimo związku np idąc na ulicy stwierdzacie, ze jakaś tamta kobieta ma niezłe nogi, a tamten mężczyzna jest przystojny? Czy ma się do tego prawo kiedy jest się z kimś innym? Czy rozmawiacie na takie tematy?
Mimo, że kochasz tą osobę najbardziej na świecie, widzisz u innych coś czego nie ma Twój partner?
Nie wiem, czy zrozumiecie o co mi chodzi.. także piszcie wszystko, co przyjdzie Wam do głowy, a może dotyczyć tego tematu ;)
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-10-15, 21:59   

ray napisa³/a:

Mimo, że kochasz tą osobę najbardziej na świecie, widzisz u innych coś czego nie ma Twój partner?


już okres bezgranicznego zaślepienia minął. nie da się oczu zamknąć i nie widzieć żadnego innego faceta. ale kwestia jak się tych 'innych' postrzega- bo jeżeli w kontekście, fajnie byłoby gdyby to on ze mną za rękę szedł, a nie mój aktualny partner, to coś jest nie tak...
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-10-15, 22:11   

Myślę,że nie ma nic w Tym złego,przecież nie będziemy mogli być przez cały czas zaślepieni tylko tą osobą,stawianą sobie za wzór naj.Można mieć też świadomość tego,że nasz partner/ka nie jest najcudowniejszy pod względem wyglądu,ale ma coś za co się ją kocha,bo tak i już.
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2010-10-16, 08:42   

Ja z moim facetem jestesmy juz dlugo razem i zaniedlugo sie pobieramy, a nie raz jak np, ogladamy film on mowi, ze np ta laska jest ladna albo ja mowie, ze jakis facet jest przystojny i nie ma problemu. Nie jestesmy az tak bardzo o siebie zazdrosni bo nie mamy do tego powodow.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-16, 11:20   

Ba, dla mnie będzie dziwne, jeśli facet "utraci" swoje odruchy - zwyczajnie udawaniem będzie mi to zalatywać, a wolałabym, aby był ze mną szczery.
Mimo związku mamy prawo, aby ktoś inny nam się podobał; ważny jest właśnie kontekst, w jakim kogoś odbieramy.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-10-16, 13:36   

ray napisa³/a:

Czy ma siÄ™ do tego prawo kiedy jest siÄ™ z kimÅ› innym?



Oczywiście, że tak. Choć nie wyklucza się to z tym, że tym naszym partnerem powinno być nam najlepiej i ja raczej o innych facetach nie myślałabym w kategoriach "fajnie byłoby nam razem" (...) i to samo dotyczyłoby to mojego lubego.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-10-16, 17:10   

Uważam, że jest to całkowicie normalne. Nie jest to przecież ani zdrada, ani obraza naszej drugiej połówki. To, że docenia się piękno drugiej osoby czy jej orginalność lub cokolwiek innego w żadnym stopniu nie szkodzi związku. Chyba że mówimy o skrajnościach, gdzie facet zobaczy jakąś dziewczynę, o której gada później przez tydzień, to akurat jest niezdrowe.
Ale ja sama, będąc w związku, oglądam się za ludźmi, z czystego zainteresowania. Nie ma w tym żadnych podtekstów. Zawsze może się zdarzyć, że akurat minie mnie kobieta czy mężczyzna i spodoba mi się ich ubiór czy fryzura, czy kształt twarzy, czy perfumy, cokolwiek. Nie jest to ani złośliwość, ani igranie z uczuciem partnera.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-10-19, 00:09   

Nie porównuję w ten sposób ludzi i nie zwracam uwagi na szczegóły. Nie wygląd jest u mnie na pierwszym miejscu. Aczkolwiek jeżeli ktoś w ten sposób robi, nie uważam tego za zdradę, bo to raczej naturalne jest. Dopóki oczywiście nie porównuje się partnera do wszystkich innych osób na świecie, wytykając mu jego wady i wychwalając zalety innych, tylko po to, by mu dopiec. Bo to już jest chore.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-10-19, 10:34   

Tak właśnie jest.
Przypomniała mi się sytuacja, kiedy lecieliśmy samolotem z moim partnerem, a on stwierdził, że stewardessa, dodatkowo Hiszpanka, jest ładna.
Pomyślałam wtedy, że go nienawidzę za to, co powiedział.
Później ciągle gapiliśmy się na tę stewardessę.
A ja miałam potem smętną minę i przestałam obejmować jego dłoń.
Moje poczucie własnej wartości jakoś się zmieniło bardzo.
Więc mówienie o tym nie jest dobrym pomysłem.

Zresztą, to jest możliwe, żeby nie oglądać się za innymi dziewczynami.
Kilka razy rzuciło mi się to w oczy.
Znam chłopaka. Siedzieliśmy pewnego dnia razem na ławce. Przechodziła obok nas dziewczyna, według mnie bardzo charakterystyczna.
Miała wysokie buty, zgrabne nogi, dodatkowo rajstopy w kolorze żółtym.
Piękne loki.
Spojrzałam na nią, mój partner przypuszczalnie też by spojrzał.
Ten chłopak natomiast nie zwrócił na nią uwagi, nie był zajęty.
Po prostu patrzył i w ogóle nie wzbudziła w nim zainteresowania.
Kiedy przypuszczam normalny mężczyzna spojrzałby.
I to bardzo mi zaimponowało.
Zrozumiałam i jestem tego pewna, że ten właśnie chłopak byłby dobrym mężem.
Bardzo wiernym itp.
Bardzo bardzo bardzo bardzo go przez to polubiłam.
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-22, 19:14   

ray napisa³/a:

Mimo, że kochasz tą osobę najbardziej na świecie, widzisz u innych coś czego nie ma Twój partner?


Raczej nie. Patrzę na innego mężczyznę z całkowitym brakiem zainteresowania.
Mój mąż pewnie by oszalał z zazdrości, jakbym namiętnie opowiadała o wyglądzie innego faceta.
Ale drugiego takiego, równie przystojnego jak on nie miałam jeszcze okazji spotkać, więc przechodzą na sucho.
Z kolei on nie kryje się ze swoim wrażeniem na temat widzianych dziewczyn. Nie ma to na mnie żadnego wpływu.
Jakoś w ogóle mam spaczony pogląd na zazdrość.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

martaigo  

User


Do³±czy³a: 30 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-30, 13:58   

Ale to jest normalne my nie jesteśmy osobami przystosowanymi do życia w związku przez całe nasze życie z 1 osobą. Tylko tak nam się wydaje, że potrafimy. Naturalne jest, ze podobają nam sie inne osoby. I nie możemy do tego podchodzić z zazdrością że ktoś na kogoś spojrzał
_________________
Najlepsza sesja ciążowa warszawa , abo zobacz aranżacje wnętrz Radom .
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-01, 19:37   

Jestem z facetem cztery lata i powiem Wam, że na początku znajomości to ja rzucałam tekstami (przeważnie przy oglądaniu filmów), że jakiś tam facet jest super. Mój facet najpierw rzucał niby fochami (tzn. obrażał się ale na żarty) a gdy zaczęliśmy ze sobą szczerze rozmawiać to i on zaczął komentować wygląd innych kobiet, które mu się podobają. Oboje wiemy czego chcemy a takie udawanie, że inne atrakcyjne osoby nie istnieją jest według mnie toksyczne.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com