Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

85claminhy  

User


ImiÄ™: Steven

Wiek: 29

Do³±czy³a: 11 Kwi 2017

Sk±d: Seattle

   

Wys³any: 2017-04-11, 10:08   co czyta kobieta na wakacjach?

nadchodzą wakacje, czas urlopów, będziemy mieć troszkę więcej czasu... jakie książki weźmiecie ze sobą do walizki?
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2017-04-11, 17:55   

A nie lepiej pozwiedzać jakieś ciekawe miejsca? Odpocząć od miejskiego zgiełku ;)

poznać tubylców
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2017-04-11, 18:15   

nie czytam, jestem analfabetką emocjonalną, ostatnią książkę przeczytałam z 7 lat temu.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2017-04-11, 19:11   

Ja tam wole poznawać tubylców, no chyba ze jestem w polszy to już lepsze czytanie...
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2017-05-06, 19:59   

Zawsze biorę ze sobą książki na wakacje i mimo że jeżdżę na objazdówki, a nie na odpoczynek, zawsze znajdę czas, żeby dorwać się do książki. A to w samolocie, a to w jakiejś przerwie pomiędzy zwiedzaniem a wyruszeniem w dalszą drogę, czasem nawet w autokarze (choć zwykle szybko mnie mdli), a najczęściej wieczorem, przed snem. Lubię czytać i nic na to nie poradzę. A że nie czuję się najlepiej pośród ludzi, to po długim obcowaniu z nimi, np. w centrum miasta, po prostu potrzebuję móc wycofać się na bezpieczny teren i odprężyć się, będąc w innym świecie.
Jeżeli chodzi o konkretne pozycje na ten rok, to jeszcze nie wiem co wezmę. Podejrzewam, że wszystkie książki, które mam obecnie nieprzeczytane, przeczytam na długo przed nastaniem wakacji. Dopiero tuż przed wyjazdem będę mogła powiedzieć co ze sobą biorę.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com