Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

shirkan164  

User


ImiÄ™: Adam

Wiek: 29

Do³±czy³: 28 Lut 2010

Sk±d: Zamo¶æ

   

Wys³any: 2010-03-01, 16:42   

drogi Nocny Radku!
Na początku mojego przesłania do Ciebie chciałbym zaznaczyć, że to nie jest temat dla Ciebie, ponieważ z tego co widzę, podczas rozmowy o seksie Ty od razu chcesz sie z kimś umówić na seks -.-" tutaj koleżanka zamieściła prośbę o rodzaje pieszczot, podczas seksu, aby nie mieć dziecka ponieważ dla nich to zbyt wielka odpowiedzialność jak narazie...
Offtopując tematami dość zboczonymi aby wkurzyć niektórych userów, którzy nie zgodzą się na "21cm przyjemności" ponieważ cię nie znają, offtop nic Ci nie da, jak chcesz się z kimś na to umówić to stwórz nowy temat. Jeśli nie do końca załapałeś ponieważ jesteś osobą myślącą tylko o jednym stworzę specjalnie da Ciebie poradnik jak korzystać z forum i co należy po kolei robić w danej sytuacji:

-Forum jest od zadawania pytań i udzielania odpowiedzi
-Forum nie służy do offtopowania (pisania na inny temat niż jest w danym wątku)
-Jeśli chcesz napisać temat najpierw użyj czegoś bardzo strasznego do odnalezienia i trudnego w użyciu-wyszukiwarka :)
-Jeśli nie znalazłeś szukanego przez siebie tematu to żle skorzystałeś z wyszukiwarki więc spróbuj jeszcze raz, zaznaczając inne dostępne opcje, jesli nie ma takiego tematu to możesz spokojnie zakładać nowy

10 przykazań forumowicza:
1.Nie offtopuj
2.Nie obrażaj innychc forumowiczów i gości
3.Zadawaj pytania zgodne z działem jesli to możliwe
4.Zawsze przed założeniem tematu użyj wyszukiwarki
5.Nie podlizuj się adminom i moderatorom, ale jednak bądz dla nich miły
6.Nie dawaj odpowiedzi niezgodnych z tematem
7.Nie zadawaj idiotycznych pytań o umówienie się na seks ;)
8.Nie zgłaszaj postów bez żadnego uzasadnionego powodu
9.Nie obrażaj Adminów ani moderatorów
10.Ani żaden temat który jego jest
Będziesz miłował usera każdego i adminów oraz moderatorów jak bliźniego swego i siebie samego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem!

Nie chcę tutaj nikogo obrazić, tym bardziej Boga, przerabiając dekalog na taki ;)

chyba tyle z mojego przesłania :D
_________________
Choć życie ciąży, a psychika siada, ja nie poddam się to moja zasada!
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-03-03, 16:26   

hahaha anal na początek.. ludzie co wy ćpacie? anal to wyższa szkoła jazdy, na początek delikatne jakieś pieszczoty dotykanie, całowanie a nie od razu heja banana i jechane z tematem..
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com