Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Lady Virgin  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2017-11-24, 21:29   

The Patriot! napisał/a:

Co ją tak atakujecie?

Tylko Skarbówki brakuje :mrgreen:

Naczytałam się głupot, że trzeba się myć, no i tak wyszło. A może to przez nieogolone nogi metalmummy :niepewny:

I jeszcze mój kochany promotor. Napisałam mu trzy dni temu maila z pytaniem czy sprawdził konspekt mojej pracy, ponieważ w niedzielę muszę oddać podpisany dokument do dziekanatu i jeśli trzeba cokolwiek poprawić to jest na to ostatni moment. Cała wiadomość zaopatrzona była oczywiście w odpowiednie achy i ochy, pełen szacunek. Odpowiedź dostałam 5 minut temu:
"Nie czytałem :cool: " sic!

<brzydkie słowo>

DeSade  

Pogromca postów

Wysłany: 2017-11-26, 16:28   

The Patriot! napisał/a:

Dlaczego jej wina?
Co ją tak atakujecie?

Wyluzuj.

Nieznośny katar i ból gardła.
Nie mogę napisać recenzji książki w takim stanie. Znowu punkty za publikacje pójdą się je***

Qukułka  

Pogromca postów

'taka katarynka'

Wysłany: 2017-11-27, 17:38   

Problemy z personelem :facepalm:

The Patriot!  

User

Wysłany: 2017-11-27, 17:58   

Wchodzę do Lidla, stoję przy kasie z piwkiem, a kasjerka oczywiście o dowód.
Podałem jej, a ta tak przegląda, przegląda, a baba taka stara, typowy moher, z mną stojąca mordę drze, że wyglądam jak gimnazjalista i żeby dobrze datę sprawdzić.
A potem do mnie jakieś uwagi, że za młody jestem na piwo i żebym do nauki się wziął

No k***a, jak mam ochotę czasem takim dogadujacym Polaczynom pojechać, to nie wyobrażacie sobie.
Będzie mi obce babsko mówić co mam robić! :[

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly

Wysłany: 2017-11-29, 19:18   

The Patriot! napisał/a:

Wchodzę do Lidla, stoję przy kasie z piwkiem, a kasjerka oczywiście o dowód.

Mnie dla odmiany nikt nie zapytał.

DeSade  

Pogromca postów

Wysłany: 2017-12-04, 20:15   

Dzisiaj widziałam w jednym sklepie piękne futro. Koleżanka kazała mi przymierzyć, bo twierdzi - do Ciebie pasuje tylko futro.
Jak bardzo zabolało mnie, że nie mogę sobie go kupić ze względów ideologicznych...

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2017-12-05, 20:30   

Wrząca herbata, która znalazła się na mojej stopie

Egoistka  

Mega wymiatacz

Imię: Agnieszka

Wysłany: 2017-12-06, 09:24   

Utrata sporej ilości gotówki przez pomyłkę pewnego urzędu i brak możliwości odzyskania jej. Dołujące i wku**iające zarazem.

acoo123  

Stały User

TheGr

Imię: Kamil

Wysłany: 2017-12-07, 18:30   

Życie wkurzyło. Jak jest okrutne podłe chamskie i inne jeszcze epitety których tu nie użyje...

The Patriot!  

User

Wysłany: 2017-12-08, 14:04   

Zamówiłem produkt , zapłaciłem przelewem za kuriera 24/h a i tak musze czekać do poniedziałku, bo weekend się nie liczy jako dni pracujące.
k***a, k***a, k***a! :[ :[ :[

Lady Virgin  

Hiper wymiatacz

Wysłany: Wczoraj 23:30   

Ja wiem, że o smutnym losie karpia powiedziano już chyba wszystko, ale dziś będąc w markecie, gdy widziałam zbiornik z masowa przetrzymywanymi rybami, (co już samo w sobie budziło negatywne emocje) i zobaczyłam człowieka, który odłowił jedną sztukę, po czym wsadził ją do foliowej reklamówki, a ryba próbując złapać powietrze zaciągnęła się tą właśnie reklamówką, to normalnie poczułam jakby mi ktoś pętle na sercu zacisnął. Stałam i patrzyłam jak człowiek zawiązuję reklamówkę i idzie dalej robić zakupy i chyba lekko przeszkadza mu fakt, że się gapie. Ktoś będzie się smażył w piekle za tortury tych zwierząt. Bo jeśli ja, jako zwolenniczka intensywnej hodowli, widzę bezduszność i okrucieństwo w postępowaniu z tym śmierdzącym karpiem, to chyba każdy widzi. A i tak ludzie zamiast gotowego, smacznego filetu wolą kupować żywe zwierzęta - rrr no, aż mnie nosi.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com