Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:38

Autor

Wiadomo¶æ

kinga2881  

Stały User

Zapalara


ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-22, 19:41   ChÅ‚opak..........?????

Do mojej szkoły przyszedł nowy chłopak i sie zauroczylam... Postanowilam sobie ze nie bedzie tak jak zawsze ze sie tylko gapie a on mnie nawet nie zna ... Wiec moja naj kumpela <nie z mojej szkoly>napisala do niego na gg za moja prosba i gadala z nim a on powiedzial zebym w szkole do niego podeszla z kumpelami <one tez sie bujaly w jego kolegach> Bylysmy odwazne i podeszlysmy... A nastepnego dnia napisala mu ze sie w nim bujam i stwierdzil ze nic nie obiecuje ze moglabym byc rok starsza ze pozyjemy zobaczymy <nie chcial robic nadzieji i kazal mi nic nie mowic lecz ona powiedziala> Potem wyszlo tak ze gadalam z nim osobiscie na gg poznawalismy sie zawsze musialam pierwsza do niego pisac ... Ktoregos dnia dowiedzialysmy sie z laski starsze o rok z nim sie troche kumpluja i nas obgadywaly (bo jest tam tak co sie w nim buja) Myslaly ze my sie nimi przejmiemy ale to PLASTIKI i dygalki wiec ich olalysmy i tak im powiedzialysmy ze sie zamknely... Wkoncu stwierdzilam ze ON i JA to raczej nie uda sie ... olalam go ale on sie ciagle gapil i ktoregos dnia<po dlugiej przerwie w kontakcie> sam do mnie na gg napisal :-o ... i coraz mnie z tamtymi laskami sie kumplowal ...
Potem jakis kumpel jago gral w internetowym radio i kazal im tam wejsc<bardzo zalezalo mu na moim sluchaniu tego> dal mi pozdrowienia myslalam ze sie przesluszalam ... i nic nie pisalam... nastepna audycja byla o 20 i powiedzialam ze wejde a on ze spoko i potem znowu dal mi pozdrowienia .... i tam byly dla niego piosenki dedykowa tylko ze na pseudonim i mowil ze to on jest i wogule szpanowal a teraz pytanie ZALEZY MU CZY NIE????
_________________
Skoro moje życie przelatuje mi przed oczami
Zastanawiam się, czy kiedykolwiek zobaczę jeszcze świt?
Za bardzo przyzwyczajona do mówienia 'żegnaj'
Ale jest już za późno, by podnieść wartość mojego życia
 

nana  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-22, 19:48   

Widać, że cię polubił. Więc czekaj na dalszy tok wydarzeń i bądź miła i uśmiechnięta dla tego facecika.
 

ewelinax  

User


ImiÄ™: Ewelina.

Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Gru 2008

Sk±d: Szczecin.

   

Wys³any: 2008-12-22, 22:33   

Jeżeli nie skreślił Cię, próbuje jakoś się z Tobą skontaktować, 'gapi' się - to zależy. :-)
 

kinga2881  

Stały User

Zapalara


ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-12, 16:50   

czekam na wiecej rad ... :-(
_________________
Skoro moje życie przelatuje mi przed oczami
Zastanawiam się, czy kiedykolwiek zobaczę jeszcze świt?
Za bardzo przyzwyczajona do mówienia 'żegnaj'
Ale jest już za późno, by podnieść wartość mojego życia
 

makoo  

Mega wymiatacz

¯yjący chwilą



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Gru 2008

Sk±d: prosto z Polski

   

Wys³any: 2009-01-12, 17:21   

kinga2881 napisa³/a:

czekam na wiecej rad ...


Nie smutaj tylko daj chłopakowi szanse (:
Niech siÄ™ wykarze.
Nie skreślaj go na wstępie, myślę że jeśli Ty będziesz chciała to coś z tego będzie :-)
_________________
Wiem, że nic nie Wiem
Sokrates

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
Woody Allen

Pozdrawiam CiÄ™ Go¶æ :)
 

KrystynaZgAzowni  

User

Niewiadoma.



ImiÄ™: Roxana

Wiek: 32

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

Sk±d: z Gazowni xP

   

Wys³any: 2009-01-12, 17:55   

Jestem pewna,że zaczęło mu zależeć.
_________________
Moja mama nauczyła mnie wiele. Od wczesnej młodości sączyła we mnie wiedzę, jaka się nie śniła filozofom...

Nauczyła mnie religii:
"Lepiej się módl, żeby na dywanie nie było śladu".
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-01-12, 18:54   

Ja też jako strona męska jestem pewien ,że opisywanemu męskiemu osobnikowi zależy ;P tym bardziej jak dostałaś dedykowaną piośniczkę/piosenkę ;P choć niekoniecznie ;D
Podejdź do niego na przerwie i pogadaj ;)
Pozdro ! :hyhy:
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-12, 19:27   

Myśle że mu zależy, w końcu jakikolwiek wysiłek ze strony męskiej zwłaszcza przyjemny ( nie wiem w jakim, ale zapewne młodym wieku) jest bardzo dobrym znakiem... Wyraźnie nie chodzi mu o jakąś taką lekką znajomość zwłaszcza że wie że się w nim kochasz.

kinga2881 napisa³/a:

czekam na wiecej rad ...


No cóż, jak narazie facet sam się wysuwa z inicjatywą... więc bądź dla niego miła i przede wszystkim bądź sobą!
Ale nie daj mu odczuć że skoczyłabyś za nim w ogień, najpierw poznajcie się bliżej... będzie łatwiej.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Diablica  

User



Wiek: 39

Do³±czy³a: 10 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-12, 22:01   

Czytając twojego posta zaczełam zastanawiac się ile ty masz lat,ale to w sumie nie ważne :-P

Chłopak cię polubił co daje ci do zrozumienia,a teraz ty musisz wychwycić wszystkie ważne informacje które on chce ci przekać :-)
_________________
Ze szczytu można dojrzeć jak wszystko jest małe. Tutaj nasze zwycięstwa i smutki przestają być ważne. To co zdobyliśmy i co straciliśmy zostaje w dole. Ze szczytu góry widzisz jak wielki jest świat i jak szeroki horyzont.

Paulo Coelho
 

bartek0393  

Stały User

i can...



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 10 Sty 2009

Sk±d: kuj. pom.

   

Wys³any: 2009-01-13, 19:55   

Diablica, ma racje i myślę że będzie ok :-)
_________________
Puchatku?
-Tak Prosiaczku?
-Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś.

z myślą o tych, którym dziekuje, że są
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com