cena tatuazu...
Odpowiedz do tematu

: cena tatuazu...
nie wiem czy wybrałam dobry dział... jeżeli nie to przepraszam Przechodząc do sedna:) chciałabym zrobić sobie mały tatuaż nutki na nadgarstku.wymiar to około 1cm na o.5 cm. Chciałabym wiedzieć jaka jest cena? wiem że to zależy od salonu itd. Ale osoby które mają tatuaż niech wypowiedzą swoje zdanie w kwestii ceny proszę:]

Jak miała na imię Mama Muminka przed jego narodzinami?? :D:D
:
madzia, to zależy tylko i wyłącznie od salonu i jakości , koloru . Ja osobiście płaciłem 1 zł i jeszcze czipsy do tego .

Jestem tylko człowiekiem ^^
:
Ja za smoka na ramieniu ok 25 cm zapłaciłem 80 PLN

:

miniX napisa³/a:

za smoka na ramieniu


huahuahuahua.

uśmiechaj się ładnie, a jeżeli nie jesteś pasztetem to może nawet mniej zapłacisz.

i'm burning up a sun just to say goodbye.
:
ja ostatnio sobie wydziarałam grupe krwi
zapłaciłam 150 zł. Tylko własnie, zależy od salonu jak wcześniej pisano i o wykorzystanie tuszu na tatuaż.

:
no to w sumie standardowa cena za taki tatuaż jak masz Ty,zaneciok

a za taki jak chce madzia to myślę,że nie więcej niż 100zł

:
byłam wcześniej w 2/3 salonach i powiedziano mi, że 80 zł. Ale stwierdziłam, że wolę iść do faceta który siedzi w zawodzie już 10 lat i zapłacić więcej a mieć pewność , że wszystko będzie ok

[ Dodano: 2011-03-23, 22:00 ]
Ale Madziu, zrób mniej więcej projekt tatuażu w którym miejscu miałby być (fotoszop) i wyślij facetowi z salonu w którym chciałabyś zrobić, na maila zdjęcie i zapytaj po prostu o cenę ;)

:
Cena za najmniejszy tatuaż to ok 50 - 70 zl pewnie zapłacisz ze 100 120 zl

:
po co photoshop? wyslij mu sam wzór i powiedz gdzie to ma być,gościu jest tatuażystą,potrafi sobie to wyobrazić,nie trzeba mu phtshpa

:
w przyszłym tygodniu idę na spotkanie konsultacyjne:) i wtedy sie wszystkiego dokładnie dowiem:) już nie mogę się doczekać;] a skoro jesteśmy już na temacie tatuażu... to czy was bardzo bolało jego zrobienie? jak to znieśliście?

Jak miała na imię Mama Muminka przed jego narodzinami?? :D:D
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group