Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Zireael

User

Wysłany: 2016-12-16, 11:55   Ciekawe gry na PC, W co ostatnio graliscie

Czesc ,w jaka ciekawa gre na PC ostatnio graliscie?

Jesli o mnie chodzi to trylogia Wiedzmin(zrobilem sobie weekendowy maraton :) )

DeVaneio  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2016-12-16, 13:31   

Gothic,Hitman,FiFa :p

O. Spengler

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise

Imię: Łukasz

Wysłany: 2016-12-16, 16:45   

Civ6, Stellaris, Wiedźmin 3.
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka

Imię: Julia

Wysłany: 2016-12-16, 18:39   

Dosłownie przed sekundą w Heroes III

Cojov14

User

Wysłany: 2016-12-23, 20:49   

Kozacy 3 z dodatkiem, GTA SA, League Of Legends i GTA V.

Goci

User

Wysłany: 2016-12-27, 09:37   

Wiedźmin 3, a bliżej pojęcia "ostatnio" - Gwint.

Zireael napisał/a:

trylogia Wiedzmin(zrobilem sobie weekendowy maraton :) )

Wszystkie w jeden weekend?

DoktorJudym

User

Wysłany: 2016-12-29, 19:46   

Obecnie gram w Diablo 3.

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz

Imię: Rafał

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 2017-01-05, 20:46   

Transformers, GTA IV, Stalker 1 i 2. W wakacje Dark Souls

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka

Gimper  

User

Gold-Pro

Imię: Piotrek

Wysłany: 2017-01-10, 21:05   

Głównie w CS, ale lubię też popykac w bijatyki, bo ostatnio na pieca wyszło sporo tego typu gier.

Ktoś gra w bijatyki, bądź jeździ na turnieje?
Chętnie bym potrenowal, bo moi kumple tylko Cs,umieją i grać z nimi to jak z dziećmi.

$karbówka  

Moderator

Najwyższy Autorytet

Wysłany: 2017-01-11, 20:17   

Wyszło, ale co?

Mortal Kombat X ma spierniczony port, Street Fighter V niezła grywalność, ale przecież to kpina z graczy i jawne złodziejstwo!
Jak można być zadowolonym ze szkieletu gry za 250zł?

Jeszcze z 15 lat temu to by spalili studio tym złodziejom, a dzisiaj poza paroma głosami krytki, wszyscy zadowoleni i kupują te DLC jak idioci...
Płacić 50zł za jedna postać??

Co tam dalej, Killer Instinct?
Fajna, ale jednak mało taktyczna, i szybko nudzi - ciągłe napieprzanie tych samych kombosów.

DOA5 nie wspomnę, bo to chyba dla jaj zrobiono.
Nic tam nie dział jak należy.

Zobaczymy jak w tym roku wyjdzie Tekken 7, ale z doświadczenia wolę grąc w bijatyki na konsoli.

Gimper napisał/a:

bądź jeździ na turnieje?

Byłem kilka razy na EVO i Gamesconie.
W Polsce scena bijatyk leży więc nie jeżdżę, bo od upadku turnieju bijatyk na Gambleriadach, szkoda czasu.
Byłem raz w Poznaniu na PGS, ale to amatorszczyzna.

Powinieneś poszukać na PPE.pl albo Gry.online.
Chyba że masz XBOX ONE to mogę pyknać.
Tekken Tag 2 albo Mortal Kombat X.

Gimper  

User

Gold-Pro

Wysłany: 2017-01-12, 00:04   

mam tylko Ps3 i peceta.

Kasę wydałem na upgrade pieca, wiec o konsoli nie ma mowy.
A za Xbox nie przepadam.
Microsoft to naciagacze.

Grasz w tekkeny?
Stary, a kumasz jak zrobić te tag assault?

https://youtu.be/nuR5ohXP2vE tu gość niby coś wyjaśnia ale nie wiem co konkretnie robić.
Z kumplami nic nie wykminilismy.

[ Dodano: 2017-01-12, 00:10 ]
Na ppe.pl ciężko znaleźć kogoś z PC do bijatyk, bardziej tam są ziomki szukających do CSGO. Albo Bf1.

W Street Fightera nie grałem nigdy.

Mortal Kombat X poprawili port na pieca, bo wydali patcha w pazdzierniku.

DOA to nie wiem co.

Killer Instinct właśnie jest zajebioza przez te kombosy..
Człowieku wiedz jak to jara jak zrobisz 100 uderzeń i z głosnika słyszysz ULTRA COMBO!!!! :-)

https://youtu.be/WAGvPB_7aBc - obczaj to. :evil:

Te turnieje w Polsce to płatne są czy wchodzisz darmo?

$karbówka  

Moderator

Najwyższy Autorytet

Wysłany: 2017-01-12, 17:39   

Gimper napisał/a:

A za Xbox nie przepadam.
Microsoft to naciagacze.

Bez przesady.
Akurat konkurencja dobrze robi obu firmom, bo musza zabiegać o rynek.
Xbox One miał słaby start, ale ostro nadrabiają i tylko gracze korzystają na tym, że Microsoft musiał zmienić podejście.

Gimper napisał/a:

Grasz w tekkeny?
Stary, a kumasz jak zrobić te tag assault?

Heh, kogo ty pytasz?
Traciłem kase na Tekkeny w salonach jak miałem 9 lat :-D

Gimper napisał/a:

tu gość niby coś wyjaśnia ale nie wiem co konkretnie robić.
Z kumplami nic nie wykminilismy.

On tu pokazuje jak tworzyć łańcuchy juggli.
Żeb zrobić jednego musisz chociaż podstawy załapać.

Wejdź sobie w opcje "Practice" i wybierz liste ciosów - każdy zawodnik ma coś takiego jak "bound" czyli cios który powoduje, ze przeciwnik uderza o ziemię i się odbija od podłoża na wysokość kolan ( są zaznaczone jako taka zielona strzałka ).
Jak się nauczysz robic bounda, to poszukaj combosa oznaczonego czeronym kwadratem, to jest podstawowy juggle, który musisz wykonać, ułamek sekundy po boundzie.
Potem wciskasz TAG, i robisz combo inna postacią, i potem automatycznie wejdzie ci kolejna zmiana z tym, że aby combo weszło przesuwasz pierwsza postać natychmiast gdy ta pierwsza "zgasnie" - czyli wciskasz strzałke dół lub góra. (ale nie jak unik, tylko jakbys robił Side Step)

Przykłdowo - Kazuya i Armor King:
Walisz bounda, potem natychmiast f,f,N+1+2, TAG (Armor King), d+1+2~5,2 zaraz po ostatnim ciose natychmiast Side Step i jak wchodzi Kazuya, f,f u,f+2~1 i walisz Head Dive (f+2~1~5)

You can also incorporate side steps into a tag run or even cancel the run into a side step. This comes in very handy for doing some cool looking juggles after a class 1 tag which simply aren't possible without a tag run side step cancel.
The commands are screen related, not character side related. Side step up means you will side step to the background and side step down means you will side step towards the screen

Jak wbijesz side step, możesz juggla pociągnąć nawet do 90% energii, i koleżkę obijasz w powietrzu. :]

Gimper napisał/a:

Mortal Kombat X poprawili port na pieca, bo wydali patcha w pazdzierniku.

Wiem, że w tamtym roku grać się w to online nie dało.
Naprawili kod sieciowy, czy tylko znowu dodali ten denny Kombat Pack?

Gimper napisał/a:

DOA to nie wiem co.

Dead or Alive.
Takie sobie, głownie gra robiona przez zboczonych Japończyków, żeby sobie popatrzeć na cycki.

Gimper napisał/a:

Killer Instinct właśnie jest zajebioza przez te kombosy..

Dla mnie za mało taktyki, tydzień w to popykałem.
Za bardzo przypomina te stare arcady.

Gimper napisał/a:

Te turnieje w Polsce to płatne są czy wchodzisz darmo?

Na PGE bilet kupiłem, ale ogólnie w Polsce do niedawna to nie było co oglądać i po co jechać.

Teraz się trochę zmieniło ostatnio, ale i tak jest gówno w porównaniu do Niemiec.
Chyba, ze wbijasz na te turnieje StarCrafta czy CS- a, ale ja bym się pociął jakbym to miał oglądać.

Na Gemoscony za darmo wchodzisz.
EVO jest tylko dla tych co przejdą kwafilikacje, publiczność musi płacić kasę.
Ale gdzie masz drugi turniej w mordobicia z nagrodą głowną 100 tys dolarów?

Ogolenie teraz to już nie bardzo jeżdżę, bo już wiek trochę i obowiązki nie pozwalają, ale za nastolatka to się masie kasy na to zmarnowało heh :oczami:

Gimper  

User

Gold-Pro

Wysłany: 2017-01-13, 00:56   

Uu to stara gwardia widzę jesteś. ;)

Dzięki za objaśnienia, bo nic nie kumalem z tych filmów na necie.
Czyli side step jest, po to żeby zejść z głównej linii ataku, zrobić miejsce dla kolejnej postaci i ciągnąć combo dalej, tak?

Kim grasz najczęściej?

Co do Mortal Kombat, tak dodali Kombat Pack 1 i 2 jako wersje XL, czyli masz 8 dodatkowych postaci i areny, i port na pieca ulepszony.
Spoko im wyszło.

A nie chciałbyś się ustawić na jakiś turniej?
Chętnie bym w czymś takim wystartował.. Wiem ze pewnie oklep zbiore ale to jest co innego niż z kumplami w domu pykac.

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz

Imię: Rafał

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 2017-01-13, 14:25   

tez jestem fanem tekkena ale gdzie w tych bijatykach szczypta realizmu.. wybijasz goscia do gory i przez cala walke nie dajesz mu spasc na ziemie. Gdyby te boundy wyje.bali albo przyspieszyli czas spadania albo wprowadzili jakis ciężar postaci to byłaby zupełnie inna rozmowa.

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka

$karbówka  

Moderator

Najwyższy Autorytet

Wysłany: 2017-01-13, 15:59   

Gimper napisał/a:

Czyli side step jest, po to żeby zejść z głównej linii ataku, zrobić miejsce dla kolejnej postaci i ciągnąć combo dalej, tak?

Zgadza się.

Gimper napisał/a:

Kim grasz najczęściej?

W Tekken - Nina Williams, Armor King, Kazuya

W Street Fighter - Ken, Vega(nic tak nie kur*** przeciwnika jak odbijanie się od krawędzi ekranu i atak "Barcelona Claw"), ostatnio Rashid, chyba najlepsza postać z tych nowo dodanych
atak tornado mnie niszczy (0:38) https://www.youtube.com/watch?v=krhjbvCDwRM :]

W Mortal Kombat - głownie Cyrax i Smoke

Gimper napisał/a:

A nie chciałbyś się ustawić na jakiś turniej?

Najwyżej można się ustawić na Gamescon 2017, jak masz taga na backdashu, to podaj na priv.

krul umiłowany napisał/a:

tez jestem fanem tekkena ale gdzie w tych bijatykach szczypta realizmu

A gdzie masz realizm w bijatykach?
W Mortal Kombat, napieprzają się pociskami, ogniem, kwasem, latają, strzelają błyskawicami z rąk i wyrywają kręgosłup...
W Street Fighter strzelają kulami ognia, albo zamieniają się w tornado, skacza poza ekran, łamia na rożne sposoby
W Killer Instinct są roboty, humanoidalne wilki, golemy, duchy i kij wie co jeszcze, i combosy po 2000 uderzeń! :-D
W Dead or Alive laski mają cycki na poł ekranu i rzucają typami ważącymi 200kg
A Soul Calibur to jest w ogóle kosmos, bo czy relanym jest walka na broń bez śladów krwi, albo przeżycie uderzenia w głowe 50 kilowym młotem?

Jedyna bijatyka gdzie to wygląda w miarę realnie to Virtua FIghter 5, która jest maksymalnie niszowa i poza fanatykami nikt w to nie gra.

krul umiłowany napisał/a:

Gdyby te boundy wyje.bali albo przyspieszyli czas spadania albo wprowadzili jakis ciężar postaci to byłaby zupełnie inna rozmowa.

Zgadzam się, ze poszło w złą stronę.
Niby nie mam z tym problemu, ale po kilku godzinach gry wkurza, jak grasz z jakimś Koreańcem albo Japońcem, a ten klepie non stop te same ataki, które już znam na pamięc i zero u gościa taktyki, czeka tylko jak puszcze blok, żeby mi wjechać combosem, albo zaczyna te durne czatowanie na counter hita...
Rzygać się czasem chce.

Od Tekken 4, przez 5, 6 i Tag 2 - masz juggle, boundy, dashe, low parry counter - i non stop napieprzanie się w powietrzu.
W Tekken 7 który wyjdzie w marcu, dodali jeszcze "rage art", co w ogóle już jest jakims mangowym udziwnieniem, na ch*j potrzebnym...

Wychodzi na to, ze jedyną grą w miarę pozbawioną fajerwerków i udziwnień jest Tekken 3 - gdzie w zasadzie były tylko 10-Hit combo, które łatwo mogłeś zablokować.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com