Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2010-10-04, 21:10   

Palę nałogowo niestety... Paczka dziennie schodzi... i nie jest to powód do dumy... Aczkolwiek z drugiej strony wcale mi to nie przeszkadza i nie zamierzam nic z tym zrobić. Poza tym pomaga na częsty stres:) Alkohol? Do nałogu mi daleko, aczkolwiek piję dosyć często, a raczej pijałem, ostatnio nie ma czasu... Poza tym moim głównym nałogiem jest praca, poświęcam jej bardzo dużo czasu, i nie mogę skończyć, czuję wielki niedosyt po paru dniach wolnego:) Szczególnie gdy muszę siedzieć wtedy w szkole;/ Poza tym muzyka to też mój nałóg:)
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

Qnik  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-04, 21:23   

Fajki, fajki, fajki... Jeszcze do niedawna nie wyobrażałem sobie bez nich przerwy, a na jakimś wypadzie ze znajomymi 1 na 30min to była konieczność. ¯eby zaoszczędzić zainwestowałem nawet w maszynkę, kupowałem gilzy, tytoń i kręciłem... Ale poznałem dziewczynę, namieszała mi w głowie i przestałem. Za każdym razem kiedy chcę zapalić całuję ją w czoło - bardzo dobry zamiennik. Wiem, że prędzej czy później i tak znów zacznę palić, śmiem nawet twierdzić, że przez nią, ale póki co daję radę.
Alkohol? Piwko czy dwa w weekend. Na osiemnastkach, wiadomo, przynajmniej flaszka. Jednak nie czujÄ™ jakiegoÅ› specjalnego przywiÄ…zania do zupki chmielowej czy wody ognistej.
Reszty nie tykam. "Tylko słabi gracze..." i tak dalej ;)

Pozdrawiam.
 

ProEloZero  

Stały User



ImiÄ™: Mati ;)

Do³±czy³: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-17, 00:07   

Palić? nigdy nie paliłem i nie zamierzam ;)
Pić? Piłem,ale nie piję i także nie zamierzam ( chyba że gdzieś w gości albo na jakąś okazję no Sylwka :) ale też bez przesady)
Używki typu Tabaka,Dopalacze,Marichuana.
Znajomi w to w powpadali,ale mam ... na nich i niech sobie robią co chcą ;P Ja się w to gówno nie pakuje :)

A na przyszłość Kolego to nie używaj wulgaryzmów na forum.
_________________
Uśmiech to magia. Powstaje z niczego, a potrafi zdziałać cuda.
 

donkeyaw  

Wymiatacz

rolnik



ImiÄ™: Aleksander

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Gru 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-10-17, 00:27   

Fajki - okazyjnie
Alkohol - okazyjnie
Trawa - okazyjnie
Tabaka - okazyjnie
Twarde narkotyki - nigdy!

Ogólnie ulegam używkom, ale nie wsiąkam w nie i nie popadam w nałóg. Wszystko z umiarem.
_________________

 

Dragie  

User

Buntownik ;]



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 26

Do³±czy³: 23 Lis 2010

Sk±d: Brusy

   

Wys³any: 2010-11-24, 14:32   

Browar ;]

Najlepiej Tyskie :P

Papierosy bardzo rzadko... zazdrościć! Tylko okazyjnie :P
_________________
Miami Heat ;]
 

Sunlight  

User



Wiek: 29

Do³±czy³: 12 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-11-24, 15:01   

Hm... Nigdy Fajki nie miałem w ustach haha nawet niezapalonej , nie wiem moze dlatego ze lubie sport to sie nie chytam , alkohol tak , kilka razy sie zdarzylo:)
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-11-24, 15:03   Re:

Nałogowo papierosy, ok. 12 / 13 dziennie. Do tego dwa czy trzy razy w miesiącu jakieś piwko czy wypad do pub'u. Sporadycznie, na większe okazje trawa albo szałwia.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

_MajsteR  

Wymiatacz

Bodybuilding-My Life



Do³±czy³: 05 Lis 2010

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2010-11-24, 16:17   

Nie paliłem papierosów, raz zapaliłem skręta, alkohol piłem. Odkąd zacząłem uprawiać kulturystykę zaprzestałem tego dziadostwa, ale co do alkoholu to na imprezie owszem, ale nie żeby był zgon.. :-)
_________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-11-24, 16:28   

Czekolada.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2010-11-25, 16:39   

Papierosy ograniczam ale gdy przychodzi co do czego (wódka , piwko) faja za fajką ...
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-25, 20:24   

Nie pale nie pije,moje sumienie mi nie pozwala.Treningi również niee.
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

pijaK  

User



ImiÄ™: Piotr

Do³±czy³: 26 Lis 2010

Sk±d: Praszka :)

   

Wys³any: 2010-11-26, 06:09   

Pale nałogowo pije okazyjnie, ale okazji jest dość dużo ostatnio więc pije :) trawka ależ owszem ale najwięcej raz na dwa miesiące nie częściej :kwasny: no i kwasa czasem ale bardzo żadko :-P
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-11-26, 17:40   

Nie palÄ™ fajek.
Tytoniu w każdej postaci nie tykam.
Bardzo rzadko pijÄ™.
I palÄ™ trawÄ™ okazyjnie.
 

Carmillio  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 29

Do³±czy³: 11 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-11-26, 18:01   

zacząłem pić w wieku 13 lat, nie żałuje bo lubię od czasu do czasu coś wypić najlepiej piwo lub wódkę ( w wakacje piłem dość często ), w nadchodzące wakacje mam zamiar spróbować F16

co do palenia to trochę paliłem ( o dziwo szybko zrezygnowałem ) choć dalej mnie ciągnie do fajek, i to wszystko wina kolegi starszego o 3 lata bo on dał mi spróbować lecz nie żałuje ( bo chociaż wiem jak smakują i niech nikt nie mówi że papierosy są ohydne ), i chyba zacznę znowu bo czasem należny się zrelaksować ( za dużo nauki )

moim największym uzależnieniem jest coca cola którą ubóstwiam, bez niej życie traci sens
_________________
Zresztą, Miłość w naszych czasach nie Istnieje
Trzeba robić Melanż
I się nie Przyzwyczajać

 

bartek4334  

Wymiatacz


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Gru 2010

Sk±d: KMP

   

Wys³any: 2010-12-01, 20:53   

Za kilka miesięcy będę miał 17lat i w życiu niczego nie paliłem, a wypiłem 3piwa, ale to było w tamtym roku i w ogóle mnie nie ciągnie do tego. Znam osoby, które mają po 13-14lat i ćpają, piją uprawiają seks itd. Szkoda gadać, tylko sobie życie marnują :(
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com