Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-20, 20:14   

Najpierw patrze na cenę (student) później czy ma coś w sobie ten ciuch. Później dopiero jakość.
_________________
lol
 

jula11  

User



ImiÄ™: Julia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-21, 13:20   

ja najpierw patrze czy dana rzecz mi sie podoba, nie cieszy mnie kupienie czegoś taniego co nie jest w moim stylu :) lubie ładne i dobrej jakości ubrania, cena nie jest najważniejsza, ale nie jestem z tych co płaca 300 zł za zwykły podkoszulek, o nie ! :P
_________________
tylko oceany wspomnień..
tamten dzień zabrał Cię na zawsze, światełko w moim sercu, wszystko staje się tłem.
 

szymon_50007  

User

yEah.!


Do³±czy³: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: dalekO

   

Wys³any: 2011-03-23, 01:26   

ja kupuje raczej ciuchy dobre jakościowo , co za tym idzie - wysoka cena , ale mój ciuch musi być taki aby nikt takiego samego w szkole nie nosił , bo ja juz więcej go nie ubioree :D
_________________
'dz!ękujÊ wAm zA to ¯e n!e boJę s!ę życ!a'
 

Ammai  

Stały User


ImiÄ™: Sandra

Wiek: 32

Do³±czy³a: 12 Mar 2011

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2011-03-23, 07:04   

ja często kupuję w 'łachach', bo jak się umie szukać to tanio można kupić rzeczy świetne jakościowo, a marek zwykle wybór jak stąd do Warszawy, więc nie ma problemu, a i oryginalność zwykle zapewniona ;)
jak mam wydać choćby 4-5 dych na zwykły t-shirt w siecówce to mi ręka drży przy płaceniu :mrgreen:
 

szymon_50007  

User

yEah.!


Do³±czy³: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: dalekO

   

Wys³any: 2011-03-23, 09:51   

ale w second hand'ach to ja też kupuje ;d bo jak kupie tam to mam pewnosc w 98% ,że nikt nie bd miał tego samegoo ;d
_________________
'dz!ękujÊ wAm zA to ¯e n!e boJę s!ę życ!a'
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-03-23, 10:57   

Najpierw szukam, co mi się podoba. Często po spojrzeniu na cenę ciuch już nie jest taki ładny jak wcześniej. A jakość? szyć umiem, więc jak coś się popsuje to problemu nie ma.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-03-23, 11:03   

Szczerze, to myślenie mi się włącza czysto studenckie. Cena. Na urodę nie patrzę, ale na stylówę owszem. Zresztą, lubię niekiedy ubrać się w łachy.
 

Dagha  

Stały User

Yeaa .



ImiÄ™: Daga .

Do³±czy³a: 27 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-28, 16:57   

Najpierw patrzę na to czy mi się podoba, później na cenę , a później jakość . :-x
_________________
Byłam [...] od niego mądrzejsza o pewne doświadczenie - ja naprawdę rzuciłam heroinę i wiedziałam, że jeśli człowiek decyduje się na ten krok, przestaje ględzić i po prostu robi to, co trzeba zrobić.
 

Jagermeister  

User


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 34

Do³±czy³: 08 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-08, 00:56   

Najpierw patrzę na oryginalność i czy dany ciuch pasuje do mojego stylu. Jeżeli tak to jestem w stanie zapłacić więcej. Przynajmniej wiem że trochę w tym pochodzę.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-04-17, 14:02   

Przede wszystkim patrzÄ™ na to, co mi siÄ™ podoba. Potem dopiero na cenÄ™.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

YtYtY  

User

Karolajna



ImiÄ™: Karolajna

Do³±czy³a: 28 Kwi 2011

Sk±d: Opole

   

Wys³any: 2011-04-28, 11:36   

Oryginalność, jakość, cena ... to moja kolejność :) zdecydowanie nie kupuję ciuchów z tego powodu, bo są tanie, omijam outlety i secondhandy, bo nie potrafię tam nic znaleźć, chociaż moja znajoma ma do tego cierpliwość i oko, a co za tym idzie ... za niewielką kasę wygląda idealnie :)

dlatego warto jest mieć swój styl i czasem poczekać nawet na wyprzedaż, niż kupić byle co, skoro po praniu i tak będzie wyglądało jak ścierka (są wyjątki od tej reguły, jednak ja nie znam ich zbyt wielu) :):):)
_________________
Pozdro,
K.
 

bartek99113

Stały User

Grzeczny Nastolatek


Imię: Bartek/Bartłomiej

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Kwi 2011

Sk±d: Z Ukrainy

   

Wys³any: 2011-04-28, 18:04   

Jimmy FoX napisa³/a:

Przede wszystkim patrzÄ™ na to, co mi siÄ™ podoba. Potem dopiero na cenÄ™.




No to Ty masz dobrze,ja muszę patrzeć na cenę i na moje widzi misie na raz, :-D .
_________________
Я український
 

czubowata  

User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 20 Kwi 2011

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2011-04-28, 20:55   

Najpierw na orginalność i to, czy nie jest to ubranie 'jednego sezonu'. Co prawda raz, na jakiś czas pozwolę sobie na większe szaleństwo, ale cena także gra niemałą rolę :)
_________________
You motherf*ckas just leave me be,
Ya could never give me cure for the pain I feel inside.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-04-28, 21:02   

¦wietna Koszula + Dobra Cena = Chcę to
_________________
#truestory
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2011-04-29, 09:17   

Jak już znajdę coś co mi się podoba to najpierw patrzę na cenę, potem mierzę, na jakość nie zwracam uwagi, jeżeli cena mi odpowiada i dobrze leży to kupuję.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com