Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-02-21, 06:43   

Porożysty napisa³/a:

Nawet jesli to podkoszulek?



A co ma do tego podkoszulek? Dobry podkoszulek nigdy nie był zły.
 

Porożysty  

Mega wymiatacz


Imię: Paweł

Do³±czy³: 26 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-02-21, 06:47   

To, ze podkoszulek markowy za 130zl, to zwykle marnotrastwo, za ktorym nie idzie jakosc.
_________________
Jest zima, to musi być zimno.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-02-21, 19:39   

Nie no, wiesz. Gratuluję ludziom, którzy tyle wywalają na pieprzony podkoszulek, naprawdę ; ).
 

Kubas  

User

WÅ‚adca Zalesia


ImiÄ™: Krzysztof

Wiek: 31

Do³±czy³: 20 Lut 2011

Sk±d: Siemianowice ¦l±skie

   

Wys³any: 2011-02-21, 19:45   

Często lepszą jakość mają tanie ciuchy na targu - taka smutna prawda.
Większe firmy potrafią manipulować ludźmi i tyle.
_________________

 

swiatlazgasly  

Wymiatacz



ImiÄ™: K.

Wiek: 30

Do³±czy³a: 04 Lut 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-02-21, 21:20   

Jeśli o oryginalność chodzi, to ubierając się w sieciówkach człowiek nie ma na to szans.
W każdym razie, ja przy zakupach szukam czegoś, co mi się podoba, przeważnie nie chodzę z założeniem "kupię sweterek i wracam do domu". Lubię pochodzić po sklepach i poszukać czegoś fajnego. Cena to drugorzędna sprawa, chociaż przez 70% roku są wszędzie wyprzedaże, jakby nie patrzeć.
Jeśli chodzi o rzeczy firmowe, te takie znaczki, jak to się mówi, to raczej zamawiam, nie kupuje w zwykłych sklepach.
Najważniejsze, żeby dobrze czuć się w tym, co sobie kupimy. : )
_________________
Pierwsza w kolejce do nieba.
 

malboro  

User

; >



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 21 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-21, 21:37   

Ja uwielbiam chodzić po lumpach, nigdy nie wiadomo na co można natrafić ! Cena niska, a i markowe ciuchy się zdarzają.
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2011-02-22, 13:06   

swiatlazgasly, co ci z tych wyprzedaży :?: W sklepie A jest wyprzedaż spodni 70% i kosztują 100 zł a w sklepie B są te spodnie same bez żadnych wyprzedaży za 70 zł . Takie są te wszystkie promocje i wyprzedaże ... Człowiek ma już tak nabity w bani że jak zobaczy napis promocja lub wyprzedaż odrazu musi to kupic bo myśli że zrobi najlepszą inwestycje w swoim życiu ... :mrgreen:
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

swiatlazgasly  

Wymiatacz



ImiÄ™: K.

Wiek: 30

Do³±czy³a: 04 Lut 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-02-22, 14:28   

Don Rafaello napisa³/a:

Człowiek ma już tak nabity w bani że jak zobaczy napis promocja lub wyprzedaż odrazu musi to kupic bo myśli że zrobi najlepszą inwestycje w swoim życiu ... :mrgreen:



Nie o to mi chodziło :D
Nie kupuję czegoś, bo jest na wyprzedaży.
Napisałam, że w sklepach często one są po prostu ;) .
_________________
Pierwsza w kolejce do nieba.
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2011-02-22, 14:49   

swiatlazgasly,W takim razie luz , źle zrozumiałem to :-P
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-02-22, 18:48   

swiatlazgasly napisa³/a:

Jeśli o oryginalność chodzi, to ubierając się w sieciówkach człowiek nie ma na to szans.


jeżeli kupujesz ubrania i one ciebie kształtują, a nie ty je- to tak, wtedy kupując w sieciówkach nie da się być oryginalnym.
ale to chyba nie o to chodzi. unikatowe nie muszą być ubrania. mogą być zwykłe, ale jeśli połączenie ich jest ciekawe, to choćby obok stanął ktoś w tych samych rzeczach, ale założonych jak na manekinie, bez duszy, to widać różnicę. jest oryginalność.

ja mam tak, że to sklepów, które uznaję za drogie i niewarte uwagi, w ogóle nie wchodzę. i to jest kryterium cena.
lubię kiedy się przekłada na jakość. ale jeśli płacę na koszulkę dwie dychy, bo jest ładna, to ma być tylko ładna, ale raczej na kilka lat nie starczy. dlatego płacić drogo opłaca mi się tylko za rzeczy, które są klasyczne i dobrze wyglądają zawsze. oryginalność im ja nadaję. nie muszą być jakieś strasznie zakręcone. w połączeniu z resztą mojej wizji i tak będą dobre.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-06, 12:39   

Najpierw zwracam uwagę na ich oryginalność,później jakość i na końcu cenę, jednak jest to kryterium decydujące. Nie lubię przepłacać za ubrania, co nie oznacza, że jestem skąpa. Lubię kupować rzeczy,które są warte swojej ceny. I tym sposobem, ubrania, które mam trzy lata są w stanie prawie idealnym przy regularnym noszeniu.
W sieciówkach też można znaleźć ciekawe ubrania, wystarczy poszukać.

sheilven napisa³/a:

ja mam tak, że to sklepów, które uznaję za drogie i niewarte uwagi, w ogóle nie wchodzę

Też tak robię.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

dianadiana  

Stały User

paranoid



ImiÄ™: Diana

Wiek: 28

Do³±czy³a: 02 Sty 2011

Sk±d: Bia³ystok

   

Wys³any: 2011-03-06, 14:06   

Sade napisa³/a:

sheilven napisał/a:
ja mam tak, że to sklepów, które uznaję za drogie i niewarte uwagi, w ogóle nie wchodzę
Też tak robię.



I ja.
Generalnie rzadko kiedy znajduje cokolwiek dla siebie w galeriach handlowych. O ile taki H&M miał niezłe rzeczy jeszcze jakiś czas temu, teraz ciężko mi tam coś dla siebie znaleźć. Moda, która aktualnie panuje, praktycznie w ogóle nie wpada w mój gust.
Najpierw patrzę na wygląd danej rzeczy. Jeśli wydaje mi się godna przymierzenia, po prostu idę i ją mierzę. Zazwyczaj patrzę na cenę w trakcie oglądania ubrania, ale najpierw muszę przymierzyć, żeby przekonać się, czy dana rzecz jest rzeczywiście jej warta. Jeśli tak, to po prostu idę do kasy. Nie znam się na materiałach, tak więc zdarzyło mi się kupić ostatnio dwie pary bojówek, które strasznie się gniotą i trochę z tego powodu ubolewam.
Podsumowując: wygląd najpierw, cena później (w rozsądnych granicach), a na to czy coś jest modne nie patrzę podobnie jak na jakość materiału, ponieważ się na tym nie znam.
_________________
"I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not..."
Kurt Cobain.
 

malinowa1  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2011-03-16, 17:29   

Jesli o mnie chodzi to jakoś i cena maja pierwszorzędne znaczenie.A to miedzy innymi dlatego,ze jednak nie zawsze ciuszki mega oryginalne sa dobrej jakości.Ja teraz sporo ciuszków kupiłam w necie w sklepie lejdi i powiem Wam ze jak patrze na ciuchy w sieciówkach to sa 2 razy droższe a jakoś jest czesto o wiele gorsza.
 

Hawranek1922  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³: 17 Wrz 2010

Sk±d: Wodzis³aw ¦l±ski

   

Wys³any: 2011-03-20, 18:15   

Najpierw patrzę na gust, czy mi się podoba. Następnie jakość, a na końcu cena.
_________________
Choć nikt nie nazwie ulic naszymi imionami, my wciąż jesteśmy zasad i wartości strażnikami.
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-03-20, 19:40   

Hawranek1922 napisa³/a:

Najpierw patrzę na gust, czy mi się podoba. Następnie jakość, a na końcu cena.


ja tak samo, i myślę, że wszyscy normalni ludzie też.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com