Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

xyz123  

User

:)


Do³±czy³a: 14 Wrz 2017

   

Wys³any: 2017-09-14, 00:58   ChÅ‚opak..

Jestem z chłopakiem prawie 9 miesięcy. Jakiś miesiąc temu wrócił do przyjaźni z taką laską, która, dużo wcześniej zanim byliśmy razem, podobała mu się, nic nie miałam do ich przyjaźni, wydawała się spoko dziewczyną. 2 tygodnia temu zaczął się bardzo dziwnie zachowywać, praktycznie wcale nie miałam z nim kontaktu, nie odpisywał, nie odbierał, kłamał przy jakiś głupotach. Któregoś dnia byliśmy w kinie, on akurat zasnął i wzięłam telefon i sprawdziłam jego sms'y (u nas w związku to norma, nie chodzi o to, że sobie nie ufamy, po prostu nie mamy nic do ukrycia), okazało się, że pisał do wspomnianej wyżej "przyjaciółki" jaka to jest cudowna, że tęskni za nią i że chciałby z nią być, a nam i tak się nie układa..szczerze mówiąc byłam zszokowana, on nie był typowym facetem i nigdy bym nie powiedziała, że jest w stanie coś takiego zrobić. Po tym przepraszał mnie długo i mówił, że żałuje, a jak tylko wspomniałam o zerwaniu sam zalewał się łzami, ale przez następne kilka dni non stop się kłócimy i godzimy. On mnie wciąż okłamuje i olewa, a ja nie rozumiem czemu Najbardziej mnie trapi to, że zmienił hasło od fejsa i nie chce mi podać, a jak poprosiłam o jego telefon stwierdził, że "nie chce być kontrolowany". Dziwne, bo przez ostatnie ponad pół roku zbytnio mu to nie przeszkadzało..Czy powinnam się martwić?
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2017-09-14, 14:40   

xyz123 napisa³/a:

Czy powinnam się martwić?



Nie no żartujesz chyba :niepewny:
_________________
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2017-09-14, 14:49   

Cytujac klasyka...

_________________
Smile or die!
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2017-09-14, 21:45   

Narazie wszystko jest w normie
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-09-15, 08:52   

Dziewczyno, już dawno tamtą puka na boku
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2017-09-15, 10:14   

Cytat:

. 2 tygodnia temu zaczął się bardzo dziwnie zachowywać, praktycznie wcale nie miałam z nim kontaktu, nie odpisywał, nie odbierał, kłamał przy jakiś głupotach.


Histeryzujesz.

xyz123 napisa³/a:

zasnął i wzięłam telefon i sprawdziłam jego sms'y (u nas w związku to norma, nie chodzi o to, że sobie nie ufamy, po prostu nie mamy nic do ukrycia),


Nudne życie musi prowadzić, jak tak daje swoje smsy do czytania osobom trzecim.

xyz123 napisa³/a:

pisał do wspomnianej wyżej "przyjaciółki" jaka to jest cudowna, że tęskni za nią i że chciałby z nią być, a nam i tak się nie układa..


Typowa bajera.
Porucha i wróci.

xyz123 napisa³/a:

szczerze mówiąc byłam zszokowana, on nie był typowym facetem


Nietypowy facet to ma jedno jÄ…dro.
Reszta jest typowa.
Tylko udajÄ….

Cytat:

nigdy bym nie powiedziała, że jest w stanie coś takiego zrobić


Jak setki milionów kobiet od czasów paleolitu.

xyz123 napisa³/a:

Po tym przepraszał mnie długo i mówił, że żałuje, a jak tylko wspomniałam o zerwaniu sam zalewał się łzami, ale przez następne kilka dni non stop się kłócimy i godzimy.


Chłopak płacze, bo czuję się skrzywdzony i niekochany.

Cytat:

On mnie wciąż okłamuje i olewa, a ja nie rozumiem czemu


No, bo to typowy facet.

xyz123 napisa³/a:

Czy powinnam się martwić?


Myślę, że tak jak pisał krul, wszystko jest w normie.
A on siÄ™ zna.

metalmummy napisa³/a:

Dziewczyno, już dawno tamtą puka na boku


Bez przesady, na razie sÄ… tylko poszlaki, a nie dowody.
Chcesz zniszczyć dziewczynie związek.
 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2017-09-15, 11:44   

Powiem Ci może krótko - możesz gościowi już podziękować za uwagę. W nosie miej przyzwyczajenie i tak dalej. Kolega się troszkę za bardzo zapędził w znajomości z rzekomą koleżanką. Skoro do niej tęskni - to niech do niej leci. Proste. Miej swoją godność - jej nikt Ci odebrać nie może.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com