Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-12-23, 13:32   

Zwykle po prostu kupujÄ™ to co mi siÄ™ podoba.
Oczywiście,że istnieją jakieś ograniczenia cenowe,czy nie kupię czegoś co już na pierwszy rzut oka jest 'wadliwe'.Buty,płaszcze,dżinsy-w tym przypadku zwracam szczególną uwagę na jakość wykonania.Jednak wiem,że zapewne w następnym sezonie moja zawartość szafy i tak ulegnie zmianie wraz z nowymi trendami.
Jeżeli zaś chodzi o oryginalność,to nie odgrywa ona większej roli.
_________________
Drugs&hugs.
 

Ostatnio zmieniony przez slow 2010-12-23, 20:11, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

axelka  

Mega wymiatacz

...



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-12-23, 19:15   

W kwestii ubioru jakoś szczególnie oryginalna nie jestem, nie lubię się wyróżniać poprzez ubrania, w których nie czułabym się dobrze.
Jeśli mi się coś podoba i dobrze na mnie wygląda( bo to nie zawsze idzie w parze...), to to kupuję, no chyba,że cena jest wyjątkowo wysoka, albo to "coś" nie jest jej warte.
_________________
+++ Błąd Dzielenia Przez Ogórek. Zainstaluj Wszechświat Ponownie I Rebutuj +++
 

Furey  

Stały User



Imię: Michał

Wiek: 29

Do³±czy³: 21 Gru 2010

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-12-23, 20:01   

Funkcjonalność i dobre samopoczucie w tym, no może jeszcze wygląd. Na markę w ogóle nie patrze .
_________________
Pomoc na GG: 386 88 96
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-12-23, 20:09   

cena nie zawsze idzie w parze z jakością. zwykle mam pewne ograniczenia cenowe, nie sięgam nawet po rzeczy powyżej jakiejś kwoty (rzadko bo rzadko, ale zdarzają się oczywiście wyjątki). zwracam uwagę głównie na materiał, z jakiego jest ciuch wykonany, czy przeżyje więcej niż jedno pranie...
_________________
meow
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-23, 20:12   

Pierwsze cena, chociaż jak kupuję buty to potrafię dać nawet 200zł. Buty muszę mieć wygodne zawsze.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-12-23, 20:36   

Ani cena, ani oryginalność byle by mi pasowało. Oryginalne czy nie oryginalne, ale ta sama szmata.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-12-23, 21:12   

Na początku zazwyczaj szukam czegoś co wpadnie mi w oko,przyglądam się,sprawdzam szczegóły,cenę,a jeżeli pierwsze wrażenie jest dobre-zabieram do przebieralni.Następnie jeśli jestem zadowolona z tego jak ubranie na mnie leży sprawdzam jeszcze materiał,a gdy się upewnię,że wszystko jest jak trzeba,idę do kasy.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-12-24, 15:37   

Najpierw na to czy mi się podoba i czy kiedykolwiek to założę. Później na jakość, a później na cenę. Jeśli te dwa ostatnie czynniki są do przyjęcia to idę mierzyć, a jeśli wyglądam w tym korzystnie to biorę.
Nie zwracam uwagi na to czy ktoś już ma podobne, nie potrzeba mi być oryginalną;).
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2010-12-24, 17:21   

Jak kupuje sobi jakaÅ› rzecz to nie patrzÄ™ czy jest oryginalna i modne tylko kupuje to co
i się żytnie podoba , i mam w gdzieś komentarze innych wazdne jest żeby było to z bardzo dobrych materiałów .
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

Jaśmin

User



Do³±czy³: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-24, 20:32   

Myślę, że wszystkie te czynniki są ważne. Przynajmniej dla mnie. Nie kupię czegoś, na co mnie nie stać. Ale wchodząc do sklepu patrzę najpierw na to, co mi się podoba. Później dopiero sprawdzam jakość, a na końcu cenę. Czasem na jakość przymykam oko, gdy widzę, że cena jest niska i za takie pieniądze warto to kupić. Nie kupię natomiast czegoś, co mi się nie podoba. A moda, choć podświadomie kształtuje moje gusta.
 

Alouette  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-12-28, 12:48   

Najważniejsze, żeby mi się podobało. Cenę dam radę jakoś przeboleć, o ile nie jest to żaden kolos. Wybredna jestem dosyć, zakupy kocham całym sercem, ale po całym dniu i kilku centrach handlowych, bywa, że wybieram zaledwie dwie, czy trzy rzeczy. Lub jedną. Oryginalnym można być i przez zestawienia ubraniowe, jak ktoś umie dobrać, to i z białej bluzki oraz najprostszych jeasnów zrobi dzieło sztuki.
_________________
"¯yj szybko, umieraj młodo, kochanie, zanim się zestarzejesz."
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-12-28, 12:54   

najpierw na to czy mi sie podoba, pozniej na cene i jakosc. Jezeli wiem ze ktos ma cos takiego to nawet tego nie ogladam, jakos tak po prostu mam.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

ncl

User


Do³±czy³: 03 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-03, 11:08   

W sumie chyba nie ma jednej recepty. Pewnie wybiera się najpierw sklep, w którym wiesz, że znajdziesz coś w normalnych cenach, a później patrzysz co ci się podoba. Później znów cena. Obaczajenie czy cena jest adekwatna do jakości i decyzja ;) .
Ja się tylko zastanawiam co z jakością, gdy się kupuje przez internet. Nie wiem jak wy, ale jak coś znajdę w sieci i mi się spodoba to mogę zaryzykować :)
 

Iluvatar  

Wymiatacz

postman



Wiek: 29

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-01-03, 18:33   

Dla mnie najważniejsze jakość i cena, a oryginalności raczej nie biorę pod uwagę
 

potargane_mysli  

Stały User



ImiÄ™: Laura

Wiek: 28

Do³±czy³a: 24 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-03, 21:47   

Kupuję to co wpadnie mi w oko, nie kieruje się tym, że koleżanki mają podobne to ja też muszę takie coś mieć. Mam różne upodobania. A co do cen to różnie wydaje. Najważniejsze, żebym dobrze się w tym czuła i było wykonane z dobrego materiału. Oczywiście nie wydam na bluzkę 200 zł, jakaś granica jest.
_________________
"Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że zabrakło Ci odwagi."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com