Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-06-07, 20:09   

mąż
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-06-07, 20:38   

Głodna jestem tak od kilku dni, mój żołądek, jak studnia bez dna.
Trzy powody: Stresuję się. Wkrótce okres nadejdzie. Jest mi smutno, to muszę jakoś się pocieszać jedzeniem. A jest mi smutno, bo hormony.
Tak więc, ostanie dwa stanowią tak naprawdę jeden.
Ja nie mogę tego znieść, bo, co ja jutro koleżankom powiem, jak zobaczą mój duży brzuch, że w ciąży jestem?
Ostatnio musiałam przesłaniać brzuch książką, zamiast ją czytać, rozłożyłam ją sobie na brzuchu. :-)
_________________
W miękkim futrze kota
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2017-07-18, 18:11   

Od dwóch tygodni wkurza mnie tylko babcia, która nieproszona robi mi zakupy dla dziecka coraz to większe i większe.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-07-18, 19:21   

Mi dzisiaj mama kazała robić kotlety, ja zabawiałam się wówczas swoim słomianym kapeluszem okręcając go na palcu jednej dłoni, w drugiej trzymałam największego loda, rzekłam jej: od poniedziałku nie spożywam mięsa i że - nie będę przyczyniała się do śmierci świń.
Ona powiedziała, że już całkiem jestem (przekleństwo na P), oburzyła się na tyle, że myślałam, iż zostanę po chwili zdzielona w twarz.

Tak wiec znowu wbrew swoim przekonaniom musiałam lepić kotlety, a co gorsza je jeść.
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-10-14, 13:35   

mąż i jego zatoki
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Kinia103

Nowy


Do³±czy³: 18 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-18, 18:21   

Prawdę mówiąc listonosz
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-10-18, 19:54   

Trochę mi się konferencje naukowe nałożyły na siebie. Dennett w Polsce, a wejściówki rozeszły się jak świeże bułeczki, zanim było mi o jego pobycie wiadomo.
_________________
W miękkim futrze kota
 

sandzielek

User


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-20, 14:17   

Kierowca samochodu który mnie prawie przejechał na pasach jak szłam rano do szkoły, kretyn
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-21, 17:20   

GÅ‚upie pytania mojej dziewczyny ... -,-
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2017-10-24, 14:10   

Dziecię mnie dziś wnerwia bo spać nie chce i brak przelewu, który już dawno być powinien..
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-10-24, 17:42   

Dwie godziny czekania w kolejce do gabinetu lekarza i świadomość, że będę musiała mieć robioną gastroskopię.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-10-25, 20:27   

Trochę dzisiaj zakupiłam w ferworze niepotrzebnych rzeczy, i do niczego mi one nie pasują.
Przejmuję się tym odkąd wróciłam do domu.
Próbować będę wyłudzić kolejne pieniądze od rodziców, żeby dokupić pasujące rzeczy do reszty, ale nie wiem, czy mi się uda, i trochę mnie do niepokoi.
Bo co ja zrobię z tymi wszystkimi rzeczami. Poza tym czuję się fatalnie, czego bym nie zakupiła, wciąż gdzieś dostrzegam niedopasowanie.
Najgorsze to są buty, bo w tym miesiącu kupiłam chyba z czwartą parę, i nadal czuję, że to nie są te buty, w których chciałabym chodzić.
_________________
W miękkim futrze kota
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-26, 18:59   

Banda jełopów w szkole opowiadających o głupotach. M.in polityka.
Według mnie polityka to DNO. Tylko pytali się o moje zdanie a ja miałem to gdzieś eh...
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2017-11-24, 21:03   

Poszłam do sklepu, miałam kupić tylko szampon i mydło, ale jak chodziłam między półkami to tak sobie myślę, może jeszcze jakiś peeling do ciała, ładnie pachnąca maska do włosów i chyba żel do depilacji się skończył. Koniec, końców babeczka przy kasie zaśpiewała mi trzycyfrową sumę pieniędzy, jaką mam jej zapłacić. Patrzyłam na nią i nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać.

W tym tygodniu prawdopodobnie będę jeść chleb z truskawkowym płynem do kąpieli :wstyd:
A to wszystko wina DeSade!
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2017-11-24, 21:29   

The Patriot! napisa³/a:

Co jÄ… tak atakujecie?


Tylko Skarbówki brakuje :mrgreen:

Naczytałam się głupot, że trzeba się myć, no i tak wyszło. A może to przez nieogolone nogi metalmummy :niepewny:

__________________________
I jeszcze mój kochany promotor. Napisałam mu trzy dni temu maila z pytaniem czy sprawdził konspekt mojej pracy, ponieważ w niedzielę muszę oddać podpisany dokument do dziekanatu i jeśli trzeba cokolwiek poprawić to jest na to ostatni moment. Cała wiadomość zaopatrzona była oczywiście w odpowiednie achy i ochy, pełen szacunek. Odpowiedź dostałam 5 minut temu:
"Nie czytałem :cool: " sic!

<brzydkie słowo>
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com