Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: slow | 2009-06-08, 19:09

Autor

Wiadomo¶æ

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-09, 20:02   

W każdej sutuacji, w każdej chwili ważne jest coś innego, ale na pewno zawsze będzie to: wzajemne zaufanie, szczerość, miłość, zrozumienie i długo by tak wymieniać.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

koles1155  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Kwi 2009

Sk±d: WAWA

   

Wys³any: 2009-09-09, 22:47   

Zaufanie, którego często brakuje...Nie dawać powodów do zazdrości - bo to jest okropne...szczera rozmowa... poświecenie się dla drugiej osoby...
_________________
Miłość nie zna granic...
 

peluni10

User


Do³±czy³: 18 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-18, 18:35   

Dla mnie szczerość. Na kłamstwie nic nikt nie zbuduje, bo prędzej czy później przyjdzie burza..
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-22, 15:26   

Szacunek i uszanowanie prywatności drugiej osoby. To, że jesteśmy razem nie znaczy, że staliśmy się jedną osobą. Mimo związku to wciąż dwoje, różnych ludzi.
 

granatowa

User



Do³±czy³: 17 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-22, 16:01   

Miłość na pierwszym miejscu, to jasne. Dalej zaufanie, nie wyobrażam sobie że dwie osoby są ze sobą i podejrzewają się nawzajem. No i uszanowanie pasji drugiego człowieka - z doświadczena wiem, że podziwianie ukochanego/ukochanej za to że gra na gitarze/pianinie/robi zdjęcia/tworzy muzykę ... bardzo dużo daje :)
 

bliss  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Wiek: 32

Do³±czy³a: 20 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-22, 17:13   

hmm myślę, że odwzajemnianie uczucia bo jest wiele takich par, gdzie kocha tylko jedna osoba...oprócz tego zaufanie i lojalność.
_________________
"Byłem rad, że mogę udzielić prawidłowej odpowiedzi, co też uczyniłem. Powiedziałem, że nie wiem."
 

Marde  

Stały User

GieKSiarz



ImiÄ™: Dominik

Wiek: 30

Do³±czy³: 08 Lip 2009

Sk±d: Z internetu

   

Wys³any: 2009-09-26, 20:47   

Myślę że jak tu większość napisała najważniejsza jest miłość. Szczerość, zaufanie i szacunek ;)
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2009-09-26, 21:46   

Szczerość, szacunek, miłość i zrozumienie
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-27, 11:52   

Wyrozumiałość. Tylko i wyłącznie chyba.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-17, 09:38   

Powiedzenie MI£O¦Æ jest w związku najważniejsza, w ogóle nie pomaga. Bo czym jest miłość?
Czy moja hierarchia się zmieniła? może troszeczkę.

W związku najważniejsze jest wsparcie, chęć pomocy drugiej osobie bez względu na okoliczności.
Oczywiście zaufanie i szczerość - choć są to cechy, które lepiej mieć ale, których trzeba "używać bardzo uważnie". Bezgraniczne zaufanie można nazwać ślepotą, natomiast nieodpowiednia szczerość boli (nie mówię tu tylko o wyznaniu zdrad, czy czegoś, co się przeskrobało).

No i oczywiście seks - dla dojrzałych par, wyraz miłości, oddania, całkowitego zaufania do partnera - przynajmniej widzę JA to tak, jako dziewczyna.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

mlody_gniewny

User


Do³±czy³: 16 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-17, 10:11   

wedlug mnie najwazniejsze jest zaufanie i szczerosc z partnerem..jak tego brakuje to lepiej zakonczyc zwiazek
 

Kasias  

Hiper wymiatacz

Tak, drażnie Cię.



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-01-17, 16:53   

Najważniejsza jest umiejętność rozmawiania ze sobą o wszystkim i o niczym. Szczerość, zaufanie... Nie, to nie jest najważniejsze. Czasem drobne kłamstewko jest lepsze niż prawda. Zrozumienie? Nie. Nie każdy jest w stanie zrozumieć wszystko. Miłość? Są przecież związki bez miłości. Poświecenie? Nie, są przecież inne, równie ważne (albo jeszcze ważniejsze) rzeczy jak miłość.
_________________
Nie ma już nic.
I już nic nie spotka nas.
Nie ma w niebie naszych gwiazd
Kolejny raz,
¦wiat zatoczył z nami krąg.
Wyrwał wiarę z naszych rąk,
Nie ma już nic.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-01-19, 16:35   

Najważniejsze ?
Poczucie bezpieczeństwa,dojrzałość, wzajmny szacunek,szczerość,wierność ,zaufanie, a także swego rodzaju gotowość na poświęcenie.Oczywiście wszystko w umiarkowanych ilościach.I tak,uważam,że seks,a przynajmniej zaznanie bliskości jest w związku bardzo ważnym elementem.
_________________
Drugs&hugs.
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-31, 13:24   

Bezgraniczne zaufanie, szczerosc i wzajemny szacunek.
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2010-01-31, 21:16   

Powielam odpowiedzi wyżej, prócz akcpetacji i względnego pojęcie slowa 'miłość'.

Justencja napisa³/a:

Powiedzenie MI£O¦Æ jest w związku najważniejsza, w ogóle nie pomaga. Bo czym jest miłość?


Właśnie. I tu pozwolę sobie zacytować trafną sentencję Andrzeja Sapkowskiego:

Cytat:

O milości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbuj zdefiniować kształt gruszki.

_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com