Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-10, 16:37

Autor

Wiadomo¶æ

Samuraj4  

User

Problemator.


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:16   Ciąża bez seksu?

Witam,
oczekuje szybkiej odpowiedzi, poniewaz sprawa nie wygląda najciekawiej... Z góry dziękuje za Wasze odpowiedzi.

Wczoraj ja i moja dziewczyna leżelismy w stanie "naturalnym" w łóżku, było miło, do czasu aż emocje zaczęły przysłaniac rozum, a podniecenie wzrastało. Wtedy ja wylądowałem na niej, ale w sumie nic się nie działo, nasze skarby tylko były blisko siebie (może się dotykały), ale nie ingerowały. Nagle ona poczuła że coś ma na nodze i "tam", nie wiedziałem co tobyło na początku, ponieważ NIE był to orgazm, ale chyba po prostu sie tak "poślinił", trochę sie wystraszyliśmy, na dodatek spóźnia jej sie okres, a dzisiaj "poleciała jej kropla krwi", czy to coś może znaczyć? Ona dalej okresu nie ma, choc na samym poczatku podejrzewaliśmy że to okres się zaczyna... Co mamy robić? Czy to może byc ciąża? Licze na szybka odpowiedź, jeszcze raz z góry dziękuje.

ps. Ja mam 16 lat, ona 15.
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:19   

Hahahahaha, koleś sorry ale to jest śmieszne, dzieci nie przynosi bocian, a to co ci poleciało to takie żeby zwilżyć było co raczej na pewno nie zawiera plemników, a okres jej się pewnie spóźnia bo się spóźnia albo z nerwów :P
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:20   

"Tam" to znaczy na skórze zewnętrznych narządów płciowych, czy wewnątrz nic?

Secundo: jeśli jest w ciąży, to leć do kolektury totka wypełnić, bo pewnie 6 trafisz, jeśli miałbyś aż takie "szczęście", że od czegoś takiego laska ci w ciąże zajdzie.

Tertio: powiedz jej, żeby się tak nie nakręcała, bo stres może opóźniać okres. zwłaszcza, że jest bardzo młoda, a gospodarka hormonalna wciąż jeszcze szaleje.

[ Dodano: 2009-04-09, 18:21 ]

swEeTbOyMuah napisa³/a:

co raczej na pewno nie zawiera plemników


Zawiera zawiera. Małe ilości, ale jednak zdolne do zapłodnienia.
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:25   

Raczej mało zdolne do zapłodnienia, chyba że in vitro ;p zresztą jak ie było seksu to nie będzie ciąży, plemniki nie dobiegną do tego yyy... zapomniałem czego ale mało ważne, nie dobiegną tam bo plemniki nie biegają ;)
 

patka010611  

Stały User


ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 38

Do³±czy³a: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:25   

Zgadzam sie z Ostia, to juz zawiera pleminiki
Niedawno miałam na wychowaniu do życia w rodzinie taki temat właśnie...i od tego dziewczyny często zachodzą w ciąże...Dlatego ja nigdy nie pozwalam swojemu chłopakowi żeby na początek wkładał mi bez gumki.Wole być ostrożna...Co nie oznacza że Twoja dziewczyna może być w ciązy...Zależy jak to sie tam daleko dostało...I czy w ogóle sie dostało
 

Ostatnio zmieniony przez patka010611 2009-04-09, 18:33, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:26   

swEeTbOyMuah napisa³/a:

Raczej mało zdolne do zapłodnienia,

swEeTbOyMuah napisa³/a:

do tego yyy... zapomniałem czego ale mało ważne,



Nie znając pojęcia "komórka jajowa" śmiesz w ogóle wypowiadać się na temat tego, czy te plemniki mogą zapłodnić?
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:27   

Znam to pojęcie tylko zapomniałem, po drugie nie mieszkam w Polsce więc wybacz że nie znam wszystkich słów, po trzecie plemniki nie przenikają przez skóre.
 

Samuraj4  

User

Problemator.


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:30   

swEeTbOyMuah napisa³/a:

Znam to pojęcie tylko zapomniałem, po drugie nie mieszkam w Polsce więc wybacz że nie znam wszystkich słów, po trzecie plemniki nie przenikają przez skóre.



ale lekko był, tzn dotykał...
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:31   

Tak czy siak wydaje mi się że prawdopodobieństwo zapłodnienia jest takie jak że znajdziesz kupon lotto który wygra główną nagrodę, po prostu panikujecie.
 

Conspiracy  

Stały User


Do³±czy³: 19 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:43   

Nie panikujcie, właśnie. Spokojnie...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:46   

Samuraj, ale czy penis był wewnątrz dziewczyny czy nie?
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:46   

W takim wypadku nie ma szans na zapłodnienie. Plemniki mają 4 warstwy materiału do przejścia? Nie ma szans. Chociaż gdybyście byli w bieliźnie była by szansa. Była raz sytuacja że dziewczyna na basenie usiadła na spermie i zaszła w ciąże ponieważ światło oczek materiału było na tyle małe że plemniki się prześliznęły.

swEeTbOyMuah wielki mędrcu nad mędrcami w śluzie, który wypływa z penisa przed erekcją znajdują się plemniki, które są w pełni zdolne do zapłodnienia. Dlatego np. metoda stosunku przerywanego jest właściwie nie skuteczna bo w śluzie może być ten zdolny plemnik.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Samuraj4  

User

Problemator.


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:52   

Ostia napisa³/a:

Samuraj, ale czy penis był wewnątrz dziewczyny czy nie?



Troche był właśnie, ale nie głęboko
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:52   

Sagad napisa³/a:

Była raz sytuacja że dziewczyna na basenie usiadła na spermie i zaszła w ciąże ponieważ światło oczek materiału było na tyle małe że plemniki się prześliznęły.



Z tego co wiem, to plemniki nie latają. Nawet, jeśli "przesiąkły" przez majtki, to mają jeszcze dłuższą drogę do pokonania niż w tym przypadku.
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:55   

Ostia napisa³/a:



Z tego co wiem, to plemniki nie latają. Nawet, jeśli "przesiąkły" przez majtki, to mają jeszcze dłuższą drogę do pokonania niż w tym przypadku.



Co nie zmienia faktu że dziewczyna zaszła. To jest jedna z takich rzeczy że póki nie zobaczysz nie uwierzysz. Sam nie brałem tego zbyt poważnie ale biorąc pod uwagę np. że dziewczyna mogła się położyć potem gdy wróciła do domu albo np. nurkowała dość dużo na basenie plemniki mogły mieć ułatwione zadanie.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com