Co jest ważniejsze: miłość czy pieniądze?
Odpowiedz do tematu

:
Miłość.

' gdy marzę otwarte oczy mam..., bo wiem, że w niebie miejsce mam :) '
:
A ja uważam, że 90% wypowiadających się tutaj to hipokryci ^^

:
Szczerze to pieniądze jak już ktoś powiedział pieniądze szczęścia nie dają, ale życie bez pieniędzy to ch** . W dzisiejszych czasach kasa jest podstawą. Zapewne wielu z was pomyśli ale egoista, przecież kasa to nie wszystko, ale takie jest moje zdanie wolałbym być bogatym i bez miłości.

Padlem, nikt nie poda reki.... Sam wstane... Silniejszy
:
większość pisze, że miłość.
ale tak na prawde zastanówcie się, jak wielu rzeczy byście dziś nie robili bez pieniędzy.

''nie samą miłością człowiek żyje''

i nie żebym była jakąś materialistką..

:
anek, większośc pisze, że miłośc, bo jednak jak ma się wybór między dwoma tymi wartościami to ktoś kto wie czym jest miłośc wybierze ją.
Ja jestem w ciąży i mam kochającego chłopaka i szczerze to żadne pieniądze nigdy w życiu by mi ich nie zastąpiły. Jest wielu ludzi biednych, którzy cieszą się, że mają siebie. Pieniądze są potrzebne owszem, ale nie zastąpia miłosci i bliskości drugiego człowieka.

21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
:
Miłość, bo to jest uczucie, a pieniądze to tylko rzecz. Miłości nie można kupić, dla każdego jest ona wyjątkowa, niepowtarzalna... A pieniądze? Są, a zaraz ich nie ma.

:

Inferior napisa³/a:

Miłość, bo to jest uczucie, a pieniądze to tylko rzecz. Miłości nie można kupić, dla każdego jest ona wyjątkowa, niepowtarzalna... A pieniądze? Są, a zaraz ich nie ma.



jesteÅ› optymistkÄ…

: Re: Co jest ważniejsze: miłość czy pieniądze?

well-bullit napisa³/a:

Miłość czy pieniądze? Jak sądzicie, ludzie bardziej kochają pieniądze, czy innych ludzi?
Czy można mieć pieniądze i miłość, albo odwrotnie: brak ani pieniędzy, ani miłości?



Dla mnie miłość, nie jestem materialistą by dla mnie w życiu kasa była ważna, kasę zawsze można zdobyć.
A co ludzie kochajÄ… bardziej?
No oczywiście, że kasa. Zresztą to widać, że dla większość najważniejsza w życiu jest kasa - sądzą, że za kasę wszystko można zdobyć, kupić.

"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
:
miłość.

:
Jak to kiedyś ktoś trafnie ujął - pieniądze szczęścia nie dają, lecz każdy chce to sprawdzić osobiście. Ja z dnia na dzień przekonuję się,że wszystko można kupić.
no, ale niech będzie- moja romantyczna natura wygrywa. Wybrałabym miłość.

Wiarę masz, siłę masz.
:
Wybierając pomiędzy karierą, a pieniędzmi wybrałbym... mmm... karierę.

... show me the silence...
:

Mizantrop napisa³/a:

sądzą, że za kasę wszystko można zdobyć, kupić.



a nie jest tak? :-/

:

well-bullit napisa³/a:

Mizantrop napisa³/a:

sądzą, że za kasę wszystko można zdobyć, kupić.



a nie jest tak? :-/


miłości nie kupisz.

:
heh, ludzie mnie dołują :zalamany:

najlepszy pogląd mieli stoicy: uważali, że do pełnego szczęścia można dojść powściągając namiętności i kierując się rozumem

Ostatnio zmieniony przez well-bullit 2009-06-16, 20:21, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
:
kupisz związek, ale nie miłość.

Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group